vachtangas

Konkursas tokiems tinginiams kaip aš pats!

Rekomenduojami pranešimai

holy mother of gandha.as iki tos 15d isvis nuo lapeliu rasymo su jusu vardais prazilsiu.stabdykit arklius:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

holy mother of gandha.as iki tos 15d isvis nuo lapeliu rasymo su jusu vardais prazilsiu.stabdykit arklius:)

 

Todel geriau Alisai atiduokit ta PS3 :D tai yra man megai ! AS NEPAPRASTA MERGINA ;) SU VYRISKU DAIGTU :thumbsup4:

Redagavo mega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir dalyvauju, nors nelabai tikiuosi gauti tą ps3 :thumbsup4: kažkaip aplamai nesiseka konkursuose ;)

 

 

Beje aš už taisyklę, kad žmonės gali dalyvauti užsiregistrvę tik iki birželio 19 ;)

 

Beje Vachtangai, suprantu, kad tu tikrai padedi šiam projektui ir t.t. bet ar tau yra kokia nauda? Ar tu prizus tiesiog iš oro trauki? :D

 

 

tapi is oro

 

Aš ir dalyvauju, nors nelabai tikiuosi gauti tą ps3 ;) kažkaip aplamai nesiseka konkursuose ;)

 

 

Beje aš už taisyklę, kad žmonės gali dalyvauti užsiregistrvę tik iki birželio 19 ;)

 

Beje Vachtangai, suprantu, kad tu tikrai padedi šiam projektui ir t.t. bet ar tau yra kokia nauda? Ar tu prizus tiesiog iš oro trauki? ;)

 

 

ir naudos jokios

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tinginiu konkursas?! as cia ziuriu su auksiniu turesiu plust valandu valandas per jumis darbsciuosius rasytojus:(

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tapi is oro

 

 

 

 

ir naudos jokios

 

as gi skalbiniu vagis,kas nors nevietoj ir nudziaunu:)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.