skorpas3

Pora klausimu del ps2

Rekomenduojami pranešimai

Fat lazeriai kainuoja brangiau, bet kiek zinau jie ir laiko zymiai ilgiau.

 

seip butu idomu suzinoti kokia siandienine phat lazerio kaina! turiu phata su uzlinkusiu lazeriu! skelbimuose kita maciau uz 30lt Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet sakė tipo fato grafika prastesnė?

 

Jeigu perki PS2 , tai pirkt slim'ą ir nesuk galvos ... Kainos daug nesiskiria , bet daug patogesnis daiktas slim'as ir šeip naujesnis modelis ( aš nesu prieš fat modelius. )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu perki PS2 , tai pirkt slim'ą ir nesuk galvos ... Kainos daug nesiskiria , bet daug patogesnis daiktas slim'as ir šeip naujesnis modelis ( aš nesu prieš fat modelius. )

 

as turiu ir phat ir sime, naudojant pagal paskirti (t.y. zaidziant) absoliuciai jokio skirtumo nematau, nei grafikoj nei zaidimu krovine, net ir ausintuvas nepasakyciau kad kazka garsiau dirba nei slimo, gal kazkiek bet nezymiai, nu o jei naudosi kaip dekoracija, atsivedes draugam demonstruosi koki daigta turi nu tai aplamai tau reikia ne ps2!

seip man patiko phatas del hdd stalciaus, as i ji imetu isorini laptopo hdd dekla pajungta per usb ir taip vietos sutaupau, o kaip atrodytu slimas su hdd deklu?

man phatas kazkaip solidziau atrodo, nu grozio nera, matosi amzius, interjero nepuosia, bet matosi kad tvirtai padarytas daigtas, kambary daznai mazas vaikas vienas buna ir as nrbijau kad jis paims phata apziuret, nu o jei slima paims tai lazeriui amen!

aisku nesakau kad phatas geriau, bet nereikia irodineti kad slimas geriau, jie vienodi, ir abu turi sao tipriuju pusiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.