BenQ

Iphone configuravimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kadangi buves mano iphone sugedo ir nebesigavo jo pasitaisyti, tad teko nauja pirkti. Neseniai isigijau ir dbr nemoku jo pasijungti, nes ismeta, kad reikia ji configuruoti kazkaip. Vis spaudziu next next, pasirenku visokias kalbas, regionu ir t.t. O tada praso prie Wi-fi pajungti arba itunes kazkaip. Pasijungiu prie itunes ir liepia sim isideti. Imetu savo sim kortele ir raso, kad ji tipo ne to curjerio. Tad iphone kaip suprantu priristas prie kazko. O tai kaip tuomet man ji nusilauzti? Vadinasi reikia ieskoti prie kokio tinklo jis priristas, bandyti visas korteles ir tik kai jau imesiu tinkama jis isijungs ir tada galesiu nusilauzti? Ar yra ir kitokiu budu? Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Tau reikia kortelės to operatoriaus, iš kurio iPhone pirktas buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Tau reikia kortelės to operatoriaus, iš kurio iPhone pirktas buvo.

 

O tuomet kai pasijungsiu su ta kortele, viskas ten susikonfiguruos ir galesiu tiesiog atsiristi ji? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia iOS ir kokia Modem Firmware?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia iOS ir kokia Modem Firmware?

 

Kaip man ja susizinoti?

Redagavo BenQ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu tau eiti iseiti is to setup'o ir ieiti i settings - > general - > about ir ten viska rasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu tau eiti iseiti is to setup'o ir ieiti i settings - > general - > about ir ten viska rasi

 

 

Man jokiu settings neleidzia pasirinkti. Paskutinis ka duoda, tai Enable ir Disable lacation services. Bet betkuriuo atveju kuri bepasirinkciau liepia jungtis arba prie wi-fi, arba prie itunes ir praso korteles sim.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jokiu settings neleidzia pasirinkti. Paskutinis ka duoda, tai Enable ir Disable lacation services. Bet betkuriuo atveju kuri bepasirinkciau liepia jungtis arba prie wi-fi, arba prie itunes ir praso korteles sim.

 

Atsisiusk RedSn0w ir haktyvuok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsisiusk RedSn0w ir haktyvuok.

 

 

Gal gali placiau papasakoti del to RedSn0w? Ka su juo daryti ir kaip? Nelabai as suprantu ta programavima. Tiesiog kaip programele kazkaip instalinti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasijungi iPhone, pajungi RedSn0w, tada spaudi next next ir tada reiks ieiti i DFU mode (youtuvei paziurek) ir tada viskas bus aisku. Ten viskas paaiskinta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia nauda bus is to DFU mode? Man viskas susitvarkys ir galesiu naudotis? Ar cia tik del to, kad galeciau settings pasiziureti?

Redagavo BenQ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia nauda bus is to DFU mode? Man viskas susitvarkys ir galesiu naudotis? Ar cia tik del to, kad galeciau settings pasiziureti?

 

Haktyvuosi tu ji gi, o be dfu imetimo su ta programa stovesi vietoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Haktyvuosi tu ji gi, o be dfu imetimo su ta programa stovesi vietoj

 

 

Dabar man jis updatinasi ir bus perrasytas kazkaip? :dribble:

 

Nelabai suprantu kokia nauda buvo del to DFU. Isijunge jis ir man iphone persirase i factory settings. Dabar vel viskas taip pat. :) Ta pati lentele ir praso isideti sim card.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar man jis updatinasi ir bus perrasytas kazkaip? :dribble:

 

Nelabai suprantu kokia nauda buvo del to DFU. Isijunge jis ir man iphone persirase i factory settings. Dabar vel viskas taip pat. :) Ta pati lentele ir praso isideti sim card.

 

Blogai darai reiskia. Tikriausiai reikes nesti tau pas meistreli kokinors, kuris tau haktyvuos (aktyvuos) telefona.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai darai reiskia. Tikriausiai reikes nesti tau pas meistreli kokinors, kuris tau haktyvuos (aktyvuos) telefona.

 

 

Jau viska supratau. :dribble: As tiesiog ji per naujo numesdavau i factory mode, o man reikia per Shift ten ta su sn0w daryti. Tik kaip man zinoti kokia versija hakinant siustis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.