Rekomenduojami pranešimai

Nelyginčiau su Alan Wake. Man Alan per daug monotoniškas ir neįdomus. Sakyčiau - pervertintas. Alanui pliusas dėl aplinkos, atmosferos ir pan. Bet istorija man buvo nekabinanti ir neįsimenanti. TLOU - kitas lygis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelyginčiau su Alan Wake. Man Alan per daug monotoniškas ir neįdomus. Sakyčiau - pervertintas. Alanui pliusas dėl aplinkos, atmosferos ir pan. Bet istorija man buvo nekabinanti ir neįsimenanti. TLOU - kitas lygis.

lyginu pats asmeniškai, nes Man Alan Wake vistiek didesnį įspūdį paliko nei tlou.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Last of Us Game of the Year Edition hits PS3 on 14th November with all the DLC included!

15582446472_c519e45410_o.png

  • Left Behind – Delve into Ellie’s past in this single-player prequel chapter
  • Abandoned Territories & Reclaimed Territories – Fight for survival in eight multiplayer maps
  • Grounded Mode – A harder single-player difficulty mode
  • The edition will be available at €39.99 RRP across Europe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galit paspoilint, kodėl aš negaliu mp pasiekt 13 savaitę?

Mane vis numeta į 1 savaitę 1 dieną, tai nuo 6 savaitės, tai nuo 8 savaitės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes miršta visi tavo clan'o žmonės?

Mmm, o jeigu man nesigauna kiekvieną dieną žaisti?

Savaitgaliais aš affline.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau nebūtina žaisti kiekvieną dieną. Tau būtina tik surinkti maisto tiek kad bent vienas clano narys išgyventų. Būna jog tavo clan'a užpuola ir kiek tavo populiacijos išžudys jeigu neįvykdysi užduoties kurią pasirenki pats, tarkim pažymėti tam tikrą skaičių priešų ar nušauti kažkiek priešų ir t.t.

 

Būna kad kaip užpuola gali tavo populiaciją 100% išžudyti, tai pasiimi lengvą užduotį ir stengiesi per 3 dienas (žaidimo) įvykdyti. Bet kad ir įvykdysi pilnai užduotį tavo populiacijos kažkiek nužudys, bet ne visą. Juk rodo viską kaip pasirenki užduoti, kiek ko reikia padaryti ir rašo procentus kiek tu populiacijos prarasi jeigu įvykdysi.

 

Sunku paaiškinti, bet juk esi žaidęs tai turi suprasti kaip kas ten vyksta maždaug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viską supratau dabar, užduotys vis sunkesnės, bet niekada į jas nekreipdavau dėmesį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
The Last Of Us Remastered Updated to Support PS4 Pro and HDR
 
Citata

Naughty Dog’s The Last of Us Remastered on PS4 has just gotten a little bit better with update 1.07, which brings both HDR, and PS4 Pro support.

With the new update (which is available now), The Last of Us Remastered will also supposedly run at Native 4K on PS4 Pro, with the caveat of being locked at 30 FPS. This is according to Digital Foundry who also said Naughty Dog will allow players to run at the standard 60 FPS, but only at a 1080p resolution.

As mentioned above, the update will also user in HDR support, as well as improved quality of stereo audio.

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net ant paprasto ekrano HDR matosi,tai jeigu dar naudotum HDR kaip dar geriau butu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila kad nėra 4k palyginimo tada ant TV 4k geriau matytus  dabar per maža reza 


ant mažos rezos nelabai matosi jei žiūri per tv naršykle, kvadratai matosi ant tu nuotraukų 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as viska ant monitoriaus ziuriu,tai man skirtumas matosi is karto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ant moniko geriau matosi negu ant TV naršyklės, bet kur yra daryti screenai 4k iš ps4 pro tai žiūrint ta screena ant tv 4k su hdr tai tikrai gražiai atrodo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.