vachtangas

Konkursas tokiems tinginiams kaip aš pats!

Rekomenduojami pranešimai

Ta prasme firmware.... žodžiu, eis atrišt ar ne :pirate2:

 

AND...Yes! I talk about JailBreak :D

Redagavo sakiras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, nes jo nejunges isvis,ir laimetojas isijungs pats.Cia kazkieno prizas,tad kazkas pats ji issipakuos ir pasiziures.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kurkites kurkites tu accountu. Paskui tik visiem banai sueis. Liksit ir be PS3 ir be visu accountu.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu Alisa ar mega ;)

 

 

Na mano tikras vardas Antanas moteriska pasirinkau Alisa

Ne į temą

nebereikalo nes esu transsesksuali panele kuri naudoja hormonus kad igautu moteriskumo ;) Per klaida gymiau berniuku ,o turejau gimti mergaite praktiskai visa gyvenimka ir elgiausi keistai trauke moteriski daigtai ,drabuziai ir siaip kitaks. Kai pradeju vyrisketi labai pergyvenau ir pansei savo vyrisko kuno nekenciau ir savo vyrisko daigto. Susiradau drauge transseksuale nuo tada apskritai viskas pasikeite atsiskleidziau ,isdrysau seimai prisipazinti, pradejau hormaonus vartoti ir gyventi kaip moteris ;) visai neblogai sekasi. Beja noriu lyties keitima pasidaryti bet tiek pinigu neturiu gal kas parems ? ;) Turbut tokia esu cai vienintele Playmanijoje ;) nes apskritai transseksualu labai mazai Lietuvoje yra. Jei kam rei kia patrimu trans tema ar kas taipat nori tapti mergaite ir apie tai svajoja parasykite padesiu kuo galesiu :thumbup:

 

O mega pasivadinau saip senai dar kai susikure Playmanija.lt buvau dar pasivadinusi bigboss kaskada dar anksciau bet tas nikas man netiko ;)

 

Na truputi apie save perdaug pasipasakojau jau tokia esu daugiau nieko nesakysiu ;) Beja gal mane parodys per TV kaip pasiseks ;)

Redagavo mega
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tikras vardas Antanas moteriska pasirinkau Alisa nebereikalo nes esu transsesksuali panele kuri naudoja hormonus kad igautu moteriskumo ;) Per klaida gymiau berniuku ,o turejau gimti mergaite praktiskai visa gyvenimka ir elgiausi keistai trauke moteriski daigtai ,drabuziai ir siaip kitaks. Kai pradeju vyrisketi labai pergyvenau ir pansei savo vyrisko kuno nekenciau ir savo vyrisko daigto. Susiradau drauge transseksuale nuo tada apskritai viskas pasikeite atsiskleidziau ,isdrysau seimai prisipazinti, pradejau hormaonus vartoti ir gyventi kaip moteris ;) visai neblogai sekasi. Beja noriu lyties keitima pasidaryti bet tiek pinigu neturiu gal kas parems ? ;) Turbut tokia esu cai vienintele Playmanijoje ;) nes apskritai transseksualu labai mazai Lietuvoje yra. Jei kam rei kia patrimu trans tema ar kas taipat nori tapti mergaite ir apie tai svajoja parasykite padesiu kuo galesiu :thumbup:

 

O mega pasivadinau saip senai dar kai susikure Playmanija.lt buvau dar pasivadinusi bigboss kaskada dar anksciau bet tas nikas man netiko ;)

 

Na truputi apie save perdaug pasipasakojau jau tokia esu daugiau nieko nesakysiu ;) Beja gal mane parodys per TV kaip pasiseks ;)

 

WTF??? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tikras vardas Antanas moteriska pasirinkau Alisa nebereikalo nes esu transsesksuali panele kuri naudoja hormonus kad igautu moteriskumo ;) Per klaida gymiau berniuku ,o turejau gimti mergaite praktiskai visa gyvenimka ir elgiausi keistai trauke moteriski daigtai ,drabuziai ir siaip kitaks. Kai pradeju vyrisketi labai pergyvenau ir pansei savo vyrisko kuno nekenciau ir savo vyrisko daigto. Susiradau drauge transseksuale nuo tada apskritai viskas pasikeite atsiskleidziau ,isdrysau seimai prisipazinti, pradejau hormaonus vartoti ir gyventi kaip moteris ;) visai neblogai sekasi. Beja noriu lyties keitima pasidaryti bet tiek pinigu neturiu gal kas parems ? ;) Turbut tokia esu cai vienintele Playmanijoje ;) nes apskritai transseksualu labai mazai Lietuvoje yra. Jei kam rei kia patrimu trans tema ar kas taipat nori tapti mergaite ir apie tai svajoja parasykite padesiu kuo galesiu :thumbup:

 

O mega pasivadinau saip senai dar kai susikure Playmanija.lt buvau dar pasivadinusi bigboss kaskada dar anksciau bet tas nikas man netiko ;)

 

Na truputi apie save perdaug pasipasakojau jau tokia esu daugiau nieko nesakysiu ;) Beja gal mane parodys per TV kaip pasiseks ;)

 

Rimtai apie tokius dalykus konkurso temoj reikia sneket? Jeez... Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimtai apie tokius dalykus konkurso temoj reikia sneket? Jeez...

 

 

Pataisiau ikeliau i NE I TEMA :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme firmware.... žodžiu, eis atrišt ar ne :thumbup:

 

AND...Yes! I talk about JailBreak ;)

 

Taip, bus firmware 3.41 jei domina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tikras vardas Antanas moteriska pasirinkau Alisa

Ne į temą

nebereikalo nes esu transsesksuali panele kuri naudoja hormonus kad igautu moteriskumo ;) Per klaida gymiau berniuku ,o turejau gimti mergaite praktiskai visa gyvenimka ir elgiausi keistai trauke moteriski daigtai ,drabuziai ir siaip kitaks. Kai pradeju vyrisketi labai pergyvenau ir pansei savo vyrisko kuno nekenciau ir savo vyrisko daigto. Susiradau drauge transseksuale nuo tada apskritai viskas pasikeite atsiskleidziau ,isdrysau seimai prisipazinti, pradejau hormaonus vartoti ir gyventi kaip moteris :) visai neblogai sekasi. Beja noriu lyties keitima pasidaryti bet tiek pinigu neturiu gal kas parems ? ;) Turbut tokia esu cai vienintele Playmanijoje ;) nes apskritai transseksualu labai mazai Lietuvoje yra. Jei kam rei kia patrimu trans tema ar kas taipat nori tapti mergaite ir apie tai svajoja parasykite padesiu kuo galesiu :thumbup:

 

O mega pasivadinau saip senai dar kai susikure Playmanija.lt buvau dar pasivadinusi bigboss kaskada dar anksciau bet tas nikas man netiko ;)

 

Na truputi apie save perdaug pasipasakojau jau tokia esu daugiau nieko nesakysiu ;) Beja gal mane parodys per TV kaip pasiseks ;)

 

Ne į temą

KILL IT!!! KILL IT WITH FIRE!!!!!!!! ;)

 

Ne, juokauju. Nieko prieš tokius žmones neturiu, tai jų pačių pasirinkimas. Nors asmeniškai ant tokio papult nenorėčiau. Sėkmės gyvenime. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kiek vienu konkursu prizai vis gerėja ir gerėja. (nesakau kad patys pirmi buvo prasti, jie visi PUIKŪS :thumbup:) Šaunuoliai!! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.