davidaames

.iso konvertavimas i GOD, .xex

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Turiu tokia problema. Pas mane jtag xboxas. Parsisiunciau NBA2012 ir Gears of war 3 jtag konsolems, sukuriu kataloga savo isoriniame hdd content/0000000000000000/ ir ikeliau ten zaidimu failus, taciau tie zaidimai nepasileidzia, kiek zinai, reiketu per games library leisti, taciau kai ten nueinu, meta xex meniu, ka daryti, kaip tuos zaidimus paleisti?

taip pat parsisiunciau tuos pacius zaidimus XGD3, kai noriu kelti i isorini hdd (naudoju xbox image browser kelti zaidimams), ta programe man meta: unable to determine xbox disk type.

Kodel taip yra? Gal galetumete pagelbeti, buciau labai dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu tokia problema. Pas mane jtag xboxas. Parsisiunciau NBA2012 ir Gears of war 3 jtag konsolems, sukuriu kataloga savo isoriniame hdd content/0000000000000000/ ir ikeliau ten zaidimu failus, taciau tie zaidimai nepasileidzia, kiek zinai, reiketu per games library leisti, taciau kai ten nueinu, meta xex meniu, ka daryti, kaip tuos zaidimus paleisti?

taip pat parsisiunciau tuos pacius zaidimus XGD3, kai noriu kelti i isorini hdd (naudoju xbox image browser kelti zaidimams), ta programe man meta: unable to determine xbox disk type.

Kodel taip yra? Gal galetumete pagelbeti, buciau labai dekingas.

 

Xbox image browser nepalaiko XGD3, naudok exiso. Jei žaidimus extraktini, tai leisk per xex menu. Šiaip patarčiau įsirašyt freestyle dash, bus patogiau žaidimus paleist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox image browser nepalaiko XGD3, naudok exiso. Jei žaidimus extraktini, tai leisk per xex menu. Šiaip patarčiau įsirašyt freestyle dash, bus patogiau žaidimus paleist

 

Aciu, kad taip greitai atrasei. O tikrai gerai parasei programos pavadinima (exiso)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka ti krustis, iso2god permeti ir rami galva ir tada per ftp (pemetus) arba isorini kurk. su fsd paleidzia be problemu ;]

 

iso2god nepalaiko XGD3. Jei nori GOD tai reikia su exiso isextraktint, po to su create iso sukurt ISO ir tik tada iso2god naudot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Unexpected end of archive raso kai parsisiunciu. O siaip jo, iso2god nepalaiko, taip pat bandziau :D

 

Kolegos, gal kas nors dar zinot be exiso kas palaiko XGD3 ir butu galima exstraktuotis i isorini harda? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išėjo naujas ISO2GOD, palaiko XGD3

 

Aciu, parsisiunciau nauja ISO2GOD, kuris palaiko XGD3. Taciau, kai konvertuoju su juo, jis man rebuiltina iso ir sukuria tuos pacius failus, kaip jtag zaidimu versiju. Kurie pas mane nepasileidzia. Imanoma su ISO2GOD kaip nors konvertuoti XGD3 zaidimus taip, kaip anksciau senesnius su image browseriu, kur zaidimus paleisti per default.xex?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, parsisiunciau nauja ISO2GOD, kuris palaiko XGD3. Taciau, kai konvertuoju su juo, jis man rebuiltina iso ir sukuria tuos pacius failus, kaip jtag zaidimu versiju. Kurie pas mane nepasileidzia. Imanoma su ISO2GOD kaip nors konvertuoti XGD3 zaidimus taip, kaip anksciau senesnius su image browseriu, kur zaidimus paleisti per default.xex?

 

tau ISO faila reik konvertuoti su wx360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, parsisiunciau nauja ISO2GOD, kuris palaiko XGD3. Taciau, kai konvertuoju su juo, jis man rebuiltina iso ir sukuria tuos pacius failus, kaip jtag zaidimu versiju. Kurie pas mane nepasileidzia. Imanoma su ISO2GOD kaip nors konvertuoti XGD3 zaidimus taip, kaip anksciau senesnius su image browseriu, kur zaidimus paleisti per default.xex?

 

Taigi įsirašyk FSD. Paleis ir GOD ir extraktintus ir nereiks knistis su xex menu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi įsirašyk FSD. Paleis ir GOD ir extraktintus ir nereiks knistis su xex menu

 

Kolegos, lieku skolingas, pagelbejo wx360. Zaidimai veikia. Taip pat prireike ir iso2god :( Tamulioni, del freestyle dash, manau, kad reikes pabandyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas padesite, bandau konvertuoti Iso faila su Iso2God ir keliant faila ismeta sita lentele . Ka netaip darau?

 

Visų pirma bandei išjungt tai ką ten siūlo? Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.