Satasas

Zaidimu irasymas i hdd i is dvd

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. esu naujokas, nesanai isigijau xbox 1, pradziai manau ir jo pakaks:) xbox'e yra hardas 20gb tad iskilo klausimas kaip isirasyti zaidimus is dvd i HDD. buciau labai dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu apie Xbox 360 kalbi, tai pradziai isidedi i zaidima i konsole. Tada uzeini ant korteles, kurioj pavaizduotas zaidimas ir spaudi Y. Galiausiai Install game ir tereikia palukti, kol zaidimas isirasys. :whistling: Bet siaip tokia info galetum labai lengvai rasti Google. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu apie Xbox 360 kalbi, tai pradziai isidedi i zaidima i konsole. Tada uzeini ant korteles, kurioj pavaizduotas zaidimas ir spaudi Y. Galiausiai Install game ir tereikia palukti, kol zaidimas isirasys. :whistling: Bet siaip tokia info galetum labai lengvai rasti Google. :)

 

Ne į temą

Tu bent skaitei ką jis rašė? :) Nes atrodo, kad ne :) Tema sukurta xbox 1 forume ir jis dar pats parašė, kad pirko xbox 1. Nebent neatskiria žmogus konsolės, kuo abejoju.

 

Sveiki. esu naujokas, nesanai isigijau xbox 1, pradziai manau ir jo pakaks:)

 

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tu bent skaitei ką jis rašė? <_< Nes atrodo, kad ne :thumbsup4: Tema sukurta xbox 1 forume ir jis dar pats parašė, kad pirko xbox 1. Nebent neatskiria žmogus konsolės, kuo abejoju.

 

 

Oi, mano BIG failas :angry: , tiesiog nejau per atskira skilti, o pamaciau sia tema "Naujos temos" stulpelyje. Nelabai isigilinau, dar karta sorry.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kad xbox 1:) o kaip ant jo isirasyti zaidimus is kompakto niekur nerandu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kad xbox 1:) o kaip ant jo isirasyti zaidimus is kompakto niekur nerandu

 

negi taip sunku pasinaudoti google???

xbmc naudok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal gali daugiau papasakot?

 

galit rakint tema, pasirodo pas mane xbox'e yra xbmc, zaidimus jau persirasau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.