Rekomenduojami pranešimai

Na as ant ps3 losiu jau visa savaite kazko man tai sklandziai losias,vakar tik glitcha pagavau atsirespawninau o charo ranku nerodo rodo tik ginkla ora beganti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, dėl to iki normaliai sutvarkys žaidimą, aš jį esu palaidojęs, nes tik nervus gadina.

 

Su patch'ais Dice siaučia - pataiso kelis, bet dar ir prideda ne vieną ir ne du. :D

sutinku su tavim visikai, sis zaidimas tik nervu gadinimas. tik idomu ar kada ji sutvarkys apskritai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar glitchai ar bugai yra visai pom, bet indikatorių nerodymas, kai į tave šaudo, yra gryna nesąmonė. Neįsivaizduoju, kaip jie išvis galėjo išleist game, kai į tave šaudo, o tau parodo, kad tik dvi kulkas pataikė ir panašiai, nors tave iškerta. Šitas žiauriai biesina ir balansas, kita tai dar nėra labai blogai.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū man tai taipogi istikro ant tų glitchu šiaip lošiu ir nesiparinu per matcha jau surenku po 14 ar 30k pat

pats tai dzin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man pastoviai uzfreezina zaidimas. . . . 

man irgi anksciau budavo tiek sp tiek mp po pusvalandzio freezinas dabar kazko nlb per pastarasias savaites 2 freez buvau gavews vienas matcho vidury o kitas tik ijungus zaidima ir fsio,bet ka darysi isjungi konsole ijungi ir vel eini zaist :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant ps4 daug geriau bf4 sukas negu ant ps3.Vieninteliai labiausiai uzknisantys glitchai yra 0% health ir rubberbanding(nevisuose zemelapiuose bet daugumoje).Jokiu freezu tik kartais ismet errora kuris ismeta tiesiai i ps4 main menu(as pats po patch paskutinio sito nebegaunu),taip pat kaikurie gauna lost connection to ea server ir tdm neturi garsu,groja tik raundo pabaigos muzikyte ir girdis granatos sprogimai(nzn kaip db ten yra,nes nesilankau as ten daznai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau yra second assault dlc bf4 premium ps4.Jei per pati zaidima nerodo daryti reikia sitaip:go store- games- all games and extras- set filter to ps4 and newest - tadaa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau yra second assault dlc bf4 premium ps4.Jei per pati zaidima nerodo daryti reikia sitaip:go store- games- all games and extras- set filter to ps4 and newest - tadaa

Dėkavojam už nuorodą, bo jau galvojau kad kažkas vėl negerai.

Šortkutai ginklams, bent man dar neveikia, meta erorus bandant siųstis...

Jau veikia... :-)

Redagavo T0shis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tik dmr shortcut parsisiusiu nes hangunus jau visus turiu o su dmr nemegstu saudyt:/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abu esat Premium nusipirkę? :D  Pfff, aš tai pirksiu nebent, jei sugebės nušlifuot kaip reikiant žaidimo balansą ir kulkų registravimą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.