blynda

plansetinis kompiuteris

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , ziurinejau kompiuterius ir pamaciau pigu plansetini kompiuteri EASYPIX EASYPAD 740 . Jis cia normalus ar koks kiniskas s... ? Pagal specifikacija tai gan neblogas atrodo . Ka jus manot ? ar yra geresniu uz panasia kaina ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne kiniškas, man atrodo europiečių gamybos. Bet vistiek tai yra biudžetinis modelis ir pagal jo specifikacijas (ir tikriausiai kokybę) tai jam toli iki šiandieninių standartų, nors jei tave tenkina tai aš nieko prieš.

 

Iš pigesnių Android tablečių su 7" ekranu aš siūlyčiau pasižvalgyt Kindle Fire, kuris yra visiškai naujas ir turi geresnes specifikacijas. JAV kainuoja 200 dolerių, kas pas mus su europietiškais mokesčiais būtų apie 600lt kažkur. Tik nesu tikras ar jis Europoj išvis pardavinėjamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne kiniškas, man atrodo europiečių gamybos. Bet vistiek tai yra biudžetinis modelis ir pagal jo specifikacijas (ir tikriausiai kokybę) tai jam toli iki šiandieninių standartų, nors jei tave tenkina tai aš nieko prieš.

 

Iš pigesnių Android tablečių su 7" ekranu aš siūlyčiau pasižvalgyt Kindle Fire, kuris yra visiškai naujas ir turi geresnes specifikacijas. JAV kainuoja 200 dolerių, kas pas mus su europietiškais mokesčiais būtų apie 600lt kažkur. Tik nesu tikras ar jis Europoj išvis pardavinėjamas.

 

 

o gal zinai su 10 coliu ekranu kokiu geru ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal zinai su 10 coliu ekranu kokiu geru ?

 

asus transformer

samsung galaxy tab..

bet visu ju kaina virsija 1000lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

asus transformer

samsung galaxy tab..

bet visu ju kaina virsija 1000lt

 

O geru bet kuriu kaina apie 500lt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reiskia geru? ka tu isvis nori su juo daryti? jei per diena naudosi 1h internetui tai pilnai uzteks ir to kur nurodei pirmame poste, o seip as asmeniskai neysivaizduoju ka daugiau su juo galima veikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reiskia geru? ka tu isvis nori su juo daryti? jei per diena naudosi 1h internetui tai pilnai uzteks ir to kur nurodei pirmame poste, o seip as asmeniskai neysivaizduoju ka daugiau su juo galima veikti.

 

Nu as noriu kad butu androidas ir man normaliai vestu interneta, filmus zet, zaidimus zaist .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as noriu kad butu androidas ir man normaliai vestu interneta, filmus zet, zaidimus zaist .

 

Jei nori 10" tai šita nebrangi ir ne slabakė yra šita

1GHz procesoriaus ir 1GB RAM užteks internetui su flashu, 720p filmams ir HD žaidimams (tiems kurie nereikalauja dviejų branduolių proco).

 

Va gali pasižiūrėt video, kuriame parodo kaip ši tabletė veža filmus, internetą, žaidimus.

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xwx2N_ZyKH4

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori 10" tai šita nebrangi ir ne slabakė yra - http://www.kilobaitas.lt/Plansetiniai_(Tablet)/Archos/ARCHOS_Arnova_10_G2_8GB_Tablet/501800/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_626&ID=401813

1GHz procesoriaus ir 1GB RAM užteks internetui su flashu, 720p filmams ir HD žaidimams (tiems kurie nereikalauja dviejų branduolių proco).

 

Va gali pasižiūrėt video, kuriame parodo kaip ši tabletė veža filmus, internetą, žaidimus.

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xwx2N_ZyKH4

 

 

O gal zinai koki gera kad butu pagal mano reikalavimus ? Kaina iki 1000lt . Gali but nebutinai lietuvoje . O tas kindle fire geras ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal zinai koki gera kad butu pagal mano reikalavimus ? Kaina iki 1000lt . Gali but nebutinai lietuvoje . O tas kindle fire geras ?

 

Uoj ten linkas kažko susip*so. Buvau parašęs va šitą

 

Kindle Fire nėra kažkuo labai geras, tačiau kainos ir kokybės santykiu turbūt viena iš geriausių 7" planšečių.

 

Bet jeigu kaina apie 1k tai manau geriausias variantas yra labai mažai naudotas Asus Transformer - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/asus-transformer-su-klaviatura-12836986.html

Populiariausia Android tabletė pasaulyje, manau ne be reikalo. Turi dviejų branduolių procesorių, 1GB RAM, 1280x800 rezoliucija, Android 3.0 Honeycomb, gera baterija, yra HDMI jungtis, plius dar tam skelbime prideda klaviatūrą su įmontuota baterija, kuri pratesia baterijos laiką iki 16 valandų. Manau tikrai gera investicija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jim Apple ir nesuk galvos aisku jis ir brangesnis bet uztat aparatas, o ne kinieciu sss

 

 

ant dugno ciuju vistiek made in china puikuojasi :D

 

Ne į temą

man patiko kai maksimoj pamaciau vieno apple kompo aprasyma... : "kompiuteris labai galingas, ten naujos kazkokios kartos procas (neprirasyta nieko nei modelio nei Hz), operatyviosios atminties 2 gb, vaizdo plokste LABAI galinga (visai nieko neprirasyta) ir HDD 320 GB" vo cia tai aprasymas :huh:
Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Ne į temą

man patiko kai maksimoj pamaciau vieno apple kompo aprasyma... : "kompiuteris labai galingas, ten naujos kazkokios kartos procas (neprirasyta nieko nei modelio nei Hz), operatyviosios atminties 2 gb, vaizdo plokste LABAI galinga (visai nieko neprirasyta) ir HDD 320 GB" vo cia tai aprasymas :D

 

Tuos aprasymus ne Apple kuria. ;) Ka Apple kuria, kokius aprasymus reikia skaityti http://www.apple.com arba tik Apple Store parduotuvese. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na patarkite tableta, kas labjau susidure su jais. Reiketu, kad butu GPS. Nezinau net keliu coliu geriau butu, seip filmai, internetas pagrinde.

O kaip su os, tik android ar yra ir su windowsasis? Ar galima perrasyt? Sorry uz tokius klausimus, tiesiog niekada nesidomejau, bet greitai prireike ir nieko nezinau.

Kaina gal koki 500lt-1600lt~ nezadu as prie jo sedet visada, tai gal kanors geriau kainos ir kokybes santikiu :thumbup:

Dekui is anksto, tikiuosi, kad patarsit kanors nes noreciau jau ryt turet rankose :fedup:

Redagavo Renuolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na patarkite tableta, kas labjau susidure su jais. Reiketu, kad butu GPS. Nezinau net keliu coliu geriau butu, seip filmai, internetas pagrinde.

O kaip su os, tik android ar yra ir su windowsasis? Ar galima perrasyt? Sorry uz tokius klausimus, tiesiog niekada nesidomejau, bet greitai prireike ir nieko nezinau.

Kaina gal koki 500lt-1600lt~ nezadu as prie jo sedet visada, tai gal kanors geriau kainos ir kokybes santikiu :thumbup:

Dekui is anksto, tikiuosi, kad patarsit kanors nes noreciau jau ryt turet rankose :fedup:

 

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/apple/ipad_2_16gb.html Bet nera 3G :)

o jeigu reik 3g tai sitas jauciu butu geriausiai http://www.mobili.lt/lt/telefonai/samsung/galaxy_tab_10_1_3g_16gb.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.