scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,turiu pora klausimu,kraustausi i nauja busta bet ten nelb vietos yra stalui,todel galvoju parsigabenti savo tv ir pajungti pc prie tv,tv geras sony full hd,manau vaizda gera rodys per hdmi,bet aisku nelb klava su pele pajungsiu kai zaist noresiu,patarkit del joystiku,koks geresnis,pigesnis ir ar patogu kas losia?aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox one + Adapteris ir belaido žaidi
Turbūt geriausias pultelis ant PC naudoti, arba naudok PS4 pulta, plius jam reik adapteri irgi nusipirkti ir gali žaisti belaido
Steam kiek žinau palaiko dabar ps4 pulta, ir nauji žaidimai turi jau suporta ps4 pulteliui 

@GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox one + Adapteris ir belaido žaidi

Turbūt geriausias pultelis ant PC naudoti, arba naudok PS4 pulta, plius jam reik adapteri irgi nusipirkti ir gali žaisti belaido

Steam kiek žinau palaiko dabar ps4 pulta, ir nauji žaidimai turi jau suporta ps4 pulteliui 

@GoldenBoy

 

o galima xbox 360 pulteli su laidu per usb?veiks?

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox one + Adapteris ir belaido žaidi

Turbūt geriausias pultelis ant PC naudoti, arba naudok PS4 pulta, plius jam reik adapteri irgi nusipirkti ir gali žaisti belaido

Steam kiek žinau palaiko dabar ps4 pulta, ir nauji žaidimai turi jau suporta ps4 pulteliui 

@GoldenBoy

arba perkiesi nauja xbox one s controlleri kuris jau bluetoothinis ir jungies be jokiu adapteriu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WirmiS pas mane xbox One elite, tai adapteris reikalingas, o naujo pultu xbox One s, visai iš galvos išėjo kad tu bt dabar

o galima xbox 360 pulteli su laidu per usb?veiks?

gali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir DS4 gali pasijungti per bluetootha,jokiu adapteriu nereik.arba ant laido.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiem smirta kurie nori susidet kuo pigiau tai ko reikia. jei galvot kad dasidet 20 euru ir iseis geresnis cpu tai tada dasidek dar prie gpu irgi biski dasidek prie ramu ir pan .. taip be galo dasidesi. 

susidet brangia sistema gali bet kas ir pasileist ir nesukt galvos del nieko. kur idomumas tame? overtop fps kurie neduoda jokio skirtumo tik del skaiciaus , nzn kad pries kitus pasirodyt  ar pan. visi megsta lygint megsta lygint uz kiek as galiu susidet deze kuri vez ten full hd geimus man pakankamai . tai tame ir yra tokie cpu ir tokios gpu kurie tai leidzia turet. turet  geresni nei konsoliu zaidimu vizualu lygi. ne 4k konsoliu aisku. 

o reikia tai tikrai visu cpu ir gpu . reikia ir to Pentium G4560 uz 65 eurus. reikia tam kad lygint ka tau duoda brangesni cpu realiai zaidime vienam ar kitam. kad matytum kurioj vietoj pinigus i bala ismeti  :trl:


idomus dalykas kad lenovo tie gaming laptopai turi integruota xbox one pulteliu adapteri jau viduj. ne tu nauju pulteliu o paprastu x1 . ten atskira meniu net turi pulteliui iskart jau ne is win 10 o savo atskira meniu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiem smirta kurie nori susidet kuo pigiau tai ko reikia. jei galvot kad dasidet 20 euru ir iseis geresnis cpu tai tada dasidek dar prie gpu irgi biski dasidek prie ramu ir pan .. taip be galo dasidesi. 

susidet brangia sistema gali bet kas ir pasileist ir nesukt galvos del nieko. kur idomumas tame? overtop fps kurie neduoda jokio skirtumo tik del skaiciaus , nzn kad pries kitus pasirodyt  ar pan. visi megsta lygint megsta lygint uz kiek as galiu susidet deze kuri vez ten full hd geimus man pakankamai . tai tame ir yra tokie cpu ir tokios gpu kurie tai leidzia turet. turet  geresni nei konsoliu zaidimu vizualu lygi. ne 4k konsoliu aisku. 

