dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, atėjo ir man laikas nusipirkt konsole, turiu klausima ar apsimoka pirkti naudota slima? jeigu konkrečiai tai bandyčiau pirkti iš vokiško amazono.

 

Apsimoka.nieko jam blogo nebus.nebent pultelis butu panesiotas.

Bet paprasciau paieskok vietinese konsoliu parduotuvese.ten daznai buna akcijos kokios.ir naudotu buna.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu tokius pasiūlymus. Kaina vienoda.

 

1. Jasperis 2009 metų pabaigos, su 2 pulteliais, mikrofonu, flashintas, į LT+3.0, 60GB

 

http://m.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-jasper-elite-60gb-lt-3-0-16168735.html

 

2. Slimas. 2011 metų pabaigos, su 1 pulteliu, flashintas į LT+3.0, 250GB.

 

http://m.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-slim-250gb-atristas-elgato-game-capture-16215686.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu tokius pasiūlymus. Kaina vienoda.

 

1. Jasperis 2009 metų pabaigos, su 2 pulteliais, mikrofonu, flashintas, į LT+3.0, 60GB

 

http://m.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-jasper-elite-60gb-lt-3-0-16168735.html

 

2. Slimas. 2011 metų pabaigos, su 1 pulteliu, flashintas į LT+3.0, 250GB.

 

http://m.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-slim-250gb-atristas-elgato-game-capture-16215686.html

 

slimas aisku. HDD talpus. o vienas pultelis nera brangus siaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aiški. O jeigu tarkim pigesnis Slimas 4GB, neatrištas? Tada jau manau Jasperį geriau imt? Nes man rodos vien atrišimas 200-300lt kainuoja, nebent aš nusišneku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aiški. O jeigu tarkim pigesnis Slimas 4GB, neatrištas? Tada jau manau Jasperį geriau imt? Nes man rodos vien atrišimas 200-300lt kainuoja, nebent aš nusišneku.

 

200-300 cia rgh , o flashinimas apie 30-40 gal. bet kam to slim 4gb ,jei geros kainos ir 250gb variantu. nebent butu daug pigiau. aisku flashintiem HDd talpa nelabai aktuali kaip ir jei nedaryt instalu bet vistiek jei galima daugiau tai imi daugiau gb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Chebryte, patarkit, XBOX neturėjęs, nedaug dar nusimanau, pakliuvo variantas pirkti XBOX 360, kuris pagamintas 2008.06.18, kaip supratau, tai - ne Jasper modelis. Konsolė parvešta iš UK, neatrišta, ar čia ne vienas tų variantų, kai atrišimas kainuoja vos ne tiek, kiek pati konsolė? Ir šiaip, kokios pastabos apie šį modelį, gal yra kokia labai didelė galimybė gauti RROD ar pnš.

Na, supratot ko noriu iš Jūsų, prašau pagalbos. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galimybė gauti RRoD gana didelė, kadangi tai Falconas. Patariu nepirkti tokios katės maiše. O flashinimas į LT+3.0 versiją vos 40 LT kainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako, kad veikiantis, o jei jis yra su visais priedais, 2 belaidžiai pultai, kaina 150 Lt, tai gal vien dėl pultų apsimoka pirkti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, dėl pultų imk nedvejodamas, nes vienas pultas apie 80-100 LT kainuoja. O jei dar pats Boxas veiks, tai išvis.

 

Aš irgi taip galvoju, kad verta, sakė pirko naują prieš metus UK, tai nežinau, kiek čia tiesa, jei modelis 2008, na bet nesvarbu. Nulėkęs pas jį išbandysiu, o jei ir perdegs kada, tai dalim išparduosiu, panašiai tą patį ir susigražinsiu manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Naudotas.. O naujas 130, vos ne kaip lietuvoi :) Redagavo lauriz1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.