MGnon

Problema su xbox 360 wi-fi

Rekomenduojami pranešimai

jei noresi pirkt per dashboard'a, tai teks priregistruot kreditine (virtualia kreditine) prie atsiskaitymo budu, arba atsiskaityt per paypal. jei registruosi kortele ir savo regionu esi pasirinkes UK (nes Lietuvos nera supporte), teks i korteles adreso duomenis irasyti UK koki pasto koda, kitaip nepraeis registracijos.

 

jei xboxa prikai nauja, pabandyk per dashboard'a kazkur ar per profilio duomenis susirast membership ir ten "go gold" - turetu siulyti pirmaji menesi nemokamai ant naujo profilio, taip galima uzreginti 3 atskirus profilius po 1 men gold nemokamai ant naujos konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pusbrolis irgi pirko nauja Xbox prie ~5men kuzkur jam nedave nemokamo gold pas ji tik buvo 3men gold kodas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pusbrolis irgi pirko nauja Xbox prie ~5men kuzkur jam nedave nemokamo gold pas ji tik buvo 3men gold kodas.

 

 

taip net dar geriau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip net dar geriau :thumbsup4:

 

Ištikro taip būtu geriau...

 

Dabar aš žiuriu,kaip man aktyvuot tą goldą.Įeinu i your membership ten rašo xbox live free paspaudžiu ant to užrašo ir man išmeta Modify membership,paspaudžiu ant užrašo.Tada daro checking membership ir išmeta tik mokamus pasiulymus(pvz 12 month gold 39.99).Kur dar ieškot aktyvavimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neduoda rinktis reiskia jau trys accountai buvo registruoti su shia konsole ir nemokamas goldas aktyvuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista...Reikės paklaust ar tikrai naują jį man parvežė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.