skorpas3

Pora klausimu del ps2

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Aš pvz nelabai nusimanau tai klausiu. Kuom phatas prastesnis už slimą?

 

Ne į temą

Slimas mažesnis,plonesnis,tylesnis...Phat CPU dirba apie 295Mhz,o slimo apie 300 Mhz dažniu ir slimas berods turi integruotą RJ45 (internetinį) portą...Aš pats turiu fatą ir visiškai juo nesiskundžiu...
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dar kartą paklausiu. Aš pvz noriu pirkti naudotą ps2 slim ir iš kur man pvz žinoti ar jo lazeris geras, ar jau pareis greitai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinosi, tik gali paziuret kaip skaito diskus, jei ilgai suka ne visasa nuskaito tai nekas, o jei snd skaito niekas negali garantuoti kad po menesio irgi skaitys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pat ir man klausimas kilo ar žaidimus įrašant į DVD pačiam būtinai reikalingas specialus dvd-rom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atvėju pradedu pumpuoti žaidimus. Be to kokie DVD geriausi? Tai pat kur rasti PS2 žaidimų , nes linkomanijoj skurdžiai yra ir retai kur parašytas regionas todėl nesinori siųstis.

Redagavo Domanis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo ko lazeris dažniausiai pareina?

 

Mano nuomonę nuo nekokybiškų DVD. Redagavo Domanis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo nuo tų visokių acme?

 

Jeigu sako , kad verbatim geriausi , tai naudok tik juos ir būsi saugus , bet ten jeigu naudosi bet kokius neatsisžvelgdamas į nieką , tai ir sulauksi tinkamo rezultato. Redagavo Domanis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš pvz nelabai nusimanau tai klausiu. Kuom phatas prastesnis už slimą?

 

Berots skirtumas tas, kad Fat neturi LAN jungties (internetui reikalingas adaptorius), o slim jį turi tai jokio adaptoriaus nereikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Berots skirtumas tas, kad Fat neturi LAN jungties (internetui reikalingas adaptorius), o slim jį turi tai jokio adaptoriaus nereikia...

 

Kiek žinau prie fat jungiasi HDD , o prie slim nesijungia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hdd jungiasi tiek prie phat tiek prie slime, phat turi hdd stalciu bet reikalingas network adapteris, o slime tiesiog lituojamas prie motinines plikstes!

Lazeriai visu ps2 pareina anksciau ar veliau, cia sony palikta silpnoji ps2 vieta, sony uzdirba is game ir spare parts

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hdd jungiasi tiek prie phat tiek prie slime, phat turi hdd stalciu bet reikalingas network adapteris, o slime tiesiog lituojamas prie motinines plikstes!

Lazeriai visu ps2 pareina anksciau ar veliau, cia sony palikta silpnoji ps2 vieta, sony uzdirba is game ir spare parts

 

Tokią išvadą padariau , jog galimybės nesiskirią , skiriasi tik dydžiu ir dalių kainomis , nes kiek žinai fat lazerius brangiau kainuoja nei slim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.