o reikia tai tikrai visu cpu ir gpu . reikia ir to Pentium G4560 uz 65 eurus. reikia tam kad lygint ka tau duoda brangesni cpu realiai zaidime vienam ar kitam. kad matytum kurioj vietoj pinigus i bala ismeti  :trl:

idomus dalykas kad lenovo tie gaming laptopai turi integruota xbox one pulteliu adapteri jau viduj. ne tu nauju pulteliu o paprastu x1 . ten atskira meniu net turi pulteliui iskart jau ne is win 10 o savo atskira meniu. 

Tai taip. Bet tiesiog būna kažkoks limitas kur dar gali kažkur pasitempti. Pats pritempiau nuo 1600 iki 1600X, nors realiai tai tas pats CPU, bet X versija labiau tenkina mano poreikius. Tada aišku man pradėjo aiškinti kad imk va jau geriau 1700 kurio man na šiai dienai nereikia. Na galiausiai visokie G4560 reikalingi ne palyginimui kur išmesti pinigai į balą, o tokiem žmonėm kur kompiuteris yra tik daiktas ir kuriem nesvarbu kaip žaidžiasi ar tai 20fps ar tai trukčioja žaidimas, svarbu kad pasileidžia ir to gana. Na o mums tokiems kaip aš, davus kasdieniam naudojimuisi tokį PC su G4560 prasikeikčiau. Nesigainioju aš ten tų kelių fps, man labiau svarbus sklandžiai veikiantis PC, be jokių trukčiojimų, o to šiai dienai joks dual core CPU negali užtikrinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir DS4 gali pasijungti per bluetootha,jokiu adapteriu nereik.arba ant laido.

tam reikalingas App kad veiktų pilnai pultas ir visos knopkes, o su adapteriu nereik jokių App, tai čia priklauso nuo tavęs ko nori, bet buvo rašyta kad Steam ir ps4 adapteris reikalingas, aišku aš netikrinau, bet buvo rašyta apie tai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tam reikalingas App kad veiktų pilnai pultas ir visos knopkes, o su adapteriu nereik jokių App, tai čia priklauso nuo tavęs ko nori, bet buvo rašyta kad Steam ir ps4 adapteris reikalingas, aišku aš netikrinau, bet buvo rašyta apie tai

nu as ant laido varau su DS4 ir vargo nematau steame.blootooth mano kompas neturi,bet maciau ne viena video kur per bluetooth jungia DS4 ir losia,o kad reikia kazkokios tai programeles,tai normalu,ne visi gi turi pinigu ant adapterio kada gali nemokamai parsisiust programele ir losti tai pat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas pentium G4560 su kokia gtx 1060 ar rx 570 full hd zaidimus pilnai lost. niekas nekalba apie 20 fps o apie 40-60 fps cia. na vieni zaidimai aisku geriau eis kiti prasciau bet palos pilnai . nemaxini visko gal bet pakankamai aukstai uzsikelsi.  prastai bus jei toki cpu dar ir su pigiausia gpu sudesi . tada jau visiskai slamstas. 

siaip bet koki cpu sudesi su pigia gpu ir turesi ta pati shh. 


tos naujos pigienos is amd ir nvidia tai atrodo kad bus visai nekas. bent jau rx 550 gauna gerokai nuo rx 460 o kaina nekazka mazesne pas mus bent jau dabar. 550 apie 90 euru , kai 460 siai dienai nuo 105 euru gali rast. bet skirtumai tai nemazi zaidimuose.

 

Gta5_1920.png

 

W3_1920.png

 

Dex_1920.png


aisku dar truksta RX 560 ir GTX 1040 . ir dar reiktu normaliu kainu. lt kaip visada su normaliom kainom problemos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.