HeliX

Perkame iš DealExtreme

Rekomenduojami pranešimai

jei siuntinys netelpa i pasto dezute tai is pasto ateina lapelis

tada eini su lapeliu ir kokiu nors savo dokumentu i pasta ir atsiemi siuntini

Nu mano siuntinys buvo voko dydžio. Man atrodo čia viskas priklauso nuo to ar jis registruotas, ar ne, bet neregistruotų siuntų neturėtų būti apskritai, nebent viskas telpa į voką. Čia gal kokiuose kaimuose atneša į namus, nes mieste gi paštininkas nepaneš tų visų siuntų, kiek jų per dieną ateina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to palikimo prie duru tai nzn ar teisybe, cia uzdarbis.lt forume rase..

I pasto dezute nededa tiesiai i namus atnesa (bent jau man)

Na as gyvenu Birzuose nera labai didelis miestas, bet sioks toks miestelis yra :nunchuks: Aisku nera ka lyginti su tokiais didmiesciais kaip Vilnius ar Kaunas, ten turbut nepanesa visu tu siuntu pastininkai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to palikimo prie duru tai nzn ar teisybe, cia uzdarbis.lt forume rase..

I pasto dezute nededa tiesiai i namus atnesa (bent jau man)

Na as gyvenu Birzuose nera labai didelis miestas, bet sioks toks miestelis yra :nunchuks: Aisku nera ka lyginti su tokiais didmiesciais kaip Vilnius ar Kaunas, ten turbut nepanesa visu tu siuntu pastininkai :)

Ne į temą

Gal ir teisybė, kad kituose miestuose po namus dalį siuntinių išnešioja, kuriuos įmanoma panešti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau gal nuo siuntos svorio priklauso

kartais voko dydzio imesdavo i pasto dezute. o karta teko del cigareciu pakelio dydzio siuntinio belstis i pasta pasiimti.

kai siunciausi is usa tai isvis is muitines paskambino ir pradejo klausinet kas siuntiny. kai pasakiau kas tada pasake kad viskas tvarkoj ir kad po poros dienu galiu pasiimti is pasto. nesuprasi pagal ka jie ten sprendzia ar is pasto pasiimt ar i namus nes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na seip LYGTAIS tos jau registruotos siuntos yra brangesnes ir jos pristamomos atsiimti su parasu todel jos ir registruotos, kad siuntimas sekamas. galvojant logiskai neregistruotos tai tiesiog issiusti tarkim laiskai ir viskas - po to jau sekmes reikalas ar jie pasieks ar ne adresata. idomiai cia su tom siuntom.. manau lasiku tipo atnesa, o kas nevisai "popieriaus standarto" tai reikai eit pasiimt an tarkim akd ir tas priestai aprasytas "cigareciu pakelio dydzio" nu ziurint i pasto dezutes tai greiciausiai pro anga nebutu tilpes.. tai jie net nesivargino nesti o tik lapeli imete manau tokia logika cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tikrai buvo didesni siektiek uz cigareciu pakelio dydzio siuntiniai ir i namus pristate :D Nesuprasi ten ju :D Cia nuo pastininku nuotaikos priklauso :D Jei tyngi nest tai lapeli imeta, vis mazesni svori tampytis reikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tikrai buvo didesni siektiek uz cigareciu pakelio dydzio siuntiniai ir i namus pristate :D Nesuprasi ten ju :D Cia nuo pastininku nuotaikos priklauso :D Jei tyngi nest tai lapeli imeta, vis mazesni svori tampytis reikia :D

greiciausiai nuo nuotaikos. nes i pasto dezute sugebedavo ikisti ir didesnius bei storesnius siuntinius nes minetas "cigareciui pakelio dydzio"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvežimas tikrai nieko nekainuoja. Aiškiai parašyta "Free shipping" :)

kainuoja atvezimas: 0.01 jam dolerio (1ct) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai uzsisakai ir jie surenaka prekes, kai as uzsisakinejau daigtu sioki toki kieki, tai ~1,5sav rinko juos, po to supakavo issiunte ir dave trackinga. beto priciom cia tas tavo zaidimas?

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas esate is DX pirke PS2 cipa? as karta esu uzmates, bet dabar jo nebera, nors tikrai jo reiktu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.