Skilleriox

Klausimai prieš perkant PS2

Rekomenduojami pranešimai

Galvojau kad kuo senesnė versija, tuo senesnius žaidimus vežą. Defektu tą versija kokių nors turi ?

Ir gal jos chipavimas pigesnis ?

 

Del cipavimo pigumo tai tikrai abejoju,del zaidimu vezimo tai nesvarbu kuria PS2 versija turi,ji ves tiek naujausius tiek seniausius zaidimus...Pats turiu 5xxx serijos fata ir su juo zaidziau tiek RE:Veronica X (2001 metu) tiek WWE All Stars (2011 metu)...Jokiu problemu,jokio lago.... :offtopic:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tj kuom tą versija skiriasi ?

 

Kaip ir gamybos serija (cia jau tiksliai nezinau),nuo 7xxx serijos prasideda slimai.... Beje apie modbo cipa,speju,kad jo kaina apie 50lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinai konors kad chipuotu Kėdainiuose ? Nes aš pats iš Kėdainių.

 

Zinau viena veikeja,kuris cipuoja su matrix cipais 100lt su darbu berods,metu garantija duoda...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas pigiau nežinai ?

Aš žinau ADRB žemaitės gatvėje tai ten jie viskuom užsima. Kompais, visom konsolėm.

Ruošiuosi ten čipuoti. Lb pigiai ten viskas :offtopic:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas pigiau nežinai ?

Aš žinau ADRB žemaitės gatvėje tai ten jie viskuom užsima. Kompais, visom konsolėm.

Ruošiuosi ten čipuoti. Lb pigiai ten viskas :offtopic:

 

O tai kiek jie ima uz cipavima?garantija duoda?nes zinau,kad X360 flesinimas 75lt(fato,kiek ima uz slima tai net neisivaizduoju),tai nepasakyciau,kad pigiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats ten apie juos nežinau, man tj jie PC surinko už 1000LT lb gerą.

4GB ram.

Windows 7 ultimate x64.

Procesoriaus nepamenu, rodos intel trijų branduolių dvigubas.

Vaizduškė 1024 vaizdo ramų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu pasidomek kiek jie ims,koki cipa ides ir ar garantija duos...nes zinai pigumas kartais gerai,bet jeigu uz keliu menesiu pareis tai irgi ne kas...o tas kur sakiau,kad 100lt ima,pats pas ji cipavau ir jokiu nusiskundimu neturiu,padare greit kokybiskai,viskas kaip ir liux :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va,galiu dabar suteikti šiek tiek informacijos apie ADRB kainas :thumbsup4: Buvau pas juos (nes jie man pakeliui б darbа)...Kaina priklausytш nuo to kokį čipą gautų..pigiausias variantas 120lt,po to 150lt (čia su darbu)...paklausiau koks čipas,tai jie sako nežinom,kokį gausim,bet tikrai kiniškas,ai dar sako galim gauti geresnį kur lazeriukа apsaugo nuo sudegimo - 180lt...garantija darbams ir čipui 3mлnesiai...gal pas juos parduodamų prekių kainos ir geros,bet teikiamų paslaugų tai kа aš žinau :sex:

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau adminai, kad ne čia parašiau. Esu n- tasis ir nepaskutinis dėl klausimų. Visą laiką žaidžiau žaidimus per PC pagrindiniai žaidimai buvo NBA live serija ir Painkiller. PC stac. paseno ir mastau gal konsole pamėginti. Bet ar PS2 ar PS3 pirkti klausimas? Nežinau kuo skiriasi PS2-PS3 žaidžiant žaidimus ar grafiką ar galimybėmis. Aš labai mėgstu retro kasę sumasčiau gal reikia pirkti ps2, galėsiu peržaisti NBA live 96 iki NBA live 09, bei 2K2 iki 2K12 aišku sunku rasti senu žaidimu. Kiek suprantu PS žaidimus nuskaito PS2. Pasižiūrėjau per skelbimus parduoda PS2 apie 200 litų atrištas, bet devetas ar tokį nusipirkti ar iš kokio elektromarkt už 329 LT ir nulaušti ? Kiek kainuotų LT. Ar vis dėlto Pirkti PS3 ir nesukti galvos. Ačiū

 

