BenQ

Iphone configuravimas

Rekomenduojami pranešimai

Super, isnarsiau visa youtube ir po ilgu valandu viska susitvarkiau. Dabar beliko klausimas, kaip atsirakinti ji, kad veiktu man visos korteles? :whistling: Versija ios5, baseband 05.16.05. Gal galite padeti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok dar ne, nes tau sita iOS5 surase nauja BB, kurio dar negalima atristi. Teks palaukti siek tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok dar ne, nes tau sita iOS5 surase nauja BB, kurio dar negalima atristi. Teks palaukti siek tiek.

 

Jau unlockinau ta nauja versija ir jeilbreikinau. :whistling: Veikia jau mano labas kortele ir cydia on.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau unlockinau ta nauja versija ir jeilbreikinau. :whistling: Veikia jau mano labas kortele ir cydia on.

 

Ne į temą

zinok skaiciau as tavo postus ir galvojau - what a noob... bet zek, pora valandu pasedejai prie youtube, pasigooglinai dar, pats viska pasidarei ir beveik kaip pure pro dabar :D

vat nuo paieskos reikia ir pradeti, o tai i musu foruma uzplusta visokio plauko nemoksos, kurie net paieska naudotis nemoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

zinok skaiciau as tavo postus ir galvojau - what a noob... bet zek, pora valandu pasedejai prie youtube, pasigooglinai dar, pats viska pasidarei ir beveik kaip pure pro dabar :D

vat nuo paieskos reikia ir pradeti, o tai i musu foruma uzplusta visokio plauko nemoksos, kurie net paieska naudotis nemoka.

 

Na, as cia kreipiausi, nes man reikejo labai greitais. Kadangi dariau kaip ir ne sau is dalies. :) Tad galvojau pasitelksiu jau ismokusius ir ismanancius. Bet pirmesnis viska radau ir pasidariau. Siaip daug vargo cia, o dar visi restore kiek laiko uzima.. Visa diena prasedejau. Ir sudinai tas, kad neturiu pas save Wi-fi, tai niekaip neto nesigavo pajungti, kad unlockinti. Tai variau iki mako, kad wi-fi pagaut. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenorejau kurti naujos temos, tad sugalvojau cia parasyti. :doh: Neseniai draugas nusipirko iphone 3gs ir paprase manes sutvarkyti, kad jailbreika padaryciau ir unlockinciau, bet susiduriau su problema. Pas ji ios 4.3.3 ir baseband 06.15.00 jau updatinau. Tai va. Jailbreikinau viska ir basebanda updaitinau. Liko tik ultrasn0w irasyti, bet kai irasau ir persikrauna ekranas, isimetu kortele, pradeda jos ieskoti kokia 10min ir paskui no service ismeta. ;/ Ka daryti? Cia gal ultrasn0w kazkaip ne tiap reaguoja, o gal reikia vel rebootinti iphone, kad pradetu veikti. Bet cia, manau, pas mane normalus untethered jailbreikas, nes isjungus ir vel ijungus telefona neuzstringa ant obuolio. Padekit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia tool naudojai? Pamegink viska pakartoti tik su Sn0wbreeze 2.7

 

Nlb suprantu prie ko cia tas Sn0wbreeze ir unlockinimas? Juk jeigu jau baseband 06.15.00, tai juk turi veikti tas ultrasn0w...

 

O daugiau nusimananciu nera?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.