osor

Neprisijungia prie XBL po updato

Rekomenduojami pranešimai

nufotkink koki tau errora meta, nes jus cia visi kaip matau gryba pjaunat daugiau nk.. :P

nustatymai negeri tai ir nesijungia...

 

viskas ok. tigi galio adresa duot kur parodyta http://support.xbox.com/en-GB/xbox-live/connecting/cant-connect-to-xbox-live-wizard , 3 paveikslas, zinokite turbut kad mano acount yra pilkas ir expiry vakar, siandien susikuriau nauja gal veik, gali pasakyti kaip prijungt nauja prie mano xbox'o

Redagavo osor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas ok. tigi galio adresa duot kur parodyta http://support.xbox.com/en-GB/xbox-live/connecting/cant-connect-to-xbox-live-wizard , 3 paveikslas, zinokite turbut kad mano acount yra pilkas ir expiry vakar, siandien susikuriau nauja gal veik, gali pasakyti kaip prijungt nauja prie mano xbox'o

 

omg neberasyk lenkiskai, nieko nesuprantu as...:cheers: kam tu man ta supporto link daviai... normaliai isdestyk kaip kas tada patarsiu, niekas ten pas tave ne ok jaigu nesijungia i xbl, goldas nera butinas kad galetum prisijungt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

omg neberasyk lenkiskai, nieko nesuprantu as...:notworthy: kam tu man ta supporto link daviai... normaliai isdestyk kaip kas tada patarsiu, niekas ten pas tave ne ok jaigu nesijungia i xbl, goldas nera butinas kad galetum prisijungt..

 

NU vienu zodziu :D . tai va tas eror, padarai Test Conection, viskas OK ,bet can't conect to xbox live, try 30 unplug router or modem, more info www.xbox.com/support , tai va.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip visada raso kodel neina prisijungt... pvz del UPNP arba portu netidarytu... turejau daug bedu su tuo, bet pasiskaiciau kame beda ir susitvarkiau...

naudoji routeri? jaigu naudoji, tai ar atidares portus reikiamus? kaip su UPNP? galu gale koks interneto tiekejas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip visada raso kodel neina prisijungt... pvz del UPNP arba portu netidarytu... turejau daug bedu su tuo, bet pasiskaiciau kame beda ir susitvarkiau...

naudoji routeri? jaigu naudoji, tai ar atidares portus reikiamus? kaip su UPNP? galu gale koks interneto tiekejas?

 

Pas mane routeris ( nu wi-fi blokas koris teikia visiems prieataisams wi-fi.

zinok as viska pagal instrukcijas ir dariau, bet nieko neistaiso. xbox'as pirktas kitoje salyje, bet kai turejau Gold viskas veikie :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks sprendimas buvo?

[/quote

 

Labai paprasta. Lietuviu internetas galingas ar ne. pas mane pajunktas locale per xbox'a ant UK o kaip perstaciau ant poland (lenkijos) ir ziuru conectina ir galvojau vel eror bus ir prisijunge YAY :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Labai paprasta. Lietuviu internetas galingas ar ne. pas mane pajunktas locale per xbox'a ant UK o kaip perstaciau ant poland (lenkijos) ir ziuru conectina ir galvojau vel eror bus ir prisijunge YAY :):)

 

Sounds legit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.