P.S Ar yra skirtumas žaidimo pvz NBA live 06 ant pc ir ps2,

Redagavo mariulis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau adminai, kad ne čia parašiau. Esu n- tasis ir nepaskutinis dėl klausimų. Visą laiką žaidžiau žaidimus per PC pagrindiniai žaidimai buvo NBA live serija ir Painkiller. PC stac. paseno ir mastau gal konsole pamėginti. Bet ar PS2 ar PS3 pirkti klausimas? Nežinau kuo skiriasi PS2-PS3 žaidžiant žaidimus ar grafiką ar galimybėmis. Aš labai mėgstu retro kasę sumasčiau gal reikia pirkti ps2, galėsiu peržaisti NBA live 96 iki NBA live 09, bei 2K2 iki 2K12 aišku sunku rasti senu žaidimu. Kiek suprantu PS žaidimus nuskaito PS2. Pasižiūrėjau per skelbimus parduoda PS2 apie 200 litų atrištas, bet devetas ar tokį nusipirkti ar iš kokio elektromarkt už 329 LT ir nulaušti ? Kiek kainuotų LT. Ar vis dėlto Pirkti PS3 ir nesukti galvos. Ačiū

 

P.S Ar yra skirtumas žaidimo pvz NBA live 06 ant pc ir ps2,

 

na cia jau apie kaina galvok . PS3 kiek kainuoja ir kiek PS2. tame ir skirtumas. ir aisku visuose zaidimuose skirtumas bus . o kam tau tu senu NBA lost ant PS2 , jei ir nauju yra. na kitu zaidimu nauju gal ir nebelleidzia jau ant PS2 , bet sporta tai vis dar leidzia ir PS2 versijas.

del skelbimu deveto ir atristo tai visai normaliai. aisku pazejus kaip skaito diskus jis ir bus aisku viskas. nu ar vos ima ar gerai skaito. jei parduoda su zaidimais dar tai ir matysi kaip kas veikia. pirkt aisku verta. taciau ne vien del keliu sporto zaidimu palost. nzn tada gal geriau taupyk ant nex gen konsoliu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau kaip jau sakė ant ps3 arba xbox 360 pataupyk,nes jeigu grafika tau rupi tai ps2 nelabai tau patiks.

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau adminai, kad ne čia parašiau. Esu n- tasis ir nepaskutinis dėl klausimų. Visą laiką žaidžiau žaidimus per PC pagrindiniai žaidimai buvo NBA live serija ir Painkiller. PC stac. paseno ir mastau gal konsole pamėginti. Bet ar PS2 ar PS3 pirkti klausimas? Nežinau kuo skiriasi PS2-PS3 žaidžiant žaidimus ar grafiką ar galimybėmis. Aš labai mėgstu retro kasę sumasčiau gal reikia pirkti ps2, galėsiu peržaisti NBA live 96 iki NBA live 09, bei 2K2 iki 2K12 aišku sunku rasti senu žaidimu. Kiek suprantu PS žaidimus nuskaito PS2. Pasižiūrėjau per skelbimus parduoda PS2 apie 200 litų atrištas, bet devetas ar tokį nusipirkti ar iš kokio elektromarkt už 329 LT ir nulaušti ? Kiek kainuotų LT. Ar vis dėlto Pirkti PS3 ir nesukti galvos. Ačiū

 

P.S Ar yra skirtumas žaidimo pvz NBA live 06 ant pc ir ps2,

 

PS2 ir sios konsoles zaidimai jau dabar tapo legenda :) jeigu kaip tu pats sakai,jog tau patinka retro stiliaus geimai (ir senesnes nba live ir nba 2k serijos geimai),tai imk PS2,kol perzaisi visus gerus sios konsoles zaidimus (ne tik kasio serija),tai ir PS3 devetas prades kainuoti kaip PS2 dabar,o jeigu visgi rupi grafine puse ir naujesni zaidimai tai imk PS3.... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau visi sakote imti PS 3, bet jis kainuoja apie 1300 lt o ps2 su viskuo iki 400 lt. skirtumas yra pas mane telikas kineskopinis nei plasma nei LED tai toks kokybes neišgausiu dideles. Ne neturiu laiko kada losti kitu geimu tik kase. O del ps2 jei pirksiu is kito miesto tai apie patikrinama ps2 nera nei kalbos. As manau.

 

p.s. Tai perkant ps3 ar ps2 į ką reikėtų atkreipti dėmesį modelį ar dar kažką.???

AČIŪ

Redagavo mariulis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.