Rekomenduojami pranešimai

na ka as ir nusipirkau sita zaidima bet kolkas dar labai neitrauke... kazkaip mane kabina tik BF4... nors tomb rider atrodo ir turetu but geras

tai bf4 labai skiriasi nuo tlou ar tomb raider ... gal skonis neiitinka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirma nuomonė apie SP (aš penktame epozide) - eilinė lėto tempo šaudyklė su stealth ir craft elementais. Nežinau, už ką duota tiek daug apdovanojimų. Tai vienintelė mintis - už mergaitę. Ji sukuria žiauriai fainą aplinką savo juokeliais, elgesiu, nuotaikomis, netikėtumais. Bet ir tai matosi, kad visas scenarijus yra scripted. Iki pilnos laimės man trūko mergaitės AI. Ji galėtų elgtis taip, kaip elgiesi pats ir visi jos dialogai prie to prisitaikytų (priklausomai nuo to, kokį naudoji ginklą, kaip greitai žaidi, ar stealfini ar va bank ir pan.), ji galėtų užsiožiuoti ir neiti ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirma nuomonė apie SP (aš penktame epozide) - eilinė lėto tempo šaudyklė su stealth ir craft elementais. Nežinau, už ką duota tiek daug apdovanojimų. Tai vienintelė mintis - už mergaitę. Ji sukuria žiauriai fainą aplinką savo juokeliais, elgesiu, nuotaikomis, netikėtumais. Bet ir tai matosi, kad visas scenarijus yra scripted. Iki pilnos laimės man trūko mergaitės AI. Ji galėtų elgtis taip, kaip elgiesi pats ir visi jos dialogai prie to prisitaikytų (priklausomai nuo to, kokį naudoji ginklą, kaip greitai žaidi, ar stealfini ar va bank ir pan.), ji galėtų užsiožiuoti ir neiti ir pan.

Ai tu gal geriau eik simsus 4 pažaisti teb gali oziuotis @D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na visad galima noret daugiau. Juk ta mergaite ir turi ai. Pati randa kelia kaip paskui tave eit, kaip pasislept, nu cia viskas is anksto nustatyta bet ir gerai, karta sulost labai malonu, aisku jei pvz butu padare ja mirtinga ir tu jai pvz sakytum kad eit o kada sleptis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas, bent jau man, ima viršų vien dėl savo scenarijaus. Labai stiprus ir emocingas žaidimas, vien dėl Joel ir Ellie santykių, ne kiekvienam suprasti tai. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iki dabar likau nesupratęs kodėl ant ps3 neperejau,o ps4 versija per porą savaičių įveikiau. Mėgavausi žaidimų kaip reikiant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Faktas, kad istorija viena iš geresnių bent jau man. :thumbup: O ir visa kita nieko negadino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiau ant PS3, dabar pereidinėju ant PS4, vienas iš geriausių žaidimų, bet va pabaiga tai mane nuvylė, net nežinau kodėl. Tiesa dar Left Behind nežaidžiau, o PS4 diske yra, tai laukiu nesulaukiu kada baigsiu pagrindinį ir tada jau žaisiu šitą DLC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaip visa perijau ir tikrai patiko, ir biški mp visai neblogas buvo reikia biški apgalvoti kaip užpulti žmogu čia taip paprastai įšlindes supiškines atkaba neužmuši nebent labai teklius esi. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pabaiga manes nunuvyle,bet nesitikejau kad pameluos ten jau,bet patiko man auksciausios prabos sakyciau,nebuvau zaides dar tokio gerio,vienintelis zaidimas kury perejau ir darbe sededamas uzsimastydavau kad atsitiks toliau,arba kad tik greiciau gryzt ir sumest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kito nuomonę gerbti reikia aišku. Bet ką kiti bešnekėtų - šitas geimas į mano top 5 visų laikų patenka laisvai.

 

Kažkaip atsargiai žiūrėjau kai kažką kito ir rimtesnio darė nei Uncharted Naughty dog studija. Tikėjausi geros grafikos ir valdymo puikaus. Bet kad istorija tokia gera bus - tikrai ne. 

Žaidžiu antrą kartą jau, tik šį kart ant ps4 ir mėgaujausi lyg nežaidęs būčiau. Aukščiausios kokybės žaidimas visose srityse... 

 

Ne visi žaidimai turi būti open world ir su bet kiek pasirinkimo laisvės. Be to 95 proc. žodžius pasirinkimo laisvė mėto į kairę ir į dešinę ir niekada neįgyvendina šio pažado. Taip šis žaidimas yra linear su nustatyta pabaiga, bet tai ką patyri eidamas istoriją tikrai nemačiau ir nepatyriau jokiame kitame žaidime. Jis yra story driven tik aplink šį punktą ir visa kita yra daugiau mažiau be priekabų. vienintelis minusas tai kad kompanionai kartais crazy dalykus daro o priešai tipo nepamato... Bet tai pasitaiko 2-3 kartus per žaidimą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabaiga labai gera. o left behind paenkins manau daugelio slaptas svajones kas viso zaidimo metu norejo daugiau. ten yra daugiau tikrai. uzpildo spragas . ir dar daug visko. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.