dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, ar man apsimokėtų iš klasioko pirkt naują,neatrištą x360 slim ( + 2 org. žaidimai) ,už 350 Lt

 

EDIT : Žaidimai - Fifa 09 ir Fight Night Round 4.

Redagavo Acc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slimo nieko gyvu neiiiimk. Jei esi pedantas tai galvą nusisuksi, nes negalėsi žiurėt kai jis dulka, arba kai vos prileti ir lieką pirštų tips'ai... Jei turėčiau progą. Paimčiau dabar tikrai arcade'a kokį. Bet tik ne slim'a..

 

tam yra specialus skinai.Lengvai klijuojami ir lengvai nuimami,su įvairiais priešiniais,tekstūromis ir t.t. Apsaugo nuo įbrėžimų,pirštų antspaudų,dulkių ir t.t. ir nebrangiai kainuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, ar man apsimokėtų iš klasioko pirkt naują,neatrištą x360 slim ( + 2 org. žaidimai) ,už 350 Lt

 

EDIT : Žaidimai - Fifa 09 ir Fight Night Round 4.

 

uz 350lt paimt "slim'a" visada apsimoka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar man atrodo ar tu tikrai kvailas nepilnametis su dar kvailesniais klausimais? apsimoka ar neapsimoka cia spresti tau, o ne kitiems. Jei tau reikia neatristo slimo, tada apsimoka, jei nereikia, tai neuzdavinek vaikisku klausimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

postus musha naujokelis, keliose temose aplinkui ratus suka :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

postus musha naujokelis, keliose temose aplinkui ratus suka :megusta:

 

Ne į temą

Tai jai aš daug ko nžn apie xboxą tai ir klausiu jūsų,ar kieno man klaust? Beje man nusispjaut ant tų postų,tie postai man Š verti...
Redagavo Acc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ketinu pirkti xbox 360, bet as kainu nezinau seip turiu 2 variantus:

1. Jasper'i su dvigubu rgh (kad online zaidimus galeciau zaisti) be hdd arba minimalios vietos.

2. Jasper'i su rgh, baninta taipogi be hdd arba minimalios vietos.

 

As kaip suprantu Jasperis negauna rrod. Kodel ? Jame gal yra indetas papildomas radiatorius ? Jei pirkciau ne jasperi (kita kuris gali gauti rrod) tai gal galima pigiai ymontuoti kaskas pns ?

 

Aciu Labai uz atsakymus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar nepermokejau uz xbox360, jaspery, su pultu, laidais, gears of war. Atminties 200mb. Neatristas. 370lt.

Prie to pacio paklausiu, xboxo pultas turi buti su paprastom batarkem? Pamenu losiau ant ps3, tai ten pasikrauni zaisdamas usb ikises, poto vel gali be laido lost, o cia su batarkem, kai wii(kas mane ziauriai uzknisa).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, ar man apsimokėtų iš klasioko pirkt naują,neatrištą x360 slim ( + 2 org. žaidimai) ,už 350 Lt

 

EDIT : Žaidimai - Fifa 09 ir Fight Night Round 4.

 

Aš manau kad tikrai apsimoka, nes atrišimo kaina yra tikrai nedidelė palyginus su pačio Xboxo nedidelę kainą viskas tau kainuotu apie 500 ir dar isirašytum keletą norimų žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar nepermokejau uz xbox360, jaspery, su pultu, laidais, gears of war. Atminties 200mb. Neatristas. 370lt.

Prie to pacio paklausiu, xboxo pultas turi buti su paprastom batarkem? Pamenu losiau ant ps3, tai ten pasikrauni zaisdamas usb ikises, poto vel gali be laido lost, o cia su batarkem, kai wii(kas mane ziauriai uzknisa).

 

tikrai nepermokejai. pulteliams yra spec akumai arba dedi batarkes. siaip man su batarkem zymiai patogiau, kai turi kelias poras pakraunamu ir keiti tarpusavyje - niekada nereikia laikyti gamepado "ant laido". be to su batarkem pultelis sunkesnis, kas ne vienam yra patogu ir maloniau nei laikyt lengva ps3 pulteli, kuris atrodo tuoj subyres rankose. Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei padaro rgh ne jasperems yra toki pati rizika perkaisti kaip ir pries tai buvo ? Ir su rgh bus galima ziuret mkv failus( t.y didesnius nei 4gb ) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.