JAV010

ieskau patarimu del psp !

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

nea ;) kaip pats Mace sake:"nu jo nepazystasmui ims ir skolins biggrin.gif " pas mane slim
Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tj ka pandora ir yra atrisimas? Nk nesuprantu :)

atrisimui reikia kad psp galetu paleisti nelegalu softa - tam reikia specialios batarkes.

specialia batarke galima pasidaryt arba su programa arba su lituokliu :)

jei darysi su lituokliu tai batarke taps nebenaudojama, jei nori su programa tai tam reikia jau nulauzto psp.

zodziu as kai pirkau tai padariau isvada kad geriau tiesiog surast kas jau ta batarke turi ir kad nulauztu nes man asmeniskai buvo per daug vargo tai darytis paciam...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tu nunesk meistrui ir tau viska greitai ir tvarkingai padarys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pas mane mieste nera meistru nieks nemoka o i kauna vezt nenoriu palikt
Redagavo Mace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko palikt nereiks viskas ten atliekama per kelias minutes bent jau taip manau ir zinau nuvestum sutvarkytu ir parsiveztum <_<

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vakar buvau kaune keliuose vietose tj visi siuncia kitur :/ o palikt tenais maziausiai noriu
Redagavo Mace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko ten palikt nereikia, mano draugas nulauzineja, numeri duot? PM me

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kazinau eik pas edma jis sutvarkys yra cia frm apie ji aprasyta jo tel nr ir viskas nzn manau jis viska sutvarkytu kaip tau reiktu <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu joa seip geras zmogus tik kad man pas ji nepavyko nusipirkti nes kai nuvaziavau nusipirkau paskui jis ten buvo sugedes jo baterija tai tris dar kokius kartus vaziavau iki jo paskui galiausiai atidaviau psp ir jis atidave pinigus tikrai saziningas meistras kitas meistras butu sake nieko nzn tavo bedos o vat matos kad tikrai geras meistras tai galiausiai nusipirkau psp ir baituko B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu joa seip geras zmogus tik kad man pas ji nepavyko nusipirkti nes kai nuvaziavau nusipirkau paskui jis ten buvo sugedes jo baterija tai tris dar kokius kartus vaziavau iki jo paskui galiausiai atidaviau psp ir jis atidave pinigus tikrai saziningas meistras kitas meistras butu sake nieko nzn tavo bedos o vat matos kad tikrai geras meistras tai galiausiai nusipirkau psp ir baituko :)

Ne į temą

nu bet tai ant kiek berastis zmogus ,nezino net kas skirybos zenklai yra ,3 kartus skaiciau kol supratau ka nori isai pasakyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.