scalman

Expendables 2

Rekomenduojami pranešimai

The Expendables are back and this time it's personal! After Tool (Mickey Rourke), the heart and soul of the Expendables, is brutally murdered on a mission, his comrades swear to avenge him. They're not the only ones who want blood. Tool’s beautiful young and wild daughter Fiona embarks on her own revenge mission, complicating matters when she is captured and ransomed by a ruthless dictator plotting to destroy a resistance movement. Now Barney and the Expendables must risk everything to save her and humanity.

The Expendables 2 Gets Jean Claude Van Damme as a Villain

Nuotrauka

Its being reported this afternoon that Jean-Claude Van Damme has been confirmed as one of the main villains in The Expendables 2.

 

Sylvester Stallone has long toyed with having Jean-Claude Van Damme come aboard for this follow-up to the extremely popular action ensemble, often poking fun at the Muscles from Brussels on his personal Twitter account for not being man enough to take on what will surely be an intense shoot. The news of Jean-Claude Van Damme coming aboard didn't stem from there, though, as Sylvester Stallone has been suspiciously absent on the social networking site since January 29th.

 

This news actually came from Jean-Claude Van Damme's longtime collaborator, Sheldon Lettich, the writer-director behind Double Impact and Lionheart, who was advised by Van Damme himself that he would be playing a villain, presumably against Bruce Willis, who has long been set to play the main villain in the movie.

 

For the past few moths, Sylvester Stallone has gone back and forth on whether or not he will return to direct The Expendables 2. Last we heard, he was looking for a director to take over the project so he could focus more on the acting part of the job. Of course, that could change again anytime in the near future.

 

Sylvester Stallone is set to star in the Walter Hill-directed Headshot before embarking on The Expendables 2.

 

The Expendables 2 is in development and stars Sylvester Stallone, Bruce Willis. The film is directed by Sylvester Stallone.

 

LionsGate set a release date for The Expendables 2. It will be released on 17th August 2012. The first film, The Expendables, grossed an impressive $274.5 million.

 

taigi Rurke nuzudo, ir Stalone varo su hebra ass kickint VanDamui.. jau laukiu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blyn,1dalis labai patiko,visi mano vaikystes veiksmo filmu herojai ;) taigi vanDamas jungiasi prie chebros (pasikraus malku nuo stalones kaip ir Steve Austin :thumbsup4: )betruksta tik seagalo ir CHUCKO paskutiniam vaidmeniui ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chucko nekviestu, nes jau butu per ziauru :) O del Seago irgi abejoju ar kadanors pasirodys, nes jis truputi kito stiliaus aktorius, jam ginklu nereikia jis rankom visus paguldo (nors Li vaidino pirmoj dali, tai galiu ir klyst) :rolleyes:

Idomu, kaip atrodys nauja dalis, jeigu Stallone perleis rezisieriaus kede kam nors.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi del Seagalo tai Stalone nori juos abu pakviest..nu bent jau taip buvo kalbeta anksciau..ir krc o vandamas sake neis jeigu seagalas bus..krc ten gal kazko nesutaria jie ar siaip turi kokiu senu saskiatu nesuvestu..xD taigi stalone nori draugiskai nu visus sukviest kietus bicus.. svarcas tipo gal gaus irgi kazkoki svarbesni vaidmeni jau ne tik pasirodyt keliom minutem..na bus matyt tikesimes vandamas neuzsispaus ir sutiks vaidint..blem nieko jis gero neveikia paskutiniu metu ,o cia pasirodytu visu grazumu, dar jei blogiukas butu, isvis gerai. man tik i ta ju saika pirmoj dali Lee tai nesipaise , ir jo dialogas lievas buvo, ten nieko gero nenuveike. svarbiausia stalone jau tikrai sau gera vaidmeni vel susikurs, kai jo paties filmai, tai kaip nori juos taip kuria. pirma dalis man labai patiko irgi. tokia kieta hebra. :rolleyes: stalone isvis galetu dar viena Rambo sukurt. nes paskutinis Rambo buvo vienas idomiausiu ir kieciausi bei ziauriausiu tokio tipo filmu mano skoniui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Omg... Chuck Norris! :)

Laukiu šito filmo! Pirma dalis nereali ir šita turėtu nenuvilti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo tolyn filmai tuo prastyn :) Kaip Rembo paskutinis(tragedija), taip ir sitas(dar didesne tragedija). O kad dar tesini kurs tai is vis pokstas :) Sudino filmo sekmes formule-sukisk visus garsius veiksmo filmu aktorius(kurie atskirai superiniuose filmuose vaidino), jokios logikos, jokios idomios istorijos, plius daug daug jau uzknisusiu sprogimu ir vualia-eilinis abejotinas hitas :) Ech va Kobra, Rembo pirmi, Svarco senieji filmai tai buvo jega, o dabar vien š**** ir tiek.

Redagavo Mindaugas1980

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet vistiek ziurim tokius filmus ,del idomomu , kai seni geri visi aktoriai buna vienoj kruvoj

Aisku as EX2 ziuresiu nors ir koks isai bebutu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo tolyn filmai tuo prastyn :) Kaip Rembo paskutinis(tragedija), taip ir sitas(dar didesne tragedija). O kad dar tesini kurs tai is vis pokstas :) Sudino filmo sekmes formule-sukisk visus garsius veiksmo filmu aktorius(kurie atskirai superiniuose filmuose vaidino), jokios logikos, jokios idomios istorijos, plius daug daug jau uzknisusiu sprogimu ir vualia-eilinis abejotinas hitas :) Ech va Kobra, Rembo pirmi, Svarco senieji filmai tai buvo jega, o dabar vien š**** ir tiek.

 

Ne į temą

eik paverk dabar mamai kaip viskas blogai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet vistiek ziurim tokius filmus ,del idomomu , kai seni geri visi aktoriai buna vienoj kruvoj

Aisku as EX2 ziuresiu nors ir koks isai bebutu

 

Man labiau patiktu kad butu kuris vienas ar du is tu aktoriu , bet filmas geras butu, negu kad visi vienoj kruvoj , o ziureti nelabai yra ka.

 

Ne į temą

eik paverk dabar mamai kaip viskas blogai :)

 

Na ko tu cia ta mano motina dabar kisi? Isizeidei ar ka kad man filmas nepatiko ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mindaugas1980,iš dalies tau pritariu,bet ar nejau seni filmai su Arniu yra logiškesni? Aišku man seni veiksmo filmai (kaip ir beveik viskas ) man yra geriau už kokius transformerius.lol Simon West,čia tas kuris lara croft filmus darė.

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mindaugas1980,iš dalies tau pritariu,bet ar nejau seni filmai su Arniu yra logiškesni? Aišku man seni veiksmo filmai (kaip ir beveik viskas ) man yra geriau už kokius transformerius.lol Simon West,čia tas kuris lara croft filmus darė.

 

na stalones pagrindinis tikslas buvo surinkti visus senuju bajavyku aktorius i viena filma... pries 20metu niekas net nesvajojo kad taip gali kada nors ivykti...

o dabar stai turime... puikus seno tipo bajavykas kuri ir reikia ziureti kaip sena bajavyka.. ir neieskot kazkokios gilios minties ar dar kokio velnio..

isjungi smegenis ir megaujiesi matydamas kas vyksta ekrane

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.