Rekomenduojami pranešimai

Liepos 25d sese turi parvezti ir man pagaliau si geri. Laukiu iki nuprotejimo. Istirinetas kiekvienas kampas bus, o atejus laikui perzaistas ir su ps4. Man sis zaidimas su Journey apibrezia sia/praejusia karta. Abu savo nors ir skirtingu tobulumu.

Dabar dar berasydamas vel pradejau galvoti apie zaidima ir nutekejo seile.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, cia geris, tikrai vertejo pirktis man PS3 del tokio zaidimo, tik dar reikes pasvarstyti ir apie the left behind nusipirkima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiu, nesulaukiu. Bus pirmasis pirkinys ant ps4 ir manau tikrai verta turėti šį žaidimą savo kolekcijoje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.zavvi.com/games-ps4/the-last-of-us-remastered-day-1-edition/10944339.html

 

Kaina šoktelėjo nuo 35 iki 55 svarų ir "sold out". Kaina greičiausiai yra klaida (arba tiesiog "default"). Bet šiaip įdomu: ar žaidimas išties toks laukiamas, ar tiesigo Zavvi neįvertino populiarumo ir per mažai užsisakė kopijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad prie jo prirasyta free delivery on orders over 10£. Ar papildomu salygu ten yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad prie jo prirasyta free delivery on orders over 10£. Ar papildomu salygu ten yra?

Amazon.co.uk už dyką siunčia tik UK adresais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad prie jo prirasyta free delivery on orders over 10£. Ar papildomu salygu ten yra?

na man rase free delivery to uk ir ireland. o i Lietuva kazin ar buna tokiu akciju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.