donatasxx

naujo dashboard DOWNGRADE

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki draugai, man reikia jusu pagalbos su naujausios esamos xbox dashboard versijos downgrade. Isbandziau visus variantus tiek su CD/DVD tiek su USB update daryt, bet pats xbox nereguoja kai buna prijungiamas USB ar idedamas CD/DVD. Praktiskai galima sakyt kad isbandziau viska, bet galbut jus zinot ka dar imanoma padaryti? Man nesvarbu kokia versija bet kad butu senesne negu esama 2.0.14719

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai, man reikia jusu pagalbos su naujausios esamos xbox dashboard versijos downgrade. Isbandziau visus variantus tiek su CD/DVD tiek su USB update daryt, bet pats xbox nereguoja kai buna prijungiamas USB ar idedamas CD/DVD. Praktiskai galima sakyt kad isbandziau viska, bet galbut jus zinot ka dar imanoma padaryti? Man nesvarbu kokia versija bet kad butu senesne negu esama 2.0.14719

 

Neimanoma*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera jokio budo downgreidinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekur nera parasyta apie nauja jtag tool programos versijos isleidima?

 

jei pas tave jtag padarytas tada gali susimesti koki tik nori dashboarda. o siaip koks tikslas??

metiesi freestyle dash ir nesuki sau galvos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme tame, kad pas mane viskas jau sulituota ir paruosta JTAG, bet niekaip negaliu suprogramuoti nes esamos jtag tool versijos nepalaiko naujausio dashboard, todel ir klausiu kada mazdaug isleis nauja versija tos programos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudok JRunner ir nebus problemu. Pats geriausias softas siam momentui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip isheis, yra jtag skiltis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Jtag tool programa per LPT kabeli prijungia viska puikiai ir veikia "Read Nand" funkcija, o su JRunner viska gerai nustacius raso "Device Not Found". LPT port'as 378. Ka daryt tokiu atveju?

 

Nuotrauka

Redagavo donatasxx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudok USB ir nebus problemu. LPT yra senas ir nepatikimas budas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasta pasakyti naudok usb, usb Nand readeri dar reikia tureti, jei ne big block nandas(256/512mb) galima issiversti ir su Lpt, aisku tai uztruks ilgiau laiko bet bus pigiau. As siuliciau nand nusiskaityti su jtag tool, nes sakei, kad su juo veikia, o ecc susikurk su J-Runner.

[Edited]

Perskaiciau tema dar karta, kaip supratau tu nori Jtag daryti, ne RGH :happy:. Deja bet su 2.0.14719 Dashboard to nepavyks padaryti, siuo atveju tik RGH budas lieka.

Redagavo speeddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.