Rekomenduojami pranešimai

3 naujos misijos single playeriui su nauju DLC

 

Ubisoft has announced some free single-player missions and weapons for Watch Dogs, the most overhyped and disappointing games of 2014 so far. These additional contents were already available to Season Pass holder, and on July 2 it will arrive for non Season Pass holders.

Here are what the additional contents are: 

The Palace
: Infiltrate the palace of an Internet mogul who has information on DedSec and Aiden Pearce. Wipe the hard drives, kill the mogul and escape before the police eventually raid the place.

Signature Shot
: A new biometrics weapon is heading into Chicago and you’re tasked with breaking into a stronghold to steal it and imprint it.

Breakthrough
: Remember all those secret societies in conspiracy films? This is the same thing, except you’ll be infiltrating the Chicago South Club, disrupting their scramblers and killing everyone involved.

The new weapons that will be available are, "Biometric Rifle and Auto-6 pistol along with the DedSec Battery boost, Blume Weapon boost, Driving Master boost and ATM Hack boost as perks."

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai sekiau sita tema, nezinau ar ir kitus aplanke tokie pat jausmai, bet man zaidimas pradzioje pasirode liudnokas. Jokio wow nebuvo. Kaip ir sakiau anksciau, is video, masinos valdymas buvo 3 ar net 5 vietoje pagal gerinima. Todel man jis nelabai patiko. Gal isibegejus zaidimas ir uzkabina, bet pas mane jis kol kas bus pasleptas iki tam tinkamo momento ji prisiminti. Vienintelis dalykas kuris patiko - zmoniu saskaitu hakinimas. Sito dalyko pasigedau GTA 5 dalyje, lengvai uzdirbamu pinigu. Cia viskas paprasta ir del ju nereikia sukti galvos. Manau sitas dalykas subalansuotas, kad ne pinigai pagrindinis veikejas, o pats zaidimas ir ka mes jame darome.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai sekiau sita tema, nezinau ar ir kitus aplanke tokie pat jausmai, bet man zaidimas pradzioje pasirode liudnokas. Jokio wow nebuvo. Kaip ir sakiau anksciau, is video, masinos valdymas buvo 3 ar net 5 vietoje pagal gerinima. Todel man jis nelabai patiko. Gal isibegejus zaidimas ir uzkabina, bet pas mane jis kol kas bus pasleptas iki tam tinkamo momento ji prisiminti. Vienintelis dalykas kuris patiko - zmoniu saskaitu hakinimas. Sito dalyko pasigedau GTA 5 dalyje, lengvai uzdirbamu pinigu. Cia viskas paprasta ir del ju nereikia sukti galvos. Manau sitas dalykas subalansuotas, kad ne pinigai pagrindinis veikejas, o pats zaidimas ir ka mes jame darome.

Cia kaip pasakius gta labiau tu jau nori buti turtingu mafijozu,o watch dogs tai kovoji uz seima bandai zudika surasti ir ne apie pinigus ir turta galvoji kaip ir sakei,gta 5 daly tai jie tik ir plese viska dares pinigus greitai isleidziamus du pagrindiniai skirtumai cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kaip pasakius gta labiau tu jau nori buti turtingu mafijozu,o watch dogs tai kovoji uz seima bandai zudika surasti ir ne apie pinigus ir turta galvoji kaip ir sakei,gta 5 daly tai jie tik ir plese viska dares pinigus greitai isleidziamus du pagrindiniai skirtumai cia

GTA zaidime pinigai buvo, kaip sakei, laikinas dalykas. Net ir uzdirbtus reikejo isleisti ir nieko netureti. Jeigu herojai ten nebutu tureja bustus, butume beveik visa zaidima praleide masinoje.

Ka norejau pasakyti, kad GTA zaidime tai buvo minusas, o WD to neturi. Nori nusipirkti ginkla, rubus - nuhakink zmogu. Paprasta, bet kartu ir patogu nes nereikia sukti galvos del to. O kad tai ne pagrindinis dalykas minejau virsutiniame poste. Paprasciausiai man tai patiko.

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra geru dalyku zaidime, tikrai yra story prasme lauki vis kas bus toliau,nes viskas idomiai klostosi , tik gaila kad kai kas ten veliau mirsta ..tikrai gaila buvo ..dar galetu neapleist zaidimo ir kokiu geru dlc story padaryt, nes daug ko apie ka nezinom ar noretume zinot daugiau, bet  deja. 

siaip grafiskai ps3 ir x360 versijos skirtingos, nors ir abi last gen ir downgreidas aisku bet ps3 turi geresni apsvietima, geriau atrodo sviesa sklindanti is sviesos saltiniu.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

watch dogs WiiU ... its here... 17.7 gb , November 18. kurejai nespes skaiciuot pinigu kiek parduos WiiU kopiju  :trl: $59.99  :say:

 

While Watch Dogs Wii U has felt more like an enigma than a real thing, the game will be coming to the Wii U, finally, on November 18th. For those still interested in the game, the first screenshots have been revealed from the game, via the Nintendo eShop. Also worth noting is that the game will be 17.7GB for the download. Even though the game is several months late and doesn’t have any of the DLC, the game will also be $59.99 on the eShop.

