dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Tik arcade žaidimukus galima įsikelt ir žaist. :thumbup: O dėl kainos tai net nežinau... Man atrodo rastum ir pigiau kokioj užsienio parduotuvėj... ;) O dėl update, tai Slim'ui jie nebaisūs. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai gausi pranešimą ar laišką 'sory, šitas užsakymas būti per sunkus ir mes negalėti jo pristatyti tavo adresas', tada dėk screen'ą :) >1kg pas mus nesiunčia.

Pristatymo adresą keisti visada gali.

Labai atsiprašau moderatorių už DoublęPostą. Tiesiog žmogus pats įrodymo prašėsi. :)

Ne į temą

Nuotrauka

 

Tai kaip žmogus? Gal neteisingai adresą buvai suvedęs? :) Aš tampačiam laiške rašiau Gargždų adresą, tikrą, ir kaip matai - siunčia. :)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik arcade žaidimukus galima įsikelt ir žaist. ;) O dėl kainos tai net nežinau... Man atrodo rastum ir pigiau kokioj užsienio parduotuvėj... :) O dėl update, tai Slim'ui jie nebaisūs. :)

Tik arcade žaidimukus galima įsikelt ir žaist. :) O dėl kainos tai net nežinau... Man atrodo rastum ir pigiau kokioj užsienio parduotuvėj... ;) O dėl update, tai Slim'ui jie nebaisūs. ;)

Meluoji ;) Naudojant kitus profilius toki pat principa kaip arcade, gali siustis ir GOD(Games On Demand) Formato zaidimus ir pasileist listas gan nemazas jau ir tarp ju yra tikrai geru zaidimu ;) Tik wa problema buna kad per diena didesnio nei 6gb zaidimo neparsisiusi nes su JDownloader daug siustis tenka ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai atsiprašau moderatorių už DoublęPostą. Tiesiog žmogus pats įrodymo prašėsi. :)

Ne į temą

Nuotrauka

 

Tai kaip žmogus? Gal neteisingai adresą buvai suvedęs? :) Aš tampačiam laiške rašiau Gargždų adresą, tikrą, ir kaip matai - siunčia. :)

Pats planuoju pirkt dabar Kinect ir tas 1kg labai jau baugina. Prasiau laiska i game.co.uk. Cia pas tave poste pastebejau neatitikima. Laiske panaudojai zodi "less", kuris reiskia "maziau". O cia kalba ejo apie didesni svori. Jie ir raso, kad siuncia iki 1kg i kitas salis. Arba kazka ne taip supratau :)

Redagavo raiderx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra daugiau puslapiu nei game.co.uk :D yra visagalis ebay :D as is ten 1men senumo xbox jasperi nusipirkau su visais priedais ir hd laidu sumokejau bendra 500lt ir tikrai nesigailiu. ten per aukciona gali gaut labai pigiai aisku dabar galvojat nevisus siuncia i lietuva todel reikia ten susirast vezeja arba taip zmogu kuris priimtu siunta ir perveztu cia. bet taip iseina labai pigiai dabar man veza x360 black ops edition pulta uz 60lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats planuoju pirkt dabar Kinect ir tas 1kg labai jau baugina. Prasiau laiska i game.co.uk. Cia pas tave poste pastebejau neatitikima. Laiske panaudojai zodi "less", kuris reiskia "maziau". O cia kalba ejo apie didesni svori. Jie ir raso, kad siuncia iki 1kg i kitas salis. Arba kazka ne taip supratau :)

Ne į temą

Tai aš ir klausiau, ar galima mažiau nei 1kg. Nes juk aiškiai parašyta, kad daugiau nei 1kg nesiunčia, tai ir nėr "tolko" klaust. :)

 

yra daugiau puslapiu nei game.co.uk :D yra visagalis ebay :D as is ten 1men senumo xbox jasperi nusipirkau su visais priedais ir hd laidu sumokejau bendra 500lt ir tikrai nesigailiu. ten per aukciona gali gaut labai pigiai aisku dabar galvojat nevisus siuncia i lietuva todel reikia ten susirast vezeja arba taip zmogu kuris priimtu siunta ir perveztu cia. bet taip iseina labai pigiai dabar man veza x360 black ops edition pulta uz 60lt

Ne į temą

Joo, būna kartais ir belekaip pigu per aukcijonus, bet kartais ir užkyla dar daugiau, negu be aukcijoniniuose pardavinėja. :)
Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atkeliavo Xboxas su Kinect :P bet apsirgo vaikas :) Tai negali dabar išbandyt Kinect Adventures... Nu išbandžiau- geras daiktas :) 15 min pažaidi ir uždūsti...

Redagavo Magutis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,cgi.ebay.com/XBOX-360-Slim-250GB-Console-w-Forza-3-PGR-4-/330524569409?pt=Video_Games&hash=item4cf4ccaf41 tai kogero geras pasiulymas ir kaina apie 600lt(jai gerai apskaiciavau:)) ar geriau lietuvoi arcade jasper pirkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,cgi.ebay.com/XBOX-360-Slim-250GB-Console-w-Forza-3-PGR-4-/330524569409?pt=Video_Games&hash=item4cf4ccaf41 tai kogero geras pasiulymas ir kaina apie 600lt(jai gerai apskaiciavau:)) ar geriau lietuvoi arcade jasper pirkt?

xbox slim topo centre 899lt kainuoja :P tai sutaupai ~250lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per ebay.co.uk radau slima uz £165 o arcade jasper regis uz £145 kazkaip keista kaina nelabai skiriasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,cgi.ebay.com/XBOX-360-Slim-250GB-Console-w-Forza-3-PGR-4-/330524569409?pt=Video_Games&hash=item4cf4ccaf41 tai kogero geras pasiulymas ir kaina apie 600lt(jai gerai apskaiciavau:)) ar geriau lietuvoi arcade jasper pirkt?

Tai, kad nelabai rasi Lietuvoj nauja arcade jasper.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nenauja,ieskau per skelbiu.lt kazkur uz 550-600lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nenauja,ieskau per skelbiu.lt kazkur uz 550-600lt

Jei nenaujas, tai tikrai permoki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.