televizorius

Forumo skaitymas su Tapatalk

Rekomenduojami pranešimai

Kiekvienam forumui po apps'ą? Nea.. kažkaip netinka. Gal vis tik kažką standartinio? Pvz Tapatalk! :):D

 

O šiaip rimtai. Žiauriai erzinantis dalykas kiekvienam veiksmui po app turėti. Tai taip Styvdžiobšiška.

 

Turi omeny netinka kad Android'ui nebus? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi omeny netinka kad Android'ui nebus? :close:

 

Na aš turiu omeny, kad labai nepatogu, kai kiekvienam veiksmui atlikti planšetėje arba telefone reikia turėti atskirą programą. Ir šią madą diktuoja Apple su savo iOS'o ribotumu (sutikime, kad iOS yra labai labai apribota). Android atveju yra šiek tiek laisvės (tuo pačiu ir netvarkos).

 

Jei atsiranda dar viena atskira programa specialiai PLM skaitymui - fail. Nors turbūt nėra iš ko rinktis: kokie nors labiau standartizuoti būdai - yra mokami. Pvz Tapatalk - mokama programa. O lietuviai nelinkę už nieką mokėti.

 

Na bet jei savininkas nusprendė, tai nusprendė.

 

 

PS: Kas dėl Android, todėl ir siūliau Tapatalk (kas iš esmės yra multiplatforminis sprendimas), jei tikrai paaiškės, kad programa bus tik įrenginiams su iOS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Turi omeny netinka kad Android'ui nebus? :close:

 

Juokingai atrodo kada žmogus vos tik gauna progą bando užstumti ant to kas nėra jo fanboy liste :trl: Įdomu kada Moo supras kad gyvenime yra ir kitų dalykų apart Apple garbinimo visur kur įmanoma ir niekinimo dalykų ant kurių nesipuikuoja prakasto obuolio etiketė :close: (nesupraskit manęs klaidingai,tikrai neturiu kažko prieš Apple ar kitas firmas ir t.t.)
Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau, kad Moo yra Apple fanas.

 

Dabar esu susidūręs tiek su vienu, tiek su kitu, tai galiu drąsiai teigti, kad nesirinkčiau Apple įrenginio. Moo reiktų išbandyti kokį nors pažangų Android įrenginį (planšetę ar telefoną (pvz S3, Nexus, SE kokį nors flagman'ą)). Greit pakeistų nuomonę :close:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip dabar is telefono i pilna versija patekt?

 

Ir mane tas pats domina. Nes su Mobile versija man asmeniškai nelabai patinka.. Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mačiau, kad Moo yra Apple fanas.

 

Dabar esu susidūręs tiek su vienu, tiek su kitu, tai galiu drąsiai teigti, kad nesirinkčiau Apple įrenginio. Moo reiktų išbandyti kokį nors pažangų Android įrenginį (planšetę ar telefoną (pvz S3, Nexus, SE kokį nors flagman'ą)). Greit pakeistų nuomonę :D

 

Tikriausiai čia forume niekam dar nesakiau (o gal sakiau?) Buvo labai geras planas ant Nexus'o (to su ICS) čia UK, nuėjau ir nusipirkau, gryžau namo, pažaidžiau, išsikrovė ir nebeįsijungė. Jungiau krauti etcetcetc neveikė, nunešiau atgal, plana atšaukiau ir laukiu iPhone 5 dabar. Taip mano nuomonę ir pakeitė. :spiderp: Plastmases gabalo tikrai nenoriu.

 

O čia dėl to androidininkams kad nepatogu būtų vienu appsu daugiau laikyti, nuo kada jums čia taip? Aaaai tiksliai, nelabai eis susimėtyt į folderius, nes tik nuo 4.0 tai atsirado, o tikriausiai nevisi juos turit? :giveup:

 

Sekmės su savo Tapatalk. :spiderp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai forume visad per telefona arba vita sedziu, nes namie bvk nebunu, o traukiny ar siaip kur laikui prastumt gerai. Daiktas gal ir naudingas, bet man narsykles vistiek piimtiniau:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Atsiliepei apie Nexus taip, lyg Apple gaminiai niekada negenda. Genda ir Apple įrenginiai.

