dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Manau taip, ten daugiausia skelbimu. Nors gali ir kitur pasiziuret, gal rasi ka nors.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal informacija skelbime, tai taip, bet dar gali paklaust ar maitblokis 150W, nes 150W maitblokis tinka tik jasper'iui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimėlis. Jei aš turiu xbox'ą kuris flashint'as, ir aš nesijungiu į live, tai mane gali pagaut ir banint? o jei ir banina tai xbox'as veiks, ar bus kažkas sugadinta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimėlis. Jei aš turiu xbox'ą kuris flashint'as, ir aš nesijungiu į live, tai mane gali pagaut ir banint? o jei ir banina tai xbox'as veiks, ar bus kažkas sugadinta?

 

Jei live nebusi prisijunges taves neuzbanins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man atrodo, kad per pigiai, uz 450lt pardavineja jasper'ius be HDD, dar brangiau kartais. Jei viskas ok ten, tai gerai, bet kaina tikrai mazoka su kitom lyginant. Ir dar raso, kad siuncia pastu, jei nera galimybes apziuret pries perkant tai geriau nepirk.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dvd romo plokste. toks atrisimo metodas yra ja pakeiciant. nes ant orginalios gali buti kad reiktu ja grezti ir t.t. kad nusiimtu flashinimo apsauga. jei nenori to vargo tiesiog nusiperki nauja plokste ir zaidi laimingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kiek su ta plokste kainuotu perflashint i v3.0 is v2.0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Galvoju greitu laiku pirkti XBOX 360. Tik nezinau koki imti. Gal galite patarti is kur pirkti ir koki nes zinau kad yra kazkoki tai modeliai. Elite, Fat, Slim, Falkon Daugiau nezinau. Taigi laukiu atsakymo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.