Rekomenduojami pranešimai

Roger, gal žinai, kada pasirodys update'as su Mantle palaikymu?

Jei kalbi apie update pačiam žaidimui, tai tada ne.

Ne į temą

O kada pats Mantle išeina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau tiek, kad Mantle kartu su BF4 update'u gruodį turi pasirodyti, tik kada gruodį neaišku, nes šiaip jau kaip ir gruodis tai panikuoju jau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pasižiūri tokius treiler'ius, tai net seilė tįsta, bet kai pats paloši, tai... Na, kai sutvarkys pilnai game, turėtų būti awesome.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu problema,ant ps4 dviese nusipirkom bf4,parsisiunciau kas priklauso bet neleidzia junktis reikalauja kaskokios licenzijos kas gali buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai knisa jau gal kokius  5 kartus ps3 uzsifreezines buvo nesuprantu vien sitam game,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu problema,ant ps4 dviese nusipirkom bf4,parsisiunciau kas priklauso bet neleidzia junktis reikalauja kaskokios licenzijos kas gali buti?

Digital ar bluray pirkot?

Kas tas 'kas priklauso'?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Digital ar bluray pirkot?

Kas tas 'kas priklauso'?

Batonai, kažkaip išėjo žaidimas ir nepasidalinai jokiais įspūdžiais. Gi tu solidus BF fanas. Tai ką manai apie žaidimą? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar laukiu PS4 (pinigus kreditinėje jau rezervavo - geras ženklas :super: ).

 

Apie žaidimą stengiuosi kuo mažiau skaityti ir žiūrėti apžvalgų ar video. Smagiau bus visa tai patirti pačiam :D

 

 

Tad nieko ir nekomentuoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar laukiu PS4 (pinigus kreditinėje jau rezervavo - geras ženklas :super: ).

 

Apie žaidimą stengiuosi kuo mažiau skaityti ir žiūrėti apžvalgų ar video. Smagiau bus visa tai patirti pačiam :D

 

 

Tad nieko ir nekomentuoju.

Supratau, galvojau, kad jau pabandei. Tik dėl visa ko, siūlyčiau nusiteiktikti patirti kažkokį kiekį hitmarkerių problemų ir šiaip panašių bug'ų. Kad po to nesugadintų visos nuotaikos, kaip kad man buvo. Tikėjaus daug, o kai pabandžiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is psnetwork emem

ar teisingai supratau ,kad jūs dviese 1 kopija norit naudot ant skirtingų konsolių,bet vienam iš jūsų prašo licenzijos? Ar nepavyskta su dviem profiliais ant tos pačios konsolės pažaisti ?

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar teisingai supratau ,kad jūs dviese 1 kopija norit naudot ant skirtingų konsolių,bet vienam iš jūsų prašo licenzijos? Ar nepavyskta su dviem profiliais ant tos pačios konsolės pažaisti ?

taip 1 kopija 2, jam ir neinazaist, leido ispradziu viena misija pereit ir viskas,kiek supratom reikia jam kaska patvirtit bet nezinom ka ir kaip,man visiskai neina nieko daryt spyna uzdeta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip 1 kopija 2, jam ir neinazaist, leido ispradziu viena misija pereit ir viskas,kiek supratom reikia jam kaska patvirtit bet nezinom ka ir kaip,man visiskai neina nieko daryt spyna uzdeta

One-time license fee for play on purchasing account’s designated, primary PS4™ system and other PS4™ systems when signed in with purchasing account.

 

Parašysiu kaip reikia pirkti ,kad veiktų ant abiejų konsolių (kadangi pats to nedaręs garantuoti ,kad 100% rašau tiesą negaliu ,bet jeigu teisingai suprantu sony paskelbtą info apie visus šitus sharinimus turėtų būti taip )

Parsisiunčia draugas tavo profilį (arba tu jo) ir nustato tą savo konsolę kaip pagrindinę (primary) tam  profiliui .

Nuperka žaidimą su tuo tavo profiliu ir parsisiunčia .

Tada tu prisijungi su savo profiliu ir parsisiunti žaidimą .

Abu žaidžiate.

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parašysiu kaip reikia pirkti ,kad veiktų ant abiejų konsolių (kadangi pats to nedaręs garantuoti ,kad 100% rašau tiesą negaliu ,bet jeigu teisingai suprantu sony paskelbtą info apie visus šitus sharinimus turėtų būti taip )

Parsisiunčia draugas tavo profilį (arba tu jo) ir nustato tą savo konsolę kaip pagrindinę (primary) tam  profiliui .

Nuperka žaidimą su tuo tavo profiliu ir parsisiunčia .

Tada tu prisijungi su savo profiliu ir parsisiunti žaidimą .

Abu žaidžiate.

dekui pabandysim ) vienu zodziu yra taip,jis kaip ateina i mano acaunta gali zaist viskas normaliai as pas ji nuejas ir galiu zaist o as ant savo acaunto negaliu praso licezijos

Redagavo danila666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.