 

Nežinau, kokius folderius turėjai omenyje. Turbūt darbstalio nuorodas ir jų grupavimą? Nežinau, kada tai atsirado Android'e (gal su tuo pačiu ICS) kaip Native Feature. Tačiau Android tuom žavus, kad gali naudoti bet kokį Launcher'į, kurių pasirinkimas yra tikrai didelis (tiek mokamų, tiek nemokamų). Ir jie puikiai tą leidžia daryti (net ir senuose Android versijose). iOS atveju - turite tik vienintelį darbstalį ir jo keisti negalite (išskyrus Jailbreak atvejus). Android atveju net root'inti nereikia.

 

Apple įrenginiai tobuli buvo kai tik pasirodė (pirmasis iPhone). Bet ir tai visi greitai suprato, kad tobulas ten tik apvalkalas. Man asmeniškai iš įrenginio reikia šiek tiek daugiau nei gali duoti iOS. Su iOS įrenginiu jaučiuosi kaip kokia blondinė :spiderp: O su Android - tikru vyru. Bet tai asmeniška.

 

Tau patinka crystal prison. Tebūnie. Man kiek daugiau laisvės reikia.

 

Grįžtant prie temos.

 

Jeigu Impaleris kažką įdiegs tokio, kas turės App tik iOS įrenginiams, tuomet - fail.

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, dar vien del to, kad androidininku daug daugiau playmanijoj nei iOS vartotoju. Jei daryt apps'a, tai multiplatformini. Bet jei gerai bus padarytas, tai visai gera mintis apps'as, pvz. perziurineji foruma, pastumi i kaire puse, pamatai siena, pastumi i desine - pagrindini puslapi, ar kazkaip panasiai, nu daug ka galima sugalvot :lol2: Dabar tai daug minusu turi mobile versija, temas skaityt patogu, bet siena ir rep nebuvimas gana dideli minusai, dar plius neplaymaniskai spalvos mobile versijoj suderintos, atrodo, kad visai kitam forume esi Nuotrauka Tai manau jei neskaitai/nerasai forume, tai geriau naudot dar pc versija belaukiant plm v3.0 Nuotrauka

O gal iseitu kaip nors mygtuka padaryti "pereiti i pc versija (arba atvirksciai)", nes kaip sakiau per browser'io nustatymus ne taip patogu, o mobile versija kartais pravercia.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries darant appsa lai tapatalk padaro, seniai jau turiu ta app'sa, tik gaila naudoju kitiem forumam bet ne plm, kazkaip irgi nesiryzau kurti temos anksciau, bet patogus dalykas siaip.

 

 

Ne į temą

ps. smarkiai nesikisant i jusu gincus, galiu pasakyt kad turiu iphone, bet esu isbandes visus telefonus lietuvos rinkoj (darbas toks), taigi kad ir kaip patiktu iOS, negaliu nesizaveti android funkcialumu, widgetu man ziauriai truksta ant apple produkcijos, uzknisa vaikscioti i settings ir ijungineti bluetooth ar isjungineti cellurar data, kai ant android ta padarai vienu paspaudimu nuo desktopo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau radęs laiko padarysiu tą tapatalk, istestuosite ar normaliai per ji rodo, kiek is pradziu meciau aki - tai instaliacija nepasirode sudetinga, na ziuresim kaip gausis, valgyt nepraso gi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau radęs laiko padarysiu tą tapatalk, istestuosite ar normaliai per ji rodo, kiek is pradziu meciau aki - tai instaliacija nepasirode sudetinga, na ziuresim kaip gausis, valgyt nepraso gi.

 

Haha... I knew it! :)

PS: Lyg žinodamas SMS'ą parašiau su parama :) PS: Man VIP nereikia. Tiesiog parėmiau. 2 kartus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.