axr

Pastringa xboxas, unreadable disc etc.

Rekomenduojami pranešimai

Bandyk isigyti valomaji diska ir juo pravalyti dvdroma xboxo

 

Kurį manai geriau pirkti ir apskritai ar jie tiks? :

 

http://www.sohos.lt/cddvd-valomasis-diskas/104895-acme--cdcd-rom-linz%C4%97s-valiklis---sausas.html

 

http://www.sohos.lt/cddvd-valomasis-diskas/51820-diskas-fellowes-cddvd-disk%C5%B3-skaitytuvo-valymui-99761.html

 

P.S. Apskritai kam nors teko tokia procedūra atlikti savam x'ui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As acmes produkcijos nemegstu, tad siulyciau antraji varianta. Esu vales tiek xboxa, tiek audio centra ir masinos cdchangeri. Padeda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na supratau, pabandysiu šį variantą, gal dar įmanoma išgelbėt dvdromą, jeigu čia jame bėda..

Bet jei kas žinot alternatyvių sprendimo būdų, gal kam taip buvę ar kas, tai visvien laukiu jūsų pasisakymų ir pagalbos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alternatyva labai gera. Man daug ka pasakanti. Kai irasai disku verifyink. Pas man jei turiu abejoniu kad diskas blogai isirase ar kazka ant 50 % errorais parskrenda :) net ir su iHAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alternatyva labai gera. Man daug ka pasakanti. Kai irasai disku verifyink. Pas man jei turiu abejoniu kad diskas blogai isirase ar kazka ant 50 % errorais parskrenda :) net ir su iHAS.

 

Bet negali juk 7 verbatimo cd i eiles but blogi, as nesakau,kad geimai nepasikrauna, sakau, kad jie uzstringa tieaiog

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai kazkodel isiraso. Jau irasyta idek per imgburn nustatyk Verify ir paziurek ar blokai. Jei blogai parasyk jei ne irgi parasyk. Tada kitos bedos bus galima ieskot nes dabar perdaug variantu. Bent kad sitas atkristu tada bus galima kompiuteri i sali padet ir ieskot bedos xboxe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Xgd3 lazerio reikia stipresnio. Arba bandyk rašyt su spec. writer (DVD-/+R/RW/-RAM12X (-/+R24X)/BLACK IHAS124-19 LITEON) man padėjo.

 

Nesuprantu,kodėl tu visada kažkokias nesąmones skleidi?Kaip tik pasirodai iš karto kokia nesąmonę nudrebi :D .Užknisa tokie žmonės kurie rašo tik tam kad postų prisirinkti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad problema su dvd romu. Gali buti kad lazeris parėjo. Siūlau pasikalbet su tuo žmogum kuris flešino ir paklaust kas galetų būti. Mano manymu reikėtų lazeri pakeist arba bent jau pavalyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai ishsikepciau 3 zaidimus pas drauga ar darbe ir tada ziureciau. Jei toliau stringa, tada greiciausiai xboxo kalte. jei kitur rasyti geimai veikia be problemu, tada pc bedos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jei pabandysi valomajį diską, būtinai pasakyk ar padėjo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Gavau pravalomąjį diską su laptopu vieną - Hama, gerai pravalo, tai tas tikrai geras. Bet nusipirkęs esu ir Acme, nieko gero, bet kai pirkau gavau to skysčio, tai dėl to daugmaž ir pirkau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alternatyva labai gera. Man daug ka pasakanti. Kai irasai disku verifyink. Pas man jei turiu abejoniu kad diskas blogai isirase ar kazka ant 50 % errorais parskrenda :ph34r: net ir su iHAS.

 

Visalaika irasinesu su verify, viskas praeina sklandziai ir be erroru.

 

Blogai kazkodel isiraso. Jau irasyta idek per imgburn nustatyk Verify ir paziurek ar blokai. Jei blogai parasyk jei ne irgi parasyk. Tada kitos bedos bus galima ieskot nes dabar perdaug variantu. Bent kad sitas atkristu tada bus galima kompiuteri i sali padet ir ieskot bedos xboxe.

 

Ta prasme, kaip ji uzverifyint jau irasyta? Kept bandyt ar ka, nelb supratau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik reikejo isgirst kad be erroru. Dabar reik xboxe ieskot bedos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandysiu pravalyt dvdroma su valomuoju cd, ziuresim ar pasikeis kasnors..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pereina "verify" ir isiraso i xbox'o hdd - zaidimas i kompakta isirase gerai. is viso kito (kartais isiraso/neisiraso i hdd, meta error'us) sprendziu, kad su xbox'o dvdrom'u kazkas blogai, ir tai gali buti ne tik nusilpes ar kaip kitaip pagedes lazeris...pastebeta ivairiu dvdrom'o gliuku su cfw auksciau LT1.9, buna kad jie atsidarineja nei is sio nei is to, nebeatsidaro, kazkas nestabilu su tom naujom cfw. pats ant PHAT'o tai patyriau ir snekejau su xbox fleshintoju aka meistriuku kad ne vienam man taip nutinka. seip internete apie tai nesidomejau, nes ne dazni sitie nesusipratimai ir kolkas nevercia gilintis. manau cia gali ir perfleshinimas padet, aisku jei tai ne mechaninis gedimas.

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.