MGnon

Problema su xbox 360 wi-fi

Rekomenduojami pranešimai

ačiu už patarimus :) .Ir aš neseniai radau laida nuo rauterio i pc(nežinau kaip jis vadinasi)ar butu galima man su juo pajungti(padalint)internetą ant xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačiu už patarimus :) .Ir aš neseniai radau laida nuo rauterio i pc(nežinau kaip jis vadinasi)ar butu galima man su juo pajungti(padalint)internetą ant xbox?

 

Tą prasme padalinti vieną laidą į du? (-----< ir viena atšaka į pc o kita į xbox).Galima bet kiek žinau vienu metu tik viename įrenginyje veiks internetas.Geriausia iš routerio vieną laidą į pc atvesti,o kitą į xbox tada viskas be problemų veiks ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar man xbox randasi antram aukšte kur geriausias ryšis(max padalų wi-fi),bet bandant prisijungti meta nat error ir rašo,kad mano modemas yra moderate tipo dėl to aš negaliu prisijungti į live.kaip tai išspręsti?

Aš turiu lan kabelį http://www.dcreceivers.com/network-cable-metre-pi-523.html ir aš noriu jo pagalba internetą iš pc padalint į xbox.Kad xbox jungtusi ne per wi-fi o per laida nuo pc.Ar tai įmanoma?

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau reikia per laptopa "pasharinti" interneta xbox'ui:

 

eng gidas

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačiū aibo :D ,reiks pabandyt,gal padės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat prisijungiau aš prie live pagal panašų gidą.Dabar demo siunčia normaliai(jau du atsisiunčiau ir dar trečia pumpuoju :D ).BET bandant įeiti į žaidimo mp man rašo,kad mano profilis neturi leidimo ar galimybės prisijungti į live :kid: .Wtf???? :bru:

P.S prisijungiau su lan laidu

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GOLD aktyvavesis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu reginausi,bet nuejus i nustatymus rašo,kad mano membership free gold,bet nerašo nei kada pasibaigs(end date) nei kada prasidėjo(member since)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 free member tai ne gold'as 

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas čia per velnias :bru: ?Ką man daryt,kad galėčiau mp lošt?

P.S skiltyje your membership rašo:xbox LIVE Free

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas čia per velnias :bru: ?Ką man daryt,kad galėčiau mp lošt?

P.S skiltyje your membership rašo:xbox LIVE Free

 

Tai ne goldas turi rasyti pvz: Prepaid 12M Xbox LIVE Gold

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi uzsisakyti "gold subscription". kaip? yra keli variantai: per dashboard reklamas tipo "1 month gold for 1 pound" ir pns, jei panasiu reklamu nera - moketi pilna kaina per dashboarda arba pirkti prepaid gold kortele is ivariu interneto puslapiu kurie jas pardavineja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi uzsisakyti "gold subscription". kaip? yra keli variantai: per dashboard reklamas tipo "1 month gold for 1 pound" ir pns, jei panasiu reklamu nera - moketi pilna kaina per dashboarda arba pirkti prepaid gold kortele is ivariu interneto puslapiu kurie jas pardavineja.

 

Tai tam,kad aš galėčiau žaisti online man dar reikės sumokėti tą vieną svarą?Nes pas mane yra tos reklamos,bet aš neparašiau jokios kortelės(apmokėjimui),kai reginausi Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pirma karta XBL naudojies su situ xbox'u, tai turi buti po menesi 3 atskiriem profiliams gold'o. Gal tu ji jau isnaudojai? Ar kas nors kitas? Arba kazkaip jis tau neaktyvavosi registracijos metu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox pirkau nauja.reginausi pries ~2 savaites i live.bet jei nebutu aktivavesis gal tada neleistu siustis demo? :bru:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.