deiviz

Problema su interneto pajungimu ir vieta...

Rekomenduojami pranešimai

tu geriau parasyk atsakyma i viena is klausimu:

1. jei kalbam apie nesiojama kompa KOKS KOMPO MODELIS?

2. jei stacionaras, jei integruota tinklo plokste i motinine, KOKS MOTININES MODELIS?

3. jei stacionaras, jei tinklo plokste ideta atskira (tarkim i pci-e jungti), KAS TIKSLIAI PARASYTA ANT PACIOS PLOKSTES?

 

ir dar vienas pasiulymas ka gali pabandyti, parsisiusk everest ultimate programeje, ji gal ir parodys tavo tinklo plokstes modeli, ar bent jau pades atsakyti i antra klausima jei tau jis tinka! (p.s. sia programa turi paleisti ant savo kompo kurio plokste reik instaliuoti, o ne ant kaimyno kurio pc itariu kad bd pasinaudoji kol taviskiam neto nera)

 

nelabai supratau prie ko cia nesiojamas bet tebunie

1 compaq nesiojamas kompas

 

taiva savo beda issprendziau liko tik pirma :rolleyes:

ps as naudojuos dabar savo nesiojamu pc, o stacionarem neveikia netas o ne jokiu kaimynu ;D, beto tie kaimynai tai mano seneliai xD

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai supratau prie ko cia nesiojamas bet tebunie

1 compaq nesiojamas kompas

 

taiva savo beda issprendziau liko tik pirma :)

ps as naudojuos dabar savo nesiojamu pc, o stacionarem neveikia netas o ne jokiu kaimynu ;D, beto tie kaimynai tai mano seneliai xD

 

as klausiau apie ta kompa kuriame reik tinklo plokstes draiverius atrinkt, jei sakai kad stacionariam neveikia, tai to kompo duomenu as ir norejau!

 

pirma problema isspresi su routeriu, arba zebros duodamu pireli modemu, ( zebros thompson man kazkodel neveike), savo interneto kabeli turi jungt i lan2 jungti, jei kitoki marsrutizatoriu jungsi tada ziurek manuale per kuria lan neta priima!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc nesamone visiska, visko ieskojau goglej network seip taip radau driverius o kur kelt ir nzn nes ten pavieniai failai o apie garso plokste isvis nk neradau kur atsisiust tik pora kur pirkt gal jus galit padet

 

intiko plokste:Accton EN1207F Series Fast Ethernet Adabter

 

garso plokste: Creative Audigy Player (SB00092) Sound card

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei radai driverius, pabandyk vėl įeiti My computer>Manage...>Device manager> surask savo tinklo plokštę > Update Driver> Browse my computer for this software > surask driverį, kurį parsisiuntei, na lyg ir viskas. Aš būtent taip instaliavau, kai su XP sėdėjau. Pas mane buvo *.cat ir *.sys driverio failai.

 

Pabandyk gal šitą.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai zodziu kai turi tete pazystamas draugu iskompiuteristu, tai dikai idejo creative plokste 1gbram dar ekranuj nuolaida padare naujam nuo 1200lt uz 800lt atidave ir t.t tai rit nuvesiu ir sutvarkys sake dikai :) na ka bedos kaip ir isprestos galima tema naikinti Didelis dekui Tymbark'ui ir tadui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kad nekūrt naujos temos rašau čia. Noriu prijungt internetą prie savo xboxo. Įkišus laidą į xbox'ą ir suvedus visus reikalingus duomenis, man nepraeina test connection. Xbox360 to network praeina, bet ties network to xbox live išmeta klaidą: "Your DNS server can't resolve Xbox LIVE server names". IP adresas, Subnet mask, gateway bei DNS IP adresai suvesti tesingai. Pas mane nėra jokių mašrutizatorių, yra tik vienas Ethernet kabelis, kuris tiekia intiką. Tai gal žinot kaip pajungt intiką ant xbox'o?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kad nekūrt naujos temos rašau čia. Noriu prijungt internetą prie savo xboxo. Įkišus laidą į xbox'ą ir suvedus visus reikalingus duomenis, man nepraeina test connection. Xbox360 to network praeina, bet ties network to xbox live išmeta klaidą: "Your DNS server can't resolve Xbox LIVE server names". IP adresas, Subnet mask, gateway bei DNS IP adresai suvesti tesingai. Pas mane nėra jokių mašrutizatorių, yra tik vienas Ethernet kabelis, kuris tiekia intiką. Tai gal žinot kaip pajungt intiką ant xbox'o?

 

Ne į temą

Tai va blogai darai.. Reike kurt tema o ne rasyt kitose kaip jus nesuprantat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.