Rekomenduojami pranešimai

Atrodo neblogai , bet mano nuomone jo reikalavimai per daug išpūsti (kad tik pirkt visiems naujus PC) ir jis kažkodėl man pernelyg primena modernizuotą AC... :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ac geras yra ir labai grazus pasaulis irgi ir daug visko ka veikt. pagalvojus gerai cia ir yra panasu kai kuom bet taip pat panasu ir i koki sleeping dogs is dalies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

First of all, he explained that seamless online invasion and tailing will be available on every platform “releasing soon,” which he clarified to be PS4, PS3, Xbox One, 360. He also mentioned that the only two next-generation exclusive (including PC)  features are data decryption and the bonus free roam online options.

The wording about “platforms releasing soon” is a bit strange, and could arguably indicate that the feature might not be on Wii U. I asked Morin himself and sent a request for a clarification to Ubisoft, and will update if I receive any further information. Don’t take it as confirmation for now, because it could be simply vague wording.

Moving on, Morin clarified the exact installation requirements for the Xbox 360 version, which will come in two disks. As we already knew you’ll need to install the first disk, and the installation size will be 7.5 gigabytes. If you don’t have a hard disk or don’t have enough space, you’ll need a 8 GB (or more) USB key with a data transfer speed superior to 15 mb/s.

We also learn that the now iconic blackout hack is a “crafted” consumable. You’ll lose one each time, but you’ll be able to remake it.

Finally, Morin explained why there’s no way to manually set the weather in the game.Watch_Dogs has always been about dynamism, so it did not seem a priority to add features that didn’t support that idea, and ultimately the team had to stop somewhere.

 

 

x360 versija per 2 diskus bus su 7.5gb instalu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijau Pre-Order daryti, nes nežinau ar PC paveš šį gėrį normaliai, tai gal DEMO nusimato? Nes žaidimas nusimato tikrai labai geras ir įdomus, tai nesinorėtų jo sugadinti su savo laptop performance... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o demo tikrai neparodys pilno zaidimo perf vistiek. plius dar is kito buildo demo buna daryti vistiek. na cia jau reiks nebent palaukt kol kiti ji ismegins ant pan i tavo specs ir paziuret kaip pas juos eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijau Pre-Order daryti, nes nežinau ar PC paveš šį gėrį normaliai, tai gal DEMO nusimato? Nes žaidimas nusimato tikrai labai geras ir įdomus, tai nesinorėtų jo sugadinti su savo laptop performance... :D

Paziurek per www.canyourunit.com ir parodis tiksliai ar paves pc tavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek per www.canyourunit.com ir parodis tiksliai ar paves pc tavo :)

Tai pavežimas nelygu performance, kuria lošiant galima mėgautis žaidimu. Bet pabandyti galima, pažiūrėti, kaip laptopas atitinka reikalavimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SWIZZ pabandžiau ir aš ant savo laptopo, tai tikėjausi kad gausiu aš tokį rezultatą 

aS9g9Da.png

QQWb4mB.png


Užtai aš geriau nusipirksiu ant PS4 ir sau galvos nesuksiu dėl tu reikalavimu, tuo man ir patinka konsolės 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pirksiu norvegijoje :D 300kr :D baituke 218lt su ale 15% nuolaida :D baisu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.