Rekomenduojami pranešimai

pas ka nors dar strigineja/trukineja vaizdas losiant mp? sugalvojau po ilgos pertraukos isijungti, lyg ir update butu keletas galvojau bus padoru, bet vos valanda sulosus nervai neislaike kai ypac kokiam tanke ar skraidant labai vaizdas sokineja labai. galvojau internetas pjauna, bet kaip ir veikia ir su kitais games jokiu problemu o ir nera siaip letas pas mane.. niekas nesusiduret su panasia beda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man po paskutinio upadaito isvis neina lost pastoviai netas dinksta arba pastringa konsole 

 

kaskas pasakojo man,ar man cia susisapnavo.Tad ir noriu paklaust pvz turiu ta bf premiuma ant 360, ir isigysiu one konsole ir parsisiusiu savo profili ant tos one, bus tas premium bf ar jau ne? ar teks vel pirkti premiuma? o gal eitu ir ant ps4 permest premiuma? 

Redagavo lempa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas ka nors dar strigineja/trukineja vaizdas losiant mp? sugalvojau po ilgos pertraukos isijungti, lyg ir update butu keletas galvojau bus padoru, bet vos valanda sulosus nervai neislaike kai ypac kokiam tanke ar skraidant labai vaizdas sokineja labai. galvojau internetas pjauna, bet kaip ir veikia ir su kitais games jokiu problemu o ir nera siaip letas pas mane.. niekas nesusiduret su panasia beda?

Yra buvę man bet susitvarkė šiaip žiūriu čia man vienam nėra bėdų su bf4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man po paskutinio upadaito isvis neina lost pastoviai netas dinksta arba pastringa konsole 

 

kaskas pasakojo man,ar man cia susisapnavo.Tad ir noriu paklaust pvz turiu ta bf premiuma ant 360, ir isigysiu one konsole ir parsisiusiu savo profili ant tos one, bus tas premium bf ar jau ne? ar teks vel pirkti premiuma? o gal eitu ir ant ps4 permest premiuma? 

man dar buvo nekarta kad baigus maca ir loadinant sekanti mapa tai ir neislaudina ir reikia isjungti pati zaidima ir vel ijungti, buvo gal 4-5 kart vakar, sian isijungiau tai kol kas to dar nebuvo, bet strigineja vistiek. kazkokia hujine darosi...

Yra buvę man bet susitvarkė šiaip žiūriu čia man vienam nėra bėdų su bf4

bet buvo :) na tikiuos ir man susitvarkys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas trukinejimas vadinamas rubberbanding.Cia beda yra su netcode,paskaitykit paskutini intel apie netcode battleloge raso kaip jie tvarko ji.O man jis dazniausiai buna kai nueinu i amerikonu ar kitaicu serveri.Beto visiskai neimanoma lost lancing dam zemelapi del sito rubberbandingo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas trukinejimas vadinamas rubberbanding.Cia beda yra su netcode,paskaitykit paskutini intel apie netcode battleloge raso kaip jie tvarko ji.O man jis dazniausiai buna kai nueinu i amerikonu ar kitaicu serveri.Beto visiskai neimanoma lost lancing dam zemelapi del sito rubberbandingo

jo pastebejau kad dar nuo mapu skiriasi, kai kuriuose normliai dar. ka belieka laukti kada jie istaisys sitas nesamones

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5 mėnesiai nuo išleidimo, o dar tokie prikolai. :D Siaučia Dice, tikrai siaučia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5 mėnesiai nuo išleidimo, o dar tokie prikolai. :D Siaučia Dice, tikrai siaučia...

Ne DICE kalti o EA, davė kitu darbu jiems pvz kita BF dali kurti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne DICE kalti o EA, davė kitu darbu jiems pvz kita BF dali kurti 

Bet ir Dice kalti: matė, kad visiškai nespėja, tai arba reikėjo parodyt kiaušus ir sakyt, kad negalim tokio game išleist, nes dar Alpha stadija, arba daryt visko daug mažiau, bet geriau. Pridėjo pilna mapų, game modų, ginklų ir etc., bet daugumą jų prastai subalansuoti, mapai ne tokie geri, daugelis modu nepritaikyti įvariems žemėlapiams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja nepadėtu kiaušu rodimas EA, manau greita padarytu tvarka EA tam DICE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5 mėnesiai nuo išleidimo, o dar tokie prikolai. :D Siaučia Dice, tikrai siaučia...

mus rekordus :D siaip net graudu jau darosi, kazkaip labai tikejausi vieno geriausiu mp, dar ir beta tokia norm buvo. bet ta beta ir liko iki siu dienu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja nepadėtu kiaušu rodimas EA, manau greita padarytu tvarka EA tam DICE

Net jei ir nepadėtų (nors tikrai galėjo suderėt poros mėnesių atidėjimą), tai galėjo dėti mažiau stuff į žaidimą, bet kokybiškiau.

 

mus rekordus :D siaip net graudu jau darosi, kazkaip labai tikejausi vieno geriausiu mp, dar ir beta tokia norm buvo. bet ta beta ir liko iki siu dienu.

Visiškai taip pat ir man atrodė. Galvojau, va, žaidimas kaip BF3, tik patobulinta tai, kas nepatiko, bet gavosi dar prastesnis game nei BF3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas man durnam gali paaiskinti kaip veikia sitam zaidime field upgrade? tarkim anti tank parasyta kad kiekis minu ar m2 slam dideja iki 6 bet realiai tuos 6 duoda kartais ir dazniausiai lieka tie patrys trys. cia nuo mapo priklauso ar nuo ko kito, nelabai suprantu tikslo to upgrado jei nieko neduoda..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas man durnam gali paaiskinti kaip veikia sitam zaidime field upgrade? tarkim anti tank parasyta kad kiekis minu ar m2 slam dideja iki 6 bet realiai tuos 6 duoda kartais ir dazniausiai lieka tie patrys trys. cia nuo mapo priklauso ar nuo ko kito, nelabai suprantu tikslo to upgrado jei nieko neduoda..

Kai dirbi su squad, ten visokie squad repair ir etc., pildai tą stulpelį ir taip gauni vis kokių upgrade. Tačiau minas turėtų duoti nuo pat pradžios, bent man taip duoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai dirbi su squad, ten visokie squad repair ir etc., pildai tą stulpelį ir taip gauni vis kokių upgrade. Tačiau minas turėtų duoti nuo pat pradžios, bent man taip duoda.

man kas keisciausiai kad kartais duoda kartais ne, cia turbut nuo nuotaikos priklauso :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.