Rekomenduojami pranešimai

Jo, tiksliai, buvau pamirses. Nemazai tuomet ima uz siuntima kaip tokio dydzio gigantas. Paskutines siuntos is ebay max 3 svarai budavo kaina(nezinau kiek kitos parduotuves ima uz siuntima).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tiksliai, buvau pamirses. Nemazai tuomet ima uz siuntima kaip tokio dydzio gigantas. Paskutines siuntos is ebay max 3 svarai budavo kaina(nezinau kiek kitos parduotuves ima uz siuntima).

Ima tiek, kad kaina su siuntimu išsilygintu su kitais šopais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zavii 35svarai su nemokamu pristatymu. Aišku dabar jau sold out. Bet palaukite kelias dienas ir vėl bus.

ps: Beje, nesu pirkęs iš zavi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zavii 35svarai su nemokamu pristatymu. Aišku dabar jau sold out. Bet palaukite kelias dienas ir vėl bus.

ps: Beje, nesu pirkęs iš zavi.

Parduotuve patikima ir neproblemine, bet nerekomenduociau niekam is ju pre order'int game'u, nes ju siuntiniai uztrunka ilgiausiai. Net nezinau, kodel jie tokie leti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduotuve patikima ir neproblemine, bet nerekomenduociau niekam is ju pre order'int game'u, nes ju siuntiniai uztrunka ilgiausiai. Net nezinau, kodel jie tokie leti.

Ne į temą

Man tai išvis nepatinka ta parduotuvė, nežinau kodėl bet aš naudoju kitas parduotuves prie kuriu aš pripratau
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduotuve patikima ir neproblemine, bet nerekomenduociau niekam is ju pre order'int game'u, nes ju siuntiniai uztrunka ilgiausiai. Net nezinau, kodel jie tokie leti.

 

O aš tyčia išbandysiu juos. Kiek tas "ilgiausiai". Na man iš shopto.net buvo, kad ir savaitę keliavo max.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima bus pasirinkti tarp nestabilos 60fps versijos ir stabilios 30fps... Ką ant tiek ps4 silpnas, kad negali paleist 60fps stabiliai? Ar kūrėjai patingėjo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per mažai laiko turbūt turėjo arba patingėjo, nes jie turi darbo ir taip su U4 o gal net dar kuria slaptai TLOU 2 dalies

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2014-07-24 12:37, tomashex parašė:

cia rimtai bus galima rinktis 30-60 fps su console? idomiai :D kur info?

Čia išgirdau 

 Ant galo ten.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.