Rekomenduojami pranešimai

Šiaip per misijas galima ir strategiškai lošti kiek išeina, jei su sutenerių kali tai gali padėti tuos nigerius į vieta kai protas kol. Visai cool buna.

Nestas lyginau gta 5 su šitu. Pasidomėti gal apie žaidimus labiau ar ką. Kad žinotum kas kokio tipo.

Šiaip labai geras žaidimas kai pažaisti galėsi parasyt savo nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka,siunciuosi piratke PC versija.ziuresiu kas per zaidimas ir kaip veiks originalas.ziuresiu ar iseis ant ultra viska pasileist.


ne viskas auksciausia pas mane.pasidariau kad butu apie 40fps,nu bet stringa ziauriai vistiek.jeigu tiesiai begi tai dar nieko,bet tik kazka staigiau padarai ar i sona pasisuki,is kart krenta iki 5-10fps.nezinau ar cia piratke suluzus ar pats zaidimas suluzes.antradieni suzinosiu.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dlc kodai kur buvo prie žaidimo pridėti, gali but kad man neveikia jie nes vedu juos per anksti išleidimo datos
Error išmeta tipo kad jie panaudoti ? ar tiesiog dar anksti vesti juos


Ta ant TV paspaudus info ,rašo kad 1080p, po kol kas esu viduj pastato ir grafika tikrai nebloga, youtube tikrai suprastina video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dlc kodai kur buvo prie žaidimo pridėti, gali but kad man neveikia jie nes vedu juos per anksti išleidimo datos

Per anksti vedi bet kai išeis dlc kad ir vesi tau rodys kad panaudotas bet ps store dlc free rodys tau man taip su bf4 buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, manau reik bandyti sekmadienį arba jau pirmadienį

nes tie dlc skirti prie mano kopijos, ir jie nebus parduodami ps store , gal su laiku ir bus, nes ten man dabar daug turėtu duoti visko, reiks laukti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dlc kodai kur buvo prie žaidimo pridėti, gali but kad man neveikia jie nes vedu juos per anksti išleidimo datos

Error išmeta tipo kad jie panaudoti ? ar tiesiog dar anksti vesti juos

Ta ant TV paspaudus info ,rašo kad 1080p, po kol kas esu viduj pastato ir grafika tikrai nebloga, youtube tikrai suprastina video

Geras kad anskciau gavai,butinai parasyk savo nuomone apie viska=)kai aisku laiko turesi,nes as nors internetinem apzvalgom nelb pasitikiu,vis vien ziuriu nes labai smalsu man,jau sulaukti negaliu,tai manau tavo apzvalga nemeluos...

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ismegino su tokiu pc :

 

Intel core 2 duo E8200 2.66
4gb ram
AMD HD 5700

Pasileist pasileidžia, bet žaist praktiškai neįmanoma.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ismegino su tokiu pc :

Ne į temą

Komentaras iš Linkomanijos  :yao: 

Iš ten pat:

 

i7-4702MQ, GeForce GT 750M, 12GB memory, 4GB video memory = Ant 800x600 low grafiku lagina....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i5-3570k 3,4GHz

8Gb RAM

64-bit Operating System

GeForce GTX 670

 

mano nustatymai : texturos Ultra,Vsync 1,FXAA2x ir visa kita ant Ultra eina ant 40fps kazkur,bet tik pasisuki ir krenta fps iki 5-10fps,tada vel atsistato.nezinau ar del HDD per leto ar cia piratke pjauna ar kas cia yra.

ai,ir monitorius 27 coliu ir zaidziau ant 1920:1080p

 

tikiuosi gaves originala tokiu bairiu nebus ir bus stabilus zaidimas.


o kas geriau,ar MSAA 8x ar FXAA 2x? ir kuris maziau resursu ryja ir geriau rodo? :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats žaidimas atrodo gan neblogas , bet jei jau tokia prasta optimizacija ant PC , tai nieko gero...

Redagavo rushbeat0r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia laukt pc patchu nes atrodo kad nelabai galima zaist zaidima kol kas  :poker:

o siaip del pacio zaidimo tai kuo toliau losiu tuo labiau patinka viskas ir itraukia. bet va tik perejus visa act 2 pripratau prie visko ir supratau kaip as ji noreciau lost , na stealtint ir gesint tyliai arba su silenceriu kalt ..tai butu vienintelis ginklas daugumoj atveju ka naudociau . bet deja pradzioj zaidimo to nezinojau dar.

tai jei losciau is naujo zaidima , nzn gal ir losiu dar kada tai jau zinosiu kaip lost ir kur geriau kelt lvl .pradzioj zaidimo jis atrode toks na ..pasilakstymas bet po to surandi daug geru dalyku jame ..ir tada prasideda tikras zaidimas  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to ka cia rodo nera zaidime neaisku is kokio buildo ar is kur istrauktas. tai cia fail. jei pc versija tai isjungta damage matyt .

x360 versijos bet ka uzkliudes pasiberia detales bamperiai lekia i salis, labai geras damage kaip tokio tipo zaidimui is tikro. o atsitrenkimai nera tokie zudantys kaip gta 5 pvz , ten kai pili tai jau nevaziuosi, o cia 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman,o ka reikia kelt kad zaist tyliai?as ismeginau ir manau zaisiu tyliai,man taip labiau patinka nei taskytis.aisku jei sufeilinsiu kazkur,teks su visais kapotis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kelt nieko nereikia. nuo pradziu gauni pistoleta su duslintuvu. tai jei su juo nugesini priesa nieks neisgirsta aisku jei nepamato tiesiogei ir nesukelia alarmo. plius gali rankom uzmaugt jei visai arti prieini. tai tiek tiek siaip. as didele dali pradzioj ten saudziau is visu ginklu kurie papuole, pasirodo be reikalo. galima isvis tyliai. plius uz headshotus gauni papildoma xp. ir tas selinimas visai gerai padarytas.o siaip as keliau hackinima ir pakeliai taikluma pistoletu, akumo prisidejau nes kai masinas gaudai reikia kuo daugiau akumo ir kad jis kuo greiciau atsistatytu.

jei sufeilini o norisi visa be alarmo pereit galima juk restartint misija visa. siaip ir su garsiai ginklais galima nusaut juos kad kiti neisgirstu. bet su pistoletu daug idomiau man. nusprendziu kad va losiu taip kad tik pistoleta ir rankas naudot ir nenaudoju nieko kito 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.