Rekomenduojami pranešimai

Nu nesitikiu daug iš šito žaidimo, nes Ubisoft nusivylęs šiek tiek esu. traileriuose jie net tą patį AC moka idomiai pateikti, nors jau nutrinta serija visiškai. 

 

Open world žaidime reikia visko ir realybės ir nesamonių, fun dalykų. Kaip kad GTA V buvo su ateiviais. Visada už esu už stunt jumps. 

Žodžiu jeigu visko bus labai daug, bet tai nesikartos tai aš esu už, nes po Gta V pasidaręs savo mėgstamiausiam žanrui - open world games - labai kritiškas. 

 

Pažiūrėsim kaip sekėsi įgyvendinti. Tikiuosi nebus tas pats šviesaforų ir pakeliamų barikadų spaminimas bėgant nuo mentų. 

O svarbiausias kriterijus man yra, kaip sugebės išnaudoti pasaulį misijų metu. Tai yra kaip gerai padarys scripted event, Hollywood time shit, kad jos tokiomis nesijaustų. 

 

Laukiu su nekantrumu šito žaidimo, bet be review ir ypač žmonių atsiliepimų tikrai nepirksiu, nes kolkas kaip sakiau nieko ypatingo nesitikiu. 

Redagavo LmbS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nesitikiu daug iš šito žaidimo, nes Ubisoft nusivylęs šiek tiek esu. traileriuose jie net tą patį AC moka idomiai pateikti, nors jau nutrinta serija visiškai. 

 

Open world žaidime reikia visko ir realybės ir nesamonių, fun dalykų. Kaip kad GTA V buvo su ateiviais. Visada už esu už stunt jumps. 

 

 

Čia gali paaiškinti man kurioi vietoi rast tuos ateivius per gta 5? :D,nes visą perėjau bet ateivių nemačiau....

Prikolistas matyt apie saints row 4 kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Oligarchas, yra ten tų savotiškų easter egg'ų nemažai gta. Tarp jų vienas ir su ateiviais, berods reikia surinkt 50 ar kiek detalių po map'ą išsibarsčiusių ir atsiranda dangui kažkur laivas ateivių ar kažkas panašaus. Nežinau kiek ten to įdomumo, bet.. O šiaip gerų point'ų jis pavardino kalbant apie atviro pasaulio žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gali paaiškinti man kurioi vietoi rast tuos ateivius per gta 5? :D,nes visą perėjau bet ateivių nemačiau....

Prikolistas matyt apie saints row 4 kalba

 

Patarčiau dar kartą pereiti tada jei neatsimeni :) Aš kadangi esu gta serijos fanboy ir to negėda prisipažinti tai viską atsimenu mintinai. 

neskaitant jau lėkštės skraidančios, ateiviai buvo atėjus žolės parūkyti, prie nesamonių galima pridėti ir kritimą iš dangaus ir vaiduoklius visokius ir t.t 

 

Man svarbu kokių maršrutų prigalvos ir panašiai. Kaip pvz gali būti, tarkime mašina vejiesi kažką ir išlenda kokia šiūkšlinė ir tau sutrukdo ir panašiai. Tai tarsi scripted event bet man tokie nors ir filmuose matyti dalykai - bet uždeda pliusą. 

šitos mintys kilo palošus saints row ir ac4 bei infamous. Tarkime infamous pasaulis yra reto grožio, bet jo neišnaudoja. Lipi sienom, šokinėji stogais ir viskas. 

 

Gta V buvo arti tobulybės, nors istorija šiek tiek silpnoka buvo, palyginus su GTA IV. Bet šitas paskutinis treileris nuramino šiek tiek. Matosi, kad visko bus ir nesamonių ir rimtų dalykų. Svarbu kad nebūtų too repetitive  :) 

Redagavo LmbS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau is UBI labiau monotonisko zaidimo negu Assassins Creed 1 dalies neesu mates.. Tikrai nesitikiu kad sitas bus labai jau blogas, o manau jog vistiek dalinai kazkas pasikartos, juk apie 100h praleist bus galima vykdant visokius š.. PLIUS, kurejai nukele relyza, taip kad aisku jog dar kazko pridejo ir patobulino. ;)

 

 

P.S. Cia aisku durnas klausimas, bet ar jie kazka minejo apie Multiplayer?

