dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

EDIT: Užsisakiau jau :rolleyes:

Patarkit dabar kur pirkt kinect priedą :)

 

Gali but ne ne slimas o fatas su 250gb nes raso super elite o cia FAT elite su 250gb hardu.

Neraso ar yra priedu ir pns.

NTSC turbut nes pardavejas is amerikos tikrai galejei pigiau nupirkt is kitur ir dar geresni..

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EDIT: Užsisakiau jau :rolleyes:

Patarkit dabar kur pirkt kinect priedą :)

 

Jeigu ta is ebay emei, tai niiiice. Ateis x`as, reikes kito maitinimo bloko, nes Amerikietiskas netiks pas mus. Pries atsiimdamas uz muita dar susimokesi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EDIT: Užsisakiau jau :rolleyes:

Patarkit dabar kur pirkt kinect priedą :)

 

jei netingi palaukti taigi tam paciam ebay ju pilna ir gerokai pigiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vistiek nieko geriau neradau, o už LT nebūčiau pirkęs. Įtampos keitiklį turiu ir jis tikriausiai tiks...

 

Šiaip galėjot parašyt, kad blogas pasirinkimas dar prieš tai kai užsisakiau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jis patinka tai ir imsiu. Galbut tau balti labiau, bet man juoda visada graziau nei balt :rolleyes: Nu uz 380lt tai tikrai arcade galima paimt, bet arcade... Man arcade kazkodel nelabai patinka. Turbut koki paimei be garantijos, bet nesvarbu :)

 

Kiek pamenu tu daug garantijos irgi negausi, o aš jau pora mėnesių be bėdu "grajinu".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu tu daug garantijos irgi negausi, o aš jau pora mėnesių be bėdu "grajinu".

 

Nu daug negausiu, bet vis kazkokai bus. Dazniausiai jei buna kokiu problemu tai jos pasireiskia pradzioj :rolleyes: Siaip paprasysiu, kad gal 3 menesiu man garantija jis parasytu jei sutiks :) O jei problemu nebus tai ir veliau ju nebus :)

Redagavo Burundukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu daug negausiu, bet vis kazkokai bus. Dazniausiai jei buna kokiu problemu tai jos pasireiskia pradzioj :rolleyes: Siaip paprasysiu, kad gal 3 menesiu man garantija jis parasytu jei sutiks :) O jei problemu nebus tai ir veliau ju nebus :)

 

Nebūk naivus, ir nemanyk, kad jis nemirtingas. "...problemų nebus tai ir veliau ju nebus..."- viskas su laiku genda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūk naivus, ir nemanyk, kad jis nemirtingas. "...problemų nebus tai ir veliau ju nebus..."- viskas su laiku genda

 

Nu cia jo, ne taip pasakiau :rolleyes: Priklauso kaip priziuri. Yra tokiu, kuriems ir Xbox 360 Slim sugenda, nes priziuret nemoka. Priklauso nuo zmogaus. Gali labai ilgai laikyti ir problemu nebus, bet vistiek kadanors suges.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pardavėjas turėjo kažkokių problemų, tai neišsiuntė xbox ir refund padarė...

Gal patartumėt kur pirkti, kad priimtu PayPal? Reikia Xbox 360 Elite, 120gb+ vietos, atrišamo,su priedais ir su kinect veikiančio...

 

 

P.S Jeigu pirkčiau iš xbox.com reikėtų mokėti muitą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau paklausti kiek jūs mokėtumėte už jtaginą xbox su pilna komplektacija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau paklausti kiek jūs mokėtumėte už jtaginą xbox su pilna komplektacija?

 

700-800lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau paklausti kiek jūs mokėtumėte už jtaginą xbox su pilna komplektacija?

 

Pats beveik prieš metus mokėjau 800 bet čia su papildomu pultu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.