teamviewer

Ps3 Downgrade old fat console

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi netycia updaitinau ps3, bet mano ps3 buvo nulaustas (taigi visus zaidus perzaidziau), taigi noreciau console vel downgradinti pas mane fat ps3(senas) taigi ar kaip ir naujom consolem reik lituoti kad downgradintai, ar yra kita iseitis per flasha tiktai downgradinti. ar isvis apsimoka dowgradinti, nes krc true blue nesiruosiu pirkti, o kaska girdejau kad bandys nulausti ps3 cfw 4.11.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi netycia updaitinau ps3, bet mano ps3 buvo nulaustas (taigi visus zaidus perzaidziau), taigi noreciau console vel downgradinti pas mane fat ps3(senas) taigi ar kaip ir naujom consolem reik lituoti kad downgradintai, ar yra kita iseitis per flasha tiktai downgradinti. ar isvis apsimoka dowgradinti, nes krc true blue nesiruosiu pirkti, o kaska girdejau kad bandys nulausti ps3 cfw 4.11.

 

nu kiek galima??? negi taip sunku pasiskaitynet foruma?

niekas nenulauzines naujos firmware. o be true blue tu nepazaisi nauju zaidimu jei ir downgradinsi i 3.55.

plius nevisi zaidimai dar ir pritaikyti true blue.

nori zaist pirk originalus. nori lauzyt tai vertejo pagalvot pries perkant ps3

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kiek galima??? negi taip sunku pasiskaitynet foruma?

niekas nenulauzines naujos firmware. o be true blue tu nepazaisi nauju zaidimu jei ir downgradinsi i 3.55.

plius nevisi zaidimai dar ir pritaikyti true blue.

nori zaist pirk originalus. nori lauzyt tai vertejo pagalvot pries perkant ps3

 

Atsiprasau wirmis kad sunervinau, bet dar neatsakei i mano klausima, ar imanoma nudowngradinti mano sena console be litavimo, as tiesiog noriu grysti prie senos 3.55 cfw, o ne naujus game malti. Jai reikes nusipikrsiu ir ta tb.

Redagavo teamviewer
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau wirmis kad sunervinau, tiesiog nezinojau kad neina naujos cfw nulausti, tikiuosi greitai eis. :D

 

ir siaip na juk yra tam skirta tema , beveik pataikei ten kur reikejo ,tik kam ta nauja tema kurt :D

http://www.playmanija.lt/forumas/t30474/ps3-jailbreak-duk/page__st__15

 

na nelabai eis nulauzt nei artimiausiu metu paprastai.padarei ka padarei, dabar dziaukis PSN nors , prisipusk demuskiu palosk, ir siaip visokio stuff kas susije su online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.