balcitom

Gran Turismo 6

Rekomenduojami pranešimai

 

Kelios fotkes kad tema nenumirtu 

 

 

 

 

Dar ant gt6 tebera tie skirtumai tarp premium cars ir standart cars? Nes m3 grynai is gt4 istrauktas :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo skirtumas deja, dauguma senesnių mašinų iš gt4, bet prie kiekvienos yra "update picture" funkcija, tai mąstau gal po truputį visas atnaujins

 

Sent from my Shoe using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Sveiki, pasižiūrim Gran Turismo istoriją. Tiems kas supranta rusiškai.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na joo, M3 kaip isiziuri ir palygi su Z4 tai grafika kaip diena ir naktis skiriasi, dar luktelsiu ko atpigs ir tada nupirksiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va tie visi update labai gerai, ir dar kureju zadeti dlc ir kitokie updeitai tikriausia cia viska po truputi ir updeitins. Man uztektu tik cockpitu visom masinom, isores dar pakanka. Bet cia tik mazi dalykai, nes turetu zaidimas gaut ir pacio engine updeitu, na grafika, garsai, fizika, viskas geres.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu man kazkiek pritruko varikliu garsu tikroviskumo per gt5. Taciau geimplejus buvo itraukiantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žinok su garsu ir GT6 irgi problema, puse mašinų skamba kaip dulkių siurbliai - tačiau žadėjo didelį update kuris ištaisysi tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet didesne dalis nauju skamba jau nepalyginamai, o tai kas perejo nuo senu gt4 tai tikriausia ir liko kaip buvo . Bet ta dalis kuri pagerinta vistiek daug didesne nei kitu zaidimu visa apimtis. Skustis tikrai nera kuo ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tiems kas supranta rusiškai. Man asmeniškai patinka Logvinovo kokybiškos apžvalgos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tiems kas supranta rusiškai. Man asmeniškai patinka Logvinovo kokybiškos apžvalgos.

Tiek pasakojo, kad vos neapsivėmiau :D Kaip kokia reklama. Bet tiek užreklamavo, kad ir įsigyt norisi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.