Rekomenduojami pranešimai

ost yra geru gabalu net i tlf persimeciau kelias, gerai veza, bet yra ir visai netikusiu bent jau nelimpanciu prie zaidimo mano skoniui ,tai gerai kad galima pasirinkt muzika. siaip isskirtine zaidimo muzika tai super.


del masinu valdymo kuo daugiau ji losi tuo geriau jos pradeda valdytis ir atrodo jau viskas vietose, tiesiog prie zaidimo reikia priprast ir ne valandos tam reikia ir ne 3 , daugiau reikia isizaist , ir jai i story isijausi tai viskas susilipdo i viena vieta labai gerai. masinos valdosi skirtingai ir jau zinau pvz ka imsi jei reikia vytis kazka o ka imsi jei begt nuo mentu ir pan ..zinai jau kur ka panaudosi ir kur vaziuosi netgi , nes yra geresniu vietu kazka pamest o yra blogesniu, reikia miesta gan gerai isstudijuot is tikro...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

liudna vienam gal kas norit eit pasihackint:DDDD

Ps4. Versija turi? Jei jo gal vakare galėsim sumest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka gavau as savo watch dogs ps4 versija,tai sakiau kad parasysiu nuomone,taigi isijungus istorija sudomino is karto 10 balu,idomi istorija,grafika mano atzvilgiu tikrai puiki,ir tikrai geresne uz gta 5,su infamous kvaila lyginti nes tai ekskliuzyvas,multiplatforma visada nusileis ekskliuzyvui,masinos valdymas man patogus,kaip ir kazkas sake,ziurint kokia masina imsi,policija tikrina tikrai gerai skersgatvius,ir gatves,sunku pasislepti,zmoniu intelektas aukstas,visi kazka veikia,visi kazkur eina,bet taip atrodo kad eina su tikslu,o ne aplink nama ir dingsta,pinigai lengvi siame zaidime,bet ne tame esme,mano noras db tik vykdyti misijas,ziureti kas bus toliau,o visas gyvas miestas,medziai,kiti detalumai yra padaryti ant ps4 tikrai labai labai graziai ir to uztenka patikekit,na as ko tikejausi ta ir gavau,duosiu 10 siam zaidimui,cia mano asmenine nuomone,todel kitu gali skirtis,suprantama,bet kas neturite imkite ir negailekite pinigu,jis vertas to.

Beje antras ubisoft zaidimas kuris mane per visa laika taip sudomino,nes as labai isrankus zaidimams ir ju grafikai

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip negali lyginti ir su GTA 5 su Watch Dogs PS4 versija del suprantamu priezasciu :) vat kada iseis ant PS4,tada galesim ir palygint :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo as ant ps4 losiu.O gal kas galit pasakyt kaip drauga pradet hackint? Nes dabar eina tik random zaideja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks butent tas hackinimas? Nes kiek skaiciau nelabai eina suprasti. Ar kaip per koki dark souls persikeli i jo pasauli ir ten gali duotis ar padeti ar tiesiog kazka ten papompini ir viskas?

Ir taip ir nesupratau ps4/xbox1 grafika tokio lygio kaip rodyta per 2012 e3 ar pastebimai prastesne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks butent tas hackinimas? Nes kiek skaiciau nelabai eina suprasti. Ar kaip per koki dark souls persikeli i jo pasauli ir ten gali duotis ar padeti ar tiesiog kazka ten papompini ir viskas?

Ir taip ir nesupratau ps4/xbox1 grafika tokio lygio kaip rodyta per 2012 e3 ar pastebimai prastesne?

Grafika suprastėjo, net PC neištempia tokio gražumo, kurį matėm per E3 2012.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atkreipkit dėmesį į skelbimų lentas (dar mačiau "never gonna give you up" :D ):

 

hnhcck5bddjtnbklwdal.jpg

 

Redagavo narkata
gausi lupti už spoiler (dėk tagus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesuprantu,ar cia mano kompas kaltas ar ka,bet zaidimas nestabilus tai nesveikai net su naujais nvidia driveriais.losiu ant 60-70fps,imasina isedi ir ragas 20-30fps vos isstena,lagas ant lago.arba pazaidi ir is vis zaidimas uzluzta :D cia vadinasi originala nusipirk ant uplay is ubio :/

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir pas mane. Vieną kart įsijungi ir viskas tvarkoj, pradedi važinėt, po biški stutterina kol galiausiai neįmanoma lošt, t.y važinėt. Vaikščiot iš bėdos gali. Kartais papuola kad įsijungi ir iškart jau stutteringas būna. Naudoju AMD 14.6 beta driverius, day 1 patchą, bet čia nieko nesutvarkė, tai tikiuos kad su naujais patchais nebebus tokių prikolų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nete raso kad AMD naudotojai turi problemu , nvidia tipo geriau eina su siuo zaidimu kol kas bent jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiu su nVidia(gtx 660) tai žinokit irgi ne pyragai.. Kol vaikštai viskas neblogai, įsėdi į mašina tai kadrais vaizdas..  :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai losiu su 670.turetu pilnai uztekti.bet kur tau,jau link medium mano nustatymai ir vistiek lagu lagynai :D cia net nezinau,ant tiek ziaurine versija isleido kad baisu.numete kaula PC turetojams ir tiek ziniu.jau svarstau apie PS4 Watch Dogs pirkima,ten bent jau stabilu ir eina.pasikankinsiu savaite,jei tas pats š**** teks pirkti PS4 versija,nieko nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū ką palosiau 3 valandikes ką galiu pasakyt esu patenkintas,šiaip nenuvylė ko norėjau gavau tik kaip pirmam kartui per daug visko visi skilai visi hackinimai. Šiaip story tai tikrai įdomiai zaidzias miestas gyvas prie mašinų valdymo priprast reikia gerokai,o mentai tai žvėrys sunkiai pabėgti nuo jų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.