 

bent jau grafika turetu but geresne zymiai uz old gen

 

watchdogs2.png

 

watchdogs3.png

 

watchdogs5.jpg

 

watchdogs1.png

 

sita versija turi turet visur rasoma kad tai geriau uz old gen ir siek tiek prasciau uz next gen ..tada gal kazka ir pritrauks..bet kai dar yra pc versija  :trl:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai sekiau sita tema, nezinau ar ir kitus aplanke tokie pat jausmai, bet man zaidimas pradzioje pasirode liudnokas. Jokio wow nebuvo. Kaip ir sakiau anksciau, is video, masinos valdymas buvo 3 ar net 5 vietoje pagal gerinima. Todel man jis nelabai patiko. Gal isibegejus zaidimas ir uzkabina, bet pas mane jis kol kas bus pasleptas iki tam tinkamo momento ji prisiminti. Vienintelis dalykas kuris patiko - zmoniu saskaitu hakinimas. Sito dalyko pasigedau GTA 5 dalyje, lengvai uzdirbamu pinigu. Cia viskas paprasta ir del ju nereikia sukti galvos. Manau sitas dalykas subalansuotas, kad ne pinigai pagrindinis veikejas, o pats zaidimas ir ka mes jame darome.

 

Man tai is pat pradziu itrauke story line, tik kad pirmos misijos buvo gana monatoniskos, veliau viskas isibega, atsiranda veiksmo, dar labiau isitrauki I story line ir nebegali atsiplest nes tik lauki kas bus toliau, MAN asmeniskai uz gta5 jis idomesnis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai is pat pradziu itrauke story line, tik kad pirmos misijos buvo gana monatoniskos, veliau viskas isibega, atsiranda veiksmo, dar labiau isitrauki I story line ir nebegali atsiplest nes tik lauki kas bus toliau, MAN asmeniskai uz gta5 jis idomesnis :)

As priesingoje barikadu puseje. Hack'inimo mini zaidimai labai nuobodus ir monotoniski, truksta lektuvu ar bent sraigtasparniu ir kas budinga kone visiems Ubi open world'ams - pasaulis jauciasi negyvas. Truksta to Rockstar prisilietimo prie mazyciu detaliu. Zaidimas solidus ir gautu 7 is manes, bet nedaugiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As priesingoje barikadu puseje. Hack'inimo mini zaidimai labai nuobodus ir monotoniski, truksta lektuvu ar bent sraigtasparniu ir kas budinga kone visiems Ubi open world'ams - pasaulis jauciasi negyvas. Truksta to Rockstar prisilietimo prie mazyciu detaliu. Zaidimas solidus ir gautu 7 is manes, bet nedaugiau :)

 

 

Pritariu. Hakinimas buvo nuobodus ir painus. Kas svarbiausia žaidime dar trūksta fizikos , geresnio ir apsukresnio DI , nes miestas net ir su modais iš dalies atrodo kaip miręs , dalinai dėl šitų priežasčių net nemanau , kad yra reikalas mokėt bent 20 eurų už patį žaidimą.

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu. Hakinimas buvo nuobodus ir painus. Kas svarbiausia žaidime dar trūksta fizikos , geresnio ir apsukresnio DI , nes miestas net ir su modais iš dalies atrodo kaip miręs , dalinai dėl šitų priežasčių net nemanau , kad yra reikalas mokėt bent 20 eurų už patį žaidimą.

 

Tai jis tam painus ir padarytas kad reiktu bizki galva pasukt, o ne kiaurai viska begt ir prabegt neatsimenant po keliu dienu net koks story line buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis tam painus ir padarytas kad reiktu bizki galva pasukt, o ne kiaurai viska begt ir prabegt neatsimenant po keliu dienu net koks story line buvo :)

 

 

 

No sh*t...

Perėjau visą Watch Doge , po savaitės prisimenu tik koks š*dinas šitas žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kam :) vienam š******, kitam geras, kas ka megsta tas tam ir patinka, man zaidimas tikrai neblogas, itraukiantis story o ir side missions gana idomios, nesakau kad zaidimas tobulas, bet zaidziasi tikrai neblogai ir nesigailiu kad ji pirkau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.