Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog be didelių išvedžiojimų galėjai pridėti pastabą, kad GameStop nesiunčia į LT ir tiek (gi čia 99% LT teritorijos skaitytojų).

 

PS: Aš esu užsisakęs iš Zavvi už 35 svarus: http://www.zavvi.com/games-ps4/the-last-of-us-remastered-day-1-edition/10944339.html ir net nežinau, ar ši kaina yra pigiausia pasaulyje (jei kalbame apie siuntimą į LT). Man tai tiesiog priimtina kaina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad dauguma ir žino kad GameStop nesiunčia į LT , nes daugiausiai visi renkasi 
game.co.uk
zavvi.com
shopto.net


kurie yra tarp LT populiarus 


o kad čia dauguma skaitytoju yra LT kaip tu sakai 99%
tai čia buvo žinia tiems 1%

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar ilga story to last of us? Mastau imt, galetu ir yakuzas, gow perdirbt ant ps4, nes pz3 neturejau, tai tiktu man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žiūrint kaip tu žaisi, jei nieko neieškosi tai manau greit galima pereiti kaip ir dauguma žaidimu, bet aš kiek žaidžiau tai visus kampus praeinu, aišku taip ir neperėjau dar jo, nes laiko nėra arba noro žaisti, bet tikrai pereisiu, bet dabar manau reiks ji pereiti tikrai, bet ta jau padarysiu ant ps4 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar ilga story to last of us? Mastau imt, galetu ir yakuzas, gow perdirbt ant ps4, nes pz3 neturejau, tai tiktu man :)

Aš gal apie 14-15h užtrukau , kas yra tokio tipo žaidimui nemažai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ant ps3 versijos randuosi kur į lifto šachta nukritau į vandeni, tai jau pas mane buvo apie 6-8val. pražaista tame tarpe bet tikrai nenoriu sumeluoti 
plius ant hard ėjau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

mano paskutinis žaidimas buvo vien tik SP kad pereit reikėjo apie ~75val tai buvo MGS4 pirmas žaidimas mano ant ps3, tai kiekvienas kampas buvo išnagrinėtas,  o paskui jau buvo atras ėjimas per 15val. ir taip mažėjo ir tai ji daug kartu perėjau net nežinau kiek kartu (neatsimenu) :) tuo momentu dar nebuvo trofėjų funkcijos. 

Kai atsirado trofėjai tai kokius dar ~5 kartus perėjau kol surinkau 100%, žinau kad perėjau beveik per 3val o gal net ir mažiau visa MGS4 per trečia karta

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgas tikrai kokias 4 -5d gal losiau po nemazai h. iskaitant left behind dar viena vakara pralosiau. Is tikro tikejaus kad greiciau baigsis tai maloniai stebino ir stebino. New game plus toliau losiu per nauja tik su visais turimais skilais. Nes noris dar daugiau visko pasikelt.

And hardo meginau tai per daug tie akli tave mato nes siaip neturi visai matyt. Ir idomu kai gali daugiau pacraftint o sudetingumo kelimas craftinima labai mazina iki minimumo.

Perzaist tikrai idomu nes gali sau nusistatyt pvz kad kai tik gausi lanka viska stengsies tik su lanku ir rankom pereit, nes lankas tai cia labai geras dalykas.

Ir galima lost pasimegaujant nezinant ka daryt letai issiaiskinant visas situacijas pirma,o ne tiesiog einant pirmyn. plius ant mazesniu sudetingumu idomu visus pvz isguldyt nesvarbu kad nebutina bet idomu su AI pazaist. Tai gerokai dar pailgina zaidima visa.

Zaidimas turi toki viena neigiama dalyka. Po jo beveik visi kiti zaidimai atrodo prastos kokybes. Netgi ju paciu u3 po sito atrodo kaip toks vaiku darzelis siektiek. Nekalbant apie kitus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai kazkaip, isidejau kompakta, aha survival zaidimas, apokalipse, realiai pagalvojau taip hard'as neisema funkciju tai ir bandom auksciausia experience gaut tai dejau ant hardo. survival jau isima hearing mode. o tas uz 5 dolerius dar sunkesnis tai as neisivaizduoju. jau ant survival losiant baisu vos paeit kad nepamatytu taves. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kaip tik survival nesunkus buvo ir daug labiau patiko žaisti nei lengvesnio lygio. Patiko būtent tas, kad nebuvo to klausimosi, labai mažai resursų randi, labai pagilina atmosferą. Na bet aišku reikia stealth žaisti, tada visai lengva. O pats žaidimas tai gan ilgas, kartais open-world žaidimą galima greičiau pereiti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps4 barzda ...  :o

the-last-of-us-remastered-ps4-screenshot


the-last-of-us-remastered-ps4-screenshot


ir jei kurejai kaip kalbejo kad noretu nauja dali pratest su eli pagrindiniam vaidmeni , butu idomu aisku kaip ji ten isgyventu..nes toj zaidimo dali kai ja valdyt buvo galima tai buvo labai gerai padaryta viskas... kazkaip kiek pamenu kad galetum valdyt paaugle ir toks kad itemptas zaidimus butu rimtas tai gal tik Silent Hill 3 buvo. o noretusi daugiau tikrai.


del ilgumo tai va tokie turi but zaidimai. bet kad story tik nepasibaigtu ties viduriu o butu tokia itempta ir nezinoma iki galo na nes tikrai nezinojau kaip baigis viskas iki galo.. buvo galima visokiu variantu prigalvot is tikro. o zaist idomu tik stealth, ir vengimas priesu aisku butinas ant grounded sudetingumo greiciausia bet as nenoreciau taip lost ir visu vengt..man patinka isvalyt area ir tada galvot kad va padariau kazka gero vistik. plius ju elgesys idomus tu AI , triuksmo lygis ir judejimo greitis labai svarbus dalykas. kai ji masterini tai labai jauties sauniai tikrai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi iškart ėmiau hard'ą, nes maniau, kad žaidimas bus kaip uncharted serija, bet tik pradėjau žaisti supratau, kad klydau, labai klydau. Bet vis tiek ėjau ant hard'o ir praėjau, nebuvo laaabai jau sunku tiesą pasakius. Beje, taip pat per maždaug ~16-18h perėjau, narpliojau visas skyles kaip kokia žiurkė. Kelias naktis sėdėjau ir tikrai buvo verta, vienas geriausių mano žaistų žaidimų. Ateityje įsigyjus ps4 reikės vėl bandyti sužaisti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.