Amunicija

TOMAS JUODKA VAGIS (ALEKSAS SIMKUNAS dar kitaip)

Rekomenduojami pranešimai

Geras pardavėjas per skelbimus parašys išsamų aprašymą apie daiktą, įkels foto ir dar atsiųs papildomų foto, jei pirkėjas to norės. Pirkėjui taip pat priklauso viską išsiklausinėt, normalus pardavėjas neišikalinės ir atsakis į visus klausimus. Kiek pardavinėjau Xbox 360 per skelbimus, viskas praeina labai gražiai ir tvarkingai, visada siunčiu išperkamuoju arba žmogus pats atvažiuoja apžiūrėt (geriausias dalykas). Jei nors vieno punkto neatitinka pardavėjas, galima tiesiog nepirkt arba pirkt tik apžiūrėjus vietoj. Šito veikėjo atveju iškart viskas aišku, žmogus išsikalinėja, nesutampa vardai. Gerai, kad viską supratai ir dar užduchinai, + tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie apgavikai lengvai suvilioja su savo žemom kainom ir gerom prekėm :cheers: Man atrodo tas pats žmogus siulė man Logitech g25/g27, pats nežinojo kuri, paskui pasitaisė ir tada prigavau ji kai pamačiau nuotraukas internete senam skelbime. Galėtu bent daiktą vietoje turėt, kad nufotkint realiai ar parodytu per webcamą, jog žmogus patikėtu, o dabar gaunasi taip, jog užtenka prie pc sedėt ir pinigai plusta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie apgavikai lengvai suvilioja su savo žemom kainom ir gerom prekėm :cheers: Man atrodo tas pats žmogus siulė man Logitech g25/g27, pats nežinojo kuri, paskui pasitaisė ir tada prigavau ji kai pamačiau nuotraukas internete senam skelbime. Galėtu bent daiktą vietoje turėt, kad nufotkint realiai ar parodytu per webcamą, jog žmogus patikėtu, o dabar gaunasi taip, jog užtenka prie pc sedėt ir pinigai plusta :)

 

Kai aš PSP pirkau, tai man pats pardavėjas pasiūlė parodyt PSP per webcam'ą, nes irgi bijojau, kad bus Zemlecko pasekėjes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaičiau mainyk.lt atsiliepimus ir kitu saitu, tai tokiu žmonių daugėja ir daugėja, visi ema pavyzdį iš zemlecko tikriausia :cheers:

 

seip as tam mainyk.lt jau seniai dalyvauju, zn kad ten visko buna, (maciau ps3 uz 350lt gal kam reikia:) ), bet as kolkas nepasimoviau, mainau tik is ranku i rankas, arba kaune pusbrolis apziuri ir paima, per siuntas kazkaip prisibijau del tokiu veikeju! seip gaila, toki lopai apsika ir saziningus pardavejus, del keliu protingesniu veikeju dalis pirkeju nepasitiki beveik visais pardavejais... rezultatas sunkiau parduot ir sunkiau rast norima preke arciau savo gyvenamos vietos, o radus toliau baisu pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stengiuosi pirkti viską iš uzdarbis.lt narių ir su kuo daugiau atsiliepimų , pirmas vedu tik išskirtiniais atvėjais , bet dažniausia naudoju išperkamąją siuntą , kol kas dar realiai nelikau apgautas , nes pačiam teko pagaut porą scamerių.

 

Ne į temą

P.S - Šaduikis the best šitoj sritį :cheers:
Redagavo Domanis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai aš PSP pirkau, tai man pats pardavėjas pasiūlė parodyt PSP per webcam'ą, nes irgi bijojau, kad bus Zemlecko pasekėjes.

 

Va geriausia yra kai perki ir tau parodo preke per WEB cama. Nes pamenu ,kai pirkau Kinect'a is Rlevin7 tai man jis pats paskambino ir per cam'a parode preke. :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.