MGnon

Problema su xbox 360 wi-fi

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,taigi pasiėmiau aš mezon internetą su mezon yzi įrenginiu.Tas įrenginys turi skleisti wi-fi ir jis jį skleidžia(su telefonu prisijungiu)tačiau bandant prisijungti su wi-fi prie live darant update dingsta wi-fi ir nedabaigia daryti update,išjungus jungimasi i live wi-fi vėl atsiranda.Ir klausimas.Ar esat kas nors susidūres su tokia problema ir gal žino kaip ją išsprest? :)

 

P.S seniau wi-fi dingdavo ankščiau,nepasiekus live serverio tada prasydavo išjungti routerį/modemą,vėl ijungti ir palukti 30sec tada vėl bandyt prisijungt.Tai dariau.Vistiek nepadėjo ;)

 

Taigi man pavyko irasyti update.Atsinaujino xbox meniu,tačiau prašo dar kažkokio update.Siunčiant jį vėl ta pati problema.Ir rašo Status code:397F-0000-3080-0502-8007-2AF9

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai viskas panasiai tik kad isviso neimanoma prie live prisijungti, tipo wifi rysio kaip ir nera ir as tikiuosi pagalbos, jeigu jau pamaciau jog cia ne del mano routerio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema išsprendžiau.pakeičiau modemo vietą.Perkėliau ten,kur gerenis ryšis ir prisijungiau.BET!!!!!!!as užsiregistravau i live ir kai einu i žaidimo mp man disconectina iš live,bet as laisvai galiu ieiti i avatar shop,youtube ir pan.Ar gali buti del to kaltas pats as del to,kad nesuvedziau paypal ar creditines korteles duomenu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaltas wifi vel.. Is live nedisconnectina niekada automatiskai nebent kai daromas update na arba tavo atveju kai wifi gryba pjauna..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tik vieną game bandei ? Nes man yra su halo reach ne kartą buvę kad tik įjungus game atsijungia nuo xbox live ir taip daros kol restartini routeri .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bf:bc2 ir brink bandziau.disconectina abiem atvejais.ir dar kai bandau atsisiusti free demo atsiuncia 1% ir viskas sustoja.cia gali but del to kaltas tas,kad modemas antram namo aukste o xbox pirmam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko tu tikejaisi is mezon interneto dar skleidzianti wifi ? jie uz 70 litu siulo varganus 10 mb/s kuriu realiai niekados nepasiekia.

Kazkada buvau pats isbandes tai,labai nusivyliau tiek internetu tiek aptarnavimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano kitas variantas buvo 1mb/s...o šiaip tai bandysiu ryt ar kada pernešt xbox i antrą aukštą gal ten viskas geriau bus.

P.S Kada aktivuojasi live gold,kai pirmą kartą isijungi kokio nors žaidimo mp ar kai isiregistruoji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano kitas variantas buvo 1mb/s...o šiaip tai bandysiu ryt ar kada pernešt xbox i antrą aukštą gal ten viskas geriau bus.

P.S Kada aktivuojasi live gold,kai pirmą kartą isijungi kokio nors žaidimo mp ar kai isiregistruoji?

 

Bandyk,gal pavyks,bet su tokiu internetu manau mp nepazaisi. Siulau pakeisti interneto tiekeja jaigu yra galimybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano kitas variantas buvo 1mb/s...o šiaip tai bandysiu ryt ar kada pernešt xbox i antrą aukštą gal ten viskas geriau bus.

P.S Kada aktivuojasi live gold,kai pirmą kartą isijungi kokio nors žaidimo mp ar kai isiregistruoji?

 

Gold aktyvuojasi kai kuriesi gamertaga online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk,gal pavyks,bet su tokiu internetu manau mp nepazaisi. Siulau pakeisti interneto tiekeja jaigu yra galimybe.

 

o kokį kitą siulytum tiekeją?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau butinai reikia mobilaus interneto? Ar gali rinktis ir is normaliu laidiniu? Jei gali laidini rinktis, tai nesuprantu is vis kam tau tas mezonas namuose, mp su juo nemanau, kad normaliai palosi, pats modemas jei max 10mb/s, tai vistiek visalaik maziau gaudo, o plius dar tu per wifi prisijunges, o dar kai pagalvoji, kad wifi is antro auksto, tai isvis nezinau koks ten greitis gali but, trumpai tariant tokioj situacijoj mp zaist tas pats kaip 49cc motoroleriu nascar lenktynese dalyvauti, tai jei apie mp galvoji siulyciau pagalvoti ir apie normalu interneta arba bent jau xbox'a jungti prie interneto su laidu, o ne per wifi, bet ir tai nemanau, kad kazkas ten gausis su mp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai vilniuje tai siulyciau skynet arba TEO,jis yra tiek laidinis tiek wifi,isbandes esu abu tiek vienu tiek kitu esu labai patenkintas,ir kaina prienama,be jokiu sutarciu 50 litu i menesi uz 100mb/s interneto greiti. Pasiziurek planus issirink sau prienamiausia,manau tikrai surasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu 50lt gal ir normali kaina tokiam greiciui, bet kad yra pigiau, tai faktas. O wifi, tai ka, uzsisakai paprasta interneta, pasistatai routeri su wifi ir naudojiesi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.