Rekomenduojami pranešimai

Kam nors ant ps4 buvo lengvu lagu? net veiksmo kaip ir nebuvo labai didelio 
Nes man kokius 4 kartus užlagino, arba čia gal dėlto kad ps4, 2 paras įjungtas ir net iš žaidimo neišeidavau :) tik ant pauzės padarydavau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata nemanau kad cia konsolia kalta cia zaidimas,dar patchu reikia kad viska uzgalistyti nes man ant PC kartai FPS nukrenta iki 22 bet momentais ir labai retai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka jiems daugiau sakyti tiems tinginiams,nuportino ir tiek ziniu,jokio darbo neideta,susirinksim slamancius ir viskas.galit pirkti geriausias plokstes ir tai vos eis :D nors grafika nera nei next gen nei kazko isskirtine.sokineja FPS skaicius kaip kokioje birzoje skaiciai,tu jau cia gali sakyt ka nori,visi gi mato.

Su pc amžinai dėl to būna problemų, ne pirmas žaidimas juk ir nepaskutinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata nemanau kad cia konsolia kalta cia zaidimas,dar patchu reikia kad viska uzgalistyti nes man ant PC kartai FPS nukrenta iki 22 bet momentais ir labai retai

nū ant ps3 jei būnu palikęs 2 paras ant žaidimo pauzę, tai garantija kad freezer bus ant ps3, ta jau tikrai žinau 

Užtai ir klausiu dėl ps4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam nors ant ps4 buvo lengvu lagu? net veiksmo kaip ir nebuvo labai didelio 

Nes man kokius 4 kartus užlagino, arba čia gal dėlto kad ps4, 2 paras įjungtas ir net iš žaidimo neišeidavau :) tik ant pauzės padarydavau

 

labai gerai pastebiu lagus,kolkas nepasitaike,zaidziu po 5h kazkur,buna tik kai misija padarai tai kai rodo virsuje done tai 3sec pastabdo,ir kai gaudziau hakeri kazkoki tai jis nebego o slydo pora metru tipo toks lagas buvo,bet cia tik zaidimo kureju klaidos,ir tai pazaidzius db nuomone kad nedadirbtas iki galo,bet istorija labai idomi todel neziuriu i lagus ir grafona:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su pc amžinai dėl to būna problemų, ne pirmas žaidimas juk ir nepaskutinis.

zinau kad buna,bet kad tokiu dideliu problemu man dar niekur neiskilo :) primesk tai ka mes butume gave jei jie nebutu atideja? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu nesamoniu net keliu valandu ilgumo COD galetum prirankioti,o cia tokio dydzio open world su daug visko vykstancio ir plius zaideju milijonai,tai naturalu kad pasitaiko nesamoniu.o GTA 5 irgi nespindi sioje vietoje,desimtis filmuku buvo koks absurdas vyksta GTA 5.man tai tiesiog normalu,kitiems ale "ekspertams" cia jau sudino zaidimo bruozas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu ir kitokiu video yra su visais zaidimas. kas nelosia tai nieko kito nezino tik paziuret youtube apie kokia lempa kas sukuria. apgailetini tie kas gaista laika tokius darydami o kiti ziuredami  :troll: total waste of time. pasileidi zaidima.. jis juk video zaidimas , ne realybe jis neturi but idealus nes tai zaidimas, video zaidimas..tai programa..ji neideali kazkur yra kazko ..bet man del to tik idomiau zaist. kazkur kazkas netaip veikia kaip turetu ar buna ne vietoj ar kazkas pereina kazka kiaurai..watever reasons..its video game..play it, enjoy it  or gtfo 


siais laikais yra zmoniu grupes kurie turi pc turi konsoles bet jie zaidimu nezaidzia, jie juos vertina pagal kazka su kazkuo lygina. realiai pazaist neistengia greiciausia, ir dar jei kas nesiseka arba nesugeba valdyt su medinem rankom ar nesugeba prisitaikyt prie zaidimo ir po to kuria video pasauliui pasirodyt kad i juos demesi atkreiptu ir ju postus komentuotu ..su tikru zaidimu paemimu ir isilosimu cia ne nekvepia. zmogeliai kaip kad fb selfiu kelia kad demesio sulaukt taip ir cia prikuria temu wastina laika savo

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir gi prie to pritarciau.cia mazdaug daro tos video kad pasiepti kazka nori,ir su GTA tas pats buvo ir su COD ir su Battlefieldu,praktiskai su visais didziausiais zaidimais,negali dar kazkurie persilausti kad ten milijonai operacija eina per minute ir jei kazkas vienas susipisa tai susipisa visas veiksmas,paskui ir atsiranda tokie bugai,glitchai.man tai patinka juos ziuret ir pasijuokti is tu nesamoniu,bet tikrai niekada negaleciau kurti tokiu video ir deti ir sakyt kad cia kaip kazkoks matavimo vienetas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi patinka ir neskaitau to kazkokiais minusais. net neziuriu tokiu video , nes atrodo zmones net nesupranta kas yra video zaidimai. nei jie zaidzia nei jie megaujas.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir gi prie to pritarciau.cia mazdaug daro tos video kad pasiepti kazka nori,ir su GTA tas pats buvo ir su COD ir su Battlefieldu,praktiskai su visais didziausiais zaidimais,negali dar kazkurie persilausti kad ten milijonai operacija eina per minute ir jei kazkas vienas susipisa tai susipisa visas veiksmas,paskui ir atsiranda tokie bugai,glitchai.man tai patinka juos ziuret ir pasijuokti is tu nesamoniu,bet tikrai niekada negaleciau kurti tokiu video ir deti ir sakyt kad cia kaip kazkoks matavimo vienetas.

Nebuvimas fizikos dėsnių, kreivo kodo parašymas, logikos stoka - tai kūrėjų kaltė, o ne milijonų operacijų.. Šiaip nemačiau, kad kas sakytų, kad blogas produktas, bet iš esmės kūrėjai nepersidirbo kaip matau :) Nesu matęs, kad prisilietus prie palečių krūvos jos sprogtų ar kad metalinis stulpas subyrėtų į gabalus :lol: Visi žaidimai bugovi, bet pažiūrėjus į GTA5 ir kaip kaikurie dalykai smulkmeniškai ten padaryti tai iškart matosi skirtumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.