aurimas518

prisivirinau nesamoniu ;///

Rekomenduojami pranešimai

sveiki visi,katik prisivirinau nesamoniu ;/ norejau pazaist online,tai pirma kart jungiau xbox live ir kai ikisau kabeli pc intiko tai viska ten pracekino ar gerai yra,po to paprase updatinti as padariau update ir dabar man absoliuciai nei vienas zaidimas nebeveikia :thumbsup4:(((

iskyrus aisku orginala(gta4). ar imanoma ka bepadaryt nevezant perflesint visos konsoles? xbox dashboard:2.0.13599.0

dabar visiems zaidimams raso play dwd kai idedi diska,zodziu norejau pazaist online pirma kart ir prisigaminau veju :/ net nezinojau kad tokios nesamones yra cia su tuom live

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi,katik prisivirinau nesamoniu ;/ norejau pazaist online,tai pirma kart jungiau xbox live ir kai ikisau kabeli pc intiko tai viska ten pracekino ar gerai yra,po to paprase updatinti as padariau update ir dabar man absoliuciai nei vienas zaidimas nebeveikia :thumbsup4:(((

iskyrus aisku orginala(gta4). ar imanoma ka bepadaryt nevezant perflesint visos konsoles? xbox dashboard:2.0.13599.0

dabar visiems zaidimams raso play dwd kai idedi diska,zodziu norejau pazaist online pirma kart ir prisigaminau veju :/ net nezinojau kad tokios nesamones yra cia su tuom live

 

uztai pries darydamas pirmiau pasiskaitynek foruma. buvo labai daug rasyta apie tai ir netgi ne karta perspeta, kad siuo metu nepatartina jungtis i live kadangi dar tiksliai neaisku ka tas naujas update's padaro. o dabar turi labai didele tikimybe gauti ban'a. + norint saugiai zaisti teks isnaujo perrasyti visus zaidimus kurie turi ap2.5 apsauga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uztai pries darydamas pirmiau pasiskaitynek foruma. buvo labai daug rasyta apie tai ir netgi ne karta perspeta, kad siuo metu nepatartina jungtis i live kadangi dar tiksliai neaisku ka tas naujas update's padaro. o dabar turi labai didele tikimybe gauti ban'a. + norint saugiai zaisti teks isnaujo perrasyti visus zaidimus kurie turi ap2.5 apsauga

 

na taip pats kaltas jau. na ka jau bepadarysi,belieka tik pykti ant saves..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip pats kaltas jau. na ka jau bepadarysi,belieka tik pykti ant saves..

 

Ne tu pirmas ir tikrai nepaskutinis, nufleshinsi i LT+ v1.9 (sumokėsi iki 30 lt) ir galėsi jungtis i xbl :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu pirmas ir tikrai nepaskutinis, nufleshinsi i LT+ v1.9 (sumokėsi iki 30 lt) ir galėsi jungtis i xbl :unsure:

 

Gal zinai kur Kaune taip pigiai flesina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu pirmas ir tikrai nepaskutinis, nufleshinsi i LT+ v1.9 (sumokėsi iki 30 lt) ir galėsi jungtis i xbl ;)

 

na taip :unsure:

tik va reiks man pakloti 70 lt ir siusti i Vilniu :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip :unsure:

tik va reiks man pakloti 70 lt ir siusti i Vilniu ;)

 

Nu nebent tavo miestelyje nėra meistriuko :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nebent tavo miestelyje nėra meistriuko :unsure:

 

As is Mazeikiu esu :unsure:

o tai gal zinai kur arciausiai mazeikiu butu koks meistriukas geras? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turgelio meistra :thumbup: Kuris siuncia visur kur atrisa jis pats neatrisa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As is Mazeikiu esu :)

o tai gal zinai kur arciausiai mazeikiu butu koks meistriukas geras? :)

 

Deje nežinau mažeikiuose jokio meistriuko :) Aš pats iš Klaipėdos, o čia jau keleta žinau :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rlevin7 :thumbup:

 

Galejot anksciau pasakyt, du kart nesiau ir po 50 lt mokejau. :) Na, bet dabar vis vien pats flesinsiuos. :) Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turgelio meistra :thumbup: Kuris siuncia visur kur atrisa jis pats neatrisa

 

jo nesciau as daugiau pas turgelio meistra...

pradedant ps1 laikais kai nesiau atristi prigamino jie ten nesamoniu kad paskui kas antras diskas nepasileido..

ps2 irgi buvau kaskada nuneses atrist tai net neatriso ten jau tokie "meistreliai" kad graudu man :)

o jau xboxo savo tai tikrai ten nenesiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.