Pislus

Neskaito xbox 360 elite disku

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal galit kas padet issamiau papasakosiu problema.Diskus naudoju tik verbatim turiu dar viena orginalu zaidima ir ne vieno negaliu paleist.Issijungus xbox ir idejus zaidima jis persikrovineja po3 kartus.Bandziau deti mp3 cd atidare iconice bet negalejau paleist.Siandien dar ismete e65.

Kiek viskas man kainuos? cd-rom liteon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal galit kas padet issamiau papasakosiu problema.Diskus naudoju tik verbatim turiu dar viena orginalu zaidima ir ne vieno negaliu paleist.Issijungus xbox ir idejus zaidima jis persikrovineja po3 kartus.Bandziau deti mp3 cd atidare iconice bet negalejau paleist.Siandien dar ismete e65.

Kiek viskas man kainuos? cd-rom liteon.

E65: DVD Drive Error.... DVD Timeout, Wrong firmware, dvd is without f/w chip, etc. This can also be caused by the tray not being fully closed on boot.

tavo klaidos paaiskinimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki pas mane panasi problema flesinau cd rom ir dabar nepaleidzia jokio disko nei irasyto nei originalaus bandziau vel perasineti nepadejo pas mane light on cd rom pagelbekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki pas mane panasi problema flesinau cd rom ir dabar nepaleidzia jokio disko nei irasyto nei originalaus bandziau vel perasineti nepadejo pas mane light on cd rom pagelbekit

 

ar tavo xboxa mato tavo dvd roma. jauciu kad blogai nuflesinai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.