Redagavo Lauras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Cia aisku durnas klausimas, bet ar jie kazka minejo apie Multiplayer?

Taip minėjo , bet čia buvo labai senai, po nukėlimo kaip ir daugiau nieko nerašė arba aš nemačiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu dar butu system link..... RGH turetojai seltu.... Bet aisku kad nebus....

 

O apie zaidima, jis man tikrai idomus, bet man atrodo tie side missionai bus tokie kaip saints row 4-ame, ilipk i toweri ir ji aktyvuok arba metyk kokius nors burbulus.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su last gen versijom viskas irgi padoru bus 

 

Watch_Dogs Creative Director Jonathan Morin is proving to be a veritable gold mine of information about the game lately, and today he sat at his Twitter account to provide fans with more details about what we can expect from the game.

First of all, he mentioned that the frame rate on PS4 is very stable, an element that will probably please those that dislike drops or sudden surges in FPS:

I’m playing on PS4 for my current walkthrough and its very stable/constant.

We also learn that according to him the PS3 and Xbox 360 version look “very good” for “current generation” (he obviously means the Xbox 360 and PS3 generation with “current”), and that a dedicated team was at work on them since the outset of the project:

Very good for CG. We had a dedicated team on that since the beginning.

Morin also shared several pieces of information on gameplay:

  • You can rob pawn shops. It yields varying amounts of money, but you lose reputation.
  • NPCs in the game don’t just investigate or fight, but they have more going on.
  • They have to deal with inesplicable malfunction caused by the player, without his position being spoiled.
  • You can hack so many things as you progress in the game that you can basically turn NPCs into your puppets.
  • The AI in Watch_Dogs is more advanced than in the usual open world games because the chain of events they have to deal with is more complex.
  • Online invasion of other players’ games can even result in 20-30 minutes of “epic chase.”
  • The game’s city is big, but not big just for the sake of being big, as depth and density are more important.
  • Normal foes dies quickly, requiring just 2-3 bullets or a headshot, but there are “mean mother******” that are better protected.
  • Cars have cockpit view because “it’s cool” and fits well with the flow.

Watch_Dogs will be released on PC, PS4, Xbox One, Xbox 360 and PS3 in North America and Europe on May 27th, while Wii U users will have to wait for a yet unspecified later date in order to enjoy the game.

 


siaip kai pagalvojus .. ant dabartinius konsoliu open worldus tik Ubisoft ir duoda. na FC, AC dalinai tikrai nemazai open ...ir ne vienas ir siu zaidimu ant senu jau konsoliu ne atrodo ziauriai pasenes kaip kad kiti nauji zaidimai atrodo nudowngreidinti tai kazkaip nesitiki kad sitas bus blgogesnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cars have cockpit view because “it’s cool” and fits well with the flow.

 

Netgi masinose duoda daugiau negu GTA V.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo man idomu buvo gta 5 juk matai kad yra tas cockpitas masinoj jei tik ji pazoomintu siek tiek ir butu cool. But no. Na ok. Kazi ar cia daug tom masinom vazinesi kai pagr dalykas cia malimasis po miesta ir hackinimas. Nebent kokiam pabegimui is nusikaltimo vietos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jo kuo daugiau tuo geriau aisku , tik mum geriau bus o cockpitas labai geras dalykas kas be ko noretusi ..jei butu kad ir kazkas kaip ..mmm kokiam MC LA pvz..arkada bet labai patiko is cockpito vazinetis . ar kaip draiveri naujam

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalavimai:

Minimum:
 
OS: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (Please note that we only support 64 bit OSs.)
Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM - Nvidia Geforce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770
DirectX: Version 11
Hard Drive: 25 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
 
Recommended:
 
OS: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (Please note that we only support 64 bit OSs.)
Processor: Eight core - Intel Core i7-3770 @3.5 GHz or AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 11 graphics card with 2 GB Video RAM - Nvidia Geforce GTX 560 ti or AMD Radeon HD 7850
DirectX: Version 11
Hard Drive: 25 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

 

 

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.