scalman

E3 2012 ..

Rekomenduojami pranešimai

Kaip pavydziu US gyventojams, Sportas, muzika, filmai. Eina sau kaip jiems gerai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pasirode, ar tomb rider nuo praeitu metu is veido atrodo editinta, jaunesne?

 

Edit: AScend New gods man vienam low budget pasirode ? :notworthy:

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

How annoying this Kinect shit is...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta Ascend, tai kaip koks XBL Arcade zaidimas atrodo, nu nezinau, kolkas nieko ipatingo. Ir vel tie visi kinect ir XBL nesamones, kurie uz US net neveikia.

 

usher pasirodymas, tai ir vel ftw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, toki renginuka maciau pirma karta ir istikro patiko. Pasijutau kaip kokioje rimtoje konferencijoje. Gaila nemaciau pradzios, bet ka maciau, didziausia ispudi padare Resident Evil, kuris ir toliau renkasi buti ne siaubo, bet veiksmo ir islikimo zaidimu. Ir aisku Tomb Raider, su puikia grafika. Black ops 2 aplamai nepavyko suprasti. Ant tiek fantastikos, kad... Ka maciau tai daug veiksmo, geru (beveik) filmo scenu ir.. Nepamenu pavadinimo, skraidanciu, besisaudanciu "padaru". Siaip tie visi Online, Kinetktai visiskai nesudomino. Kam to reikia, tebunie. Saunu. :notworthy:

 

Inception, aisku kad ne. :D Negaletu taip kurejai padaryti. Tik mane nustebino, kad jie pristate sita zaidima ant Xbox. Juk cia visada buvo PS zaidimas.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fail..dabar jau 3 metus iš eilės. Pradėjo su Halo 4 gražiai..o pabaigė su COD, kuris mano nuomonę atrodo prasčiausiai iš visų COD :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

re6, splinteris, forza, south park,tomb raider kaip ir viskas man. siaip fainai lb. tik visa kita tai meslas ir tiek ;// INTERNET EXPLORER BURN IN HELL. ;// usherio dar pasirodymas gerulis. o siaip slabnai kaip visuomet. tie tris exkliuzyvai tai isvis pieva. va ps3 turi last of us, gal uncharted naujas teasintas pas norvegus, gal net nauja konsole jei lb nores, vitai kruva geimu, god of war 4.... naujas heavy rain kureju darbas... jie turi daugiau kortu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tOMb raider onli XBOX ?

 

Ne, tiktai anksti gaus DLC

 

re6, splinteris, forza, south park,tomb raider kaip ir viskas man. siaip fainai lb. tik visa kita tai meslas ir tiek ;// INTERNET EXPLORER BURN IN HELL. ;// usherio dar pasirodymas gerulis. o siaip slabnai kaip visuomet. tie tris exkliuzyvai tai isvis pieva. va ps3 turi last of us, gal uncharted naujas teasintas pas norvegus, gal net nauja konsole jei lb nores, vitai kruva geimu, god of war 4.... naujas heavy rain kureju darbas... jie turi daugiau kortu.

 

Tas teasintas Uncharted Norvegijoj tai buvo tik kažkoks lobių ieškojimo žaidimas, kažkas panašaus kaip geocatching, nieko bendra su UC neturi. Ir šiaip Naughty Dog'as ant TLOU dirba tai jiem nėr kada dar vieną žaidimą vystyt, nebent atiduotų kitai studijai, kuo labai abejoju. Manau UC nebent pamatysim ant PS4 ir tai yra labai gerai, metų ar dviejų pertrauka yra neprošal, pasisems naujų idėjų kūrėjai. Nes iš to kasmetinio COD-like kepimo paskui nieko gero nebus.

 

O šiaip MS konferencija įdomiai prasidėjo - Halo, Forza, GOW, o į galą jau taip nusibodo, kad jau galvojau išjungsiu. Forza tai man iš stiliaus nelabai, bet iš idėjos labai į Midnight Club užneša, ten lentynės tiesiog būna mieste ir gali važiuot pro kur nori tik svarbu pirmam atvažiuot. O šiaip su Forzos serija nieko bendro neturi, bus paprastas arkadinis racingas, Forzos pavadinimą tik dėl vardo uždėjo.

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Inception, aisku kad ne. :lol2: Negaletu taip kurejai padaryti. Tik mane nustebino, kad jie pristate sita zaidima ant Xbox. Juk cia visada buvo PS zaidimas.

 

Dekui uz info, taip tai sutinku sutavim kad TR kaip ir PS zaidimas o pristate per Xbox konferencija, nu kiek pastebejau visalaik Microsoftas pirmas konferencija padaro o paskui visi kiti is eiles, sikarta keista kad sony ketvirti bus

 

Tas teasintas Uncharted Norvegijoj tai buvo tik kažkoks lobių ieškojimo žaidimas, kažkas panašaus kaip geocatching, nieko bendra su UC neturi. Ir šiaip Naughty Dog'as ant TLOU dirba tai jiem nėr kada dar vieną žaidimą vystyt, nebent atiduotų kitai studijai, kuo labai abejoju. Manau UC nebent pamatysim ant PS4 ir tai yra labai gerai, metų ar dviejų pertrauka yra neprošal, pasisems naujų idėjų kūrėjai. Nes iš to kasmetinio COD-like kepimo paskui nieko gero nebus.

 

Seip UC isleidziami kas 2 metus , tai kad nelabai uznesa o COD kepima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz info, taip tai sutinku sutavim kad TR kaip ir PS zaidimas o pristate per Xbox konferencija, nu kiek pastebejau visalaik Microsoftas pirmas konferencija padaro o paskui visi kiti is eiles, sikarta keista kad sony ketvirti bus

 

Gal del to taip buvo, kaip ir su Resident Evil, nes RE irgi PS zaidimas, kad Microsoftui nebuvo ko ir pristatineti, apart savo konsolei skirtu eksliuzyvu. Kai gerai pagalvoji ka matei, tai buvo labiau nauju windu 8 pristatymas, ju reklamavimas ir, aceit, isnaudojimo budai, kaip ir Internet Explorere, kuria naudoja istikimi vartotojai labiau nei nauji.

 

 

 

EA LIVE :::: www.youtube.com/watch?v=wMk0A1gEGak&feature=results_main&playnext=1&list=PL9A8C4E3DE98BA8A5

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos