dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

seip uz truputi brangiau su hardu galima rast , bet manau vertas kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme su hardu ? :D Nes as nei biski neraukiu apie boxu komplektacijas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kietuoju disku, ju buna nuo 20 gb iki 250 gb , seip jei ta pirksi tai patarciau papildomai dasipirkt bent 20 gb harda , i kietaji diska galesi irasineti game , kelti video muzika, issaugot seivus , greiciau loadins zaidimus , nesideves lazeris.

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokios kainos ju ? :D Seip nusidereciau iki 500lt uz ta boxa kur sakiau, tai apsimoketu man ji imtis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi apie konsoles tiesą pasakius nieko nenusimanau, tačiau noriu įsigyti. PS3 atkrito, kadangi brangūs žaidimai. Taigi lieka rinktis iš xbox 360. Taigi radau vieną žmogelį, nicku „rlevin7“, kuris man siūlo pirkti naują xbox 360 jtag, su xreboot 3 os. Prašau jūsų patarimo, kas gali būti blogai ir panašiai. Esu visiškai žalias ant konsolių, todėl visi atsakymai tinka, gerai būtų argumentuoti.

P.S Atsiprašau, jei temą sukūriau ne vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su jtag konsole galesi lost visus game , dlc tiesiog parsisiusdamas ir ikledamas i xbox hdd, nereikes jokiu dvd +dl disku , beje hdd tiks betkoks su sata jungtimi , minusai kad negalesi jungtis i live

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi apie konsoles tiesą pasakius nieko nenusimanau, tačiau noriu įsigyti. PS3 atkrito, kadangi brangūs žaidimai. Taigi lieka rinktis iš xbox 360. Taigi radau vieną žmogelį, nicku „rlevin7“, kuris man siūlo pirkti naują xbox 360 jtag, su xreboot 3 os. Prašau jūsų patarimo, kas gali būti blogai ir panašiai. Esu visiškai žalias ant konsolių, todėl visi atsakymai tinka, gerai būtų argumentuoti.

P.S Atsiprašau, jei temą sukūriau ne vietoje.

rlevin7 100% patikimas. Su Jtag negalėsi žaisti LIVE, bet žaidimus galėsi leist iš HDD be DVD, susitaupys ant diskų.

Redagavo LiquiD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku. Į live nelabai ir galėčiau jungtis, nes 30KB/s internetas pas mane (gyvenu užmiestyje). O kaip su išoriniais HDD? Tais kur tik USB jungti teturi?

P.S ačiū už greitus atsakymus :D

Redagavo gragra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku. Į live nelabai ir galėčiau jungtis, nes 30KB/s internetas pas mane (gyvenu užmiestyje). O kaip su išoriniais HDD? Tais kur tik USB jungti teturi?

P.S ačiū už greitus atsakymus :D

 

tai tik su tokiu tau ir veiks, nes kitokios jungties daugiau nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.