dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Ta prasme ten ne elite o tarp elite ir arcade. Tiesiog tinklalapi neparasyta yra.

 

na tai isvis nesuprasi tada kas ka parduoda. tu nori pirkt ir net nezinai kas ten yra ? :melvin: nera parasyta aprasymo. siaip tas 60gb modelis ejo jau po elites beveik.. bet tai nesvarbu. svarbu zinot tiksliai ka perki. :spiderp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as zinau ka perku ;P. Draugas mano geras pirko is jo tai patenkintas 2 metus turi. Bet svarbiausia dilema kas geriau telefonas ar xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as zinau ka perku ;P. Draugas mano geras pirko is jo tai patenkintas 2 metus turi. Bet svarbiausia dilema kas geriau telefonas ar xbox?

 

 

dilema mano mastymu - telefonas naudojamas tam ka paskambint, parašyt žinute, ir viskas. užtenka ir nokios 3310, bit tik batareika laiko savaitę. pardaviau savo androidą nusipirkau ps2. nesigailiu. telefonas ne žaidimam yra, mažas ekranas, valdymas dažniausiai nepatogus grafika nekokia dažniausiai. jeigu nori "mobiliai"žaist imi psp arba gameboy kokį. O litus reik leist ant gero daigto - xbox , ps3, gero pc, arba ko tau tik reik. už 600 nusipirksi kokį iphoną ir xboxą, su kuo manai linksmaiu laika leist būs? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as zinau ka perku ;P. Draugas mano geras pirko is jo tai patenkintas 2 metus turi. Bet svarbiausia dilema kas geriau telefonas ar xbox?

 

Playshopas prekiauja naudotomis konsolemis, manau butu daug patikimiau. O ir visa info gautum kai kiltu klausimai, nereiktu spaminti forumo kaip dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kas geriau masina ar laistytuvas .. :nsure:

 

Ne į temą

Vienareiksmiskai tosteris
Redagavo IGNOLTA
Offtopic'ai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Playshopas prekiauja naudotomis konsolemis pigiau negu dabar slimai? Nes as noreciau jasperio butinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Playshopas prekiauja naudotomis konsolemis pigiau negu dabar slimai? Nes as noreciau jasperio butinai.

 

Kiek pamenu jasperiu irgi turi. Susisiek su jais ir viska paaiskins

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot,ar apsimoka pirkti dabar xbox'a,jasperi. Ar nebus pinigai i bala ismesti turint omeny kad iseina po metu naujas xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ar galite patarti is skelbimu koki gera xbox 360? Kaina mazdaug kad butu iki 650-700lt. Ir kad butu atristas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ju tinklalapi nera jasperiu.

 

Tu bent žinai, ką reiškia tas "jasper"? Nes kiek čia blevyzgoji, tai atrodo, kad ne. Tuo labiau, kad prie tų x360 prirašyta, kad jasper.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme paciam reklama netoleruojama nera jasperiu. Nes mane domintu kitokios komplektacijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.