dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Norėjau paklausti - kaip jum toks (http://www.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-elite-120gb-atristas-13123430.html) xbox? Ar nusipirkęs jį galėčiau naudotis be jokių problemų? Ačiū už atsakymus.

 

Atrodo tai gerai ir kaina nebloga,tik vienintelis klausimas butu ar jis jasperis?jeigu taip tai tikrai drasiai siulyciau pirkti,jeigu ne tai neapsimoka manau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo tai gerai ir kaina nebloga,tik vienintelis klausimas butu ar jis jasperis?jeigu taip tai tikrai drasiai siulyciau pirkti,jeigu ne tai neapsimoka manau...

 

Manau bus falcon'as, nes dazniausiai paraso zmones jasper, nes taip lengviau parduot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Esu žalias Xbox pasaulyje. Gal kasnors galetumete supazintinti su kritirejais i kuriuos reiktu atsizvelgdi renkantis XBOX(prisijungimas prie interneto nedomina). Nesusigaudau ka reiskia : jesper, slimas, ixstreme lt. ir pan. :)) man reikia xbox'o kuri iseitu nulauzt , nebutu problemu su isirasytais zaidimais. Gal papraciausiai parinksiu pavizdi.

http://pigu.lt/knygos_muzika_dvd_zaidimai/zaidimai/zaidimu_iranga/zaidimu_konsole_microsoft_xbox_360_slim_250?id=3163031 kuo blogas? kuo geras? kuo skiresi nuo kitu modeliu? ar verta ? isanksto dekoju, patarejams. Tiems, kas netinges papostint zinuciu naujokeliui :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Esu žalias Xbox pasaulyje. Gal kasnors galetumete supazintinti su kritirejais i kuriuos reiktu atsizvelgdi renkantis XBOX(prisijungimas prie interneto nedomina). Nesusigaudau ka reiskia : jesper, slimas, ixstreme lt. ir pan. :)) man reikia xbox'o kuri iseitu nulauzt , nebutu problemu su isirasytais zaidimais. Gal papraciausiai parinksiu pavizdi.

http://pigu.lt/knygos_muzika_dvd_zaidimai/zaidimai/zaidimu_iranga/zaidimu_konsole_microsoft_xbox_360_slim_250?id=3163031 kuo blogas? kuo geras? kuo skiresi nuo kitu modeliu? ar verta ? isanksto dekoju, patarejams. Tiems, kas netinges papostint zinuciu naujokeliui :))

 

cia,kogero pats supratai,yra slimas ji nebus taip paprasta atrist,gali kainuot ~200lt.tau patarciau imt naudota jasper modeli(elite jasper,arcade jasper)su ju atrisimu nebus bedu ir jie pigesni :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nedomi internetas tai as siuliciau prikti xbox 360 Slim kad butu RGH nereikes jo kiu DVD tiesiog is isorinio kietojo disko galesi paleisti ziadimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia,kogero pats supratai,yra slimas ji nebus taip paprasta atrist,gali kainuot ~200lt.tau patarciau imt naudota jasper modeli(elite jasper,arcade jasper)su ju atrisimu nebus bedu ir jie pigesni :)

 

Aciu, gal turit pasiulimu kur butu galima isigyt jasperiu ar kitokiu, labiau prieinamu Xboxu (neskelbimuose turiu omeni) ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, gal turit pasiulimu kur butu galima isigyt jasperiu ar kitokiu, labiau prieinamu Xboxu (neskelbimuose turiu omeni) ? :)

 

ne skelbimuose nelabai ir rasi kadangi prekyboje nauji tik slim'ai nebent jai turi pazystamu uk tada galetu paieskot parduotuvese,sandeliuose gal yra uzsilikusiu bet siaip tik skelbimuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne skelbimuose nelabai ir rasi kadangi prekyboje nauji tik slim'ai nebent jai turi pazystamu uk tada galetu paieskot parduotuvese,sandeliuose gal yra uzsilikusiu bet siaip tik skelbimuose :)

 

Kuo skirtingi jasper, elite jasper, arcade jasper modeliai? ar prie ju jungesi kinect irenginys ? ar nuo xbox modeliu gali priklausyti kai kuriu zaidimu veikimas ? aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo skirtingi jasper, elite jasper, arcade jasper modeliai? ar prie ju jungesi kinect irenginys ? ar nuo xbox modeliu gali priklausyti kai kuriu zaidimu veikimas ? aciu :)

 

arcade, elite ir t.t yra komplektacija, todel nuot to nepriklauso zaidimu veikimas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau bus falcon'as, nes dazniausiai paraso zmones jasper, nes taip lengviau parduot :D

 

Ar aš teisingai galvoju, kad Jasper modelis turi virš 12V krovimą, o Falcon - virš 14V? Šitai pasižiūriu ant emblemos xbox'o gale, kur pagaminimo data ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar aš teisingai galvoju, kad Jasper modelis turi virš 12V krovimą, o Falcon - virš 14V? Šitai pasižiūriu ant emblemos xbox'o gale, kur pagaminimo data ir t.t.

 

Man atrodo,kad pas juos visus 12V (bet del sito negarantuoju),o siaip tai pas jasperius 150W,o visi kiti falconai,zephyrai 175W,